Plaktuvų priedai

16 items total
Elektrinė trintuvė SLICESY, šviesiai pilka, Bamix
Sticker
119,90 €
BX1500001
Matavimo ąsotis 1000 ml, su dangteliu, Bamix
Sticker
30 €
BX3002002
Rankinio trintuvo stovas DELUXE, baltas, Bamix
Sticker
16 €
BX3004002
Rankinio trintuvo stovas DELUXE, juodas, Bamix
Sticker
24,60 €
BX3004001
Smulkintuvo priedas rankiniam trintuvui 100 ml, Bamix
Sticker
BX3001011

Maišytuvo priedai - maišytuvo universalumas

Kas yra maišytuvų priedai?

Maišytuvo priedai - tai atsarginės dalys arba priedai, kuriuos galima sujungti su maišytuvu, kad padidėtų jo universalumas ir funkcionalumas. Turime keletą prietaisų Kulina maišytuvų, trintuvų ir malūnėlių kategorijoje, kurią sudaro rankiniai maišytuvai, trintuvai, kokteilių gaminimo aparatai, rankiniai maišytuvai, stendiniai maišytuvai, smulkintuvai ir mėsmalės.

Naudodami maišytuvo priedus galite modifikuoti maišytuvą pagal savo unikalius reikalavimus ir skonį, o mūsų svetainėje siūlome įvairių priedų iš tokių žinomų gamintojų, kaip "Bamix" ir KitchenAid.

Kokie yra pagrindiniai maišytuvų priedai svetainėje Kulina?

Maišytuvo naudingumą ir pritaikomumą galima padidinti naudojant įvairius maišytuvo priedus.

  • Pakaitiniai maišymo dubenys: Dauguma maišytuvų turi maišymo indą, kuriame maišomas turinys. Dubens dydis priklauso nuo maišytuvo dydžio ir norimų sumaišyti ingredientų kiekio. Svetainėje Kulina rasite pakaitinių maišytuvų ir maišyklių dubenų, kuriuos pagamino aukščiausios kokybės virtuvės prietaisų gamintojai, pavyzdžiui, " KitchanAid".
  • Priedų stendai: Kai kurie prekių ženklai siūlo maišytuvo priedų stovus, kuriuos galima pastatyti ant stalviršio arba pritvirtinti prie sienos. Jie padeda saugiai ir tvarkingai laikyti priedus.
  • Šlifavimo priedas: Su rankiniams maišytuvams skirtu smulkinimo priedu galite smulkinti kietąjį sūrį, sausą duoną, visų rūšių riešutus, grūdus ir sėklas.
  • Asmeninės talpyklos ir (arba) konteineriai: Papildomas kokteilių ąsotis ar indas padės laikyti ir transportuoti kokteilius, sriubas ir kt

Tai tik keletas svarbiausių mūsų siūlomų maišytuvų priedų. Patikrinkite juos dabar!

Kaip prižiūrėti maišytuvo priedus?

Maišytuvo priedus reikia tik tinkamai laikyti, visiškai išdžiovinti ir reguliariai valyti. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite priedus šiltu muiluotu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite, kad nesikauptų drėgmė.

Venkite naudoti abrazyvinius valiklius, kurie gali pakenkti paviršiui, ir laikykite juos sausoje aplinkoje. Labai svarbu reguliariai tikrinti, ar nesusidėvėjo, o sugadintus daiktus reikėtų kuo greičiau pakeisti.

Šie paprasti veiksmai padės išlaikyti gerą maišytuvo priedų būklę ilgus metus.