Zwilling

Gamina peilius Vokietijoje nuo 1731 m., Zwilling buvo žinomas dėl savo aistros maisto gaminimui, tradicijoms, naujovėms, kokybei, ilgaamžiškumui ir dizainui. Ji kuria aukštos kokybės produktus, įkvėptus pasaulinio maisto gaminimo ir gyvenimo būdo. Raskite peilį, keptuvę ar puodą, kuris puikiai tinka jūsų gaminimo stiliui, ir mėgaukitės jo buvimu virtuvėje.
391 items total
Puodas TWIN CLASSIC 16 cm, Zwilling
Outlet
123 € –39 %
74,25 €
ZW40913160
Mėsos šakutė FOUR STAR 18 cm, Zwilling
Outlet
93,99 € –40 %
56,25 €
ZW31072181
Daržovių skutiklis PRO, Zwilling
26,49 € –39 %
16 €
ZW37160008
Peilis mėsai FOUR STAR 16 cm, Zwilling
83,90 € –38 %
52 €
ZW31070161
Puodų rinkinys MODERN, 4 vnt., Zwilling
362 € –26 %
266 €
ZW66870004
Peilių rinkinys FOUR STAR, 3 vnt., Zwilling
206 € –33 %
138 €
ZW35048000
Puodų rinkinys MODERN, 5 vnt., Zwilling
390 € –24 %
294 €
ZW66870005
Melijono skobtuvas PRO, Zwilling
24,49 € –37 %
15,20 €
ZW37160015
Sūrio peilis COLLECTION, Zwilling
46 € –36 %
29,10 €
ZW39402010
Up
More products

Zwilling – puikus prekės ženklas visiems virtuvės entuziastams

Zwilling yra gaminimo profesionalams ir namų ruošos entuziastams skirtas prekės ženklas, žinomas dėl aukščiausios kokybės kaltinių stalo įrankių, pagamintų Solingene, Vokietijoje – „Ašmenų mieste". Įmonės peiliai yra pripažinti visame pasaulyje ir be peilių, Zwilling savo klientams siūlo kokybiškus produktus, tokius kaip galandimo plienas, peilių galandikliai, peilių kaladėlės, stalo įrankiai , virtuvės reikmenys, virtuvės reikmenys, žirkles ir daugiau.

Zwilling – vienas seniausių prekių ženklų pasaulyje

Zwilling yra tarptautiniu mastu žinoma, šeimos valdoma įmonė, įkurta 1731 m. Peter Henckels, kuris užregistruoja prekės ženklą Solingeno Katlerio gildijoje (Vokietija), kuri gamina Zwilling vienas seniausių prekės ženklų šiandieniniame pasaulyje). Įmonės pavadinimas reiškia „dvyniai", o nuo 1731 m. dvynius (arba, kaip kai kurie mėgsta sakyti, „dvigubo žmogaus logotipą") galima rasti visuose ZWILLING J.A. Henckels produktuose.

Pirmuosius apdovanojimus už kokybę ir dizainą Zwilling gavo 1851 m. pasaulinėje parodoje Londone, kuri buvo jos tarptautinės sėkmės pradžia. Po pirmojo apdovanojimo sekė antrasis Paryžiuje (1855 m.) ir Čikagoje (1893 m.), kur Zwilling laimėjo vienintelį medalį Pasaulinėje parodoje. Vėliau sekė ir daugiau apdovanojimų, tačiau prekės ženklas (tuo metu jau buvo ne tik Europoje, bet ir JAV) garsėjo ne tik peiliais.

Nepaprasti patentai ir ikoniniai dizainai

1938 m. įmonei Zwilling buvo suteiktas patentas „Küchenhilfe" (virtuvės pagalbinės) žirklėms, kurios iki šiol įtrauktos į jos gaminių asortimentą. Tiesą sakant, jos yra vienos plačiausiai kopijuojamų žirklių visame pasaulyje, nors būtent TWIN universalios žirklės yra populiariausios Zwilling žirklės.

1939 m. Zwilling pateikė paraišką dėl kietėjimo ledo proceso patento ir ši technologija iki šiol naudojama su ledu grūdintais FRIODUR® peiliais, pasižyminčiais itin geru pažangiausiu sulaikymu, lankstumu ir dideliu atsparumu korozijai.

Perkamiausias Zwillingšefo peilių asortimentas ****FOUR STAR peiliai, kurių dizainas nepasikeitė per 40 metų, buvo sukurtas 1976 m., o 2008 m. buvo pristatytas TWIN 1731 m. šefo peilių asortimentas – pirmasis iš naujos kartos peilių.

Bėgant metams Zwilling prekės ženklas augo ir įsigijo daug žinomų prekių ženklų, pvz., prancūzų virtuvės reikmenų gamintoją Staub, MIYABI iš Japonijos arba italų prekės ženklą Ballarini.

Zwilling misija ir vizija

Kaip jau žinote, Zwilling yra 287 metų senumo prekinis ženklas, turintis aistrą maisto gaminimui ir tradicijoms. Tačiau kartu tai moderni įmonė, sekanti dabartines ir prognozuojančias būsimas maisto gaminimo tendencijas ir technologijas, siekdama savo klientams produktus, kurie atitinka jų gyvenimo būdą.

Zwilling peiliai ir kiti gaminiai yra pagaminti iš plieno ir... su aistra, naudojant kokybiškas medžiagas ir pažangiausias technologijas, užtikrinančias geriausią patvarumą. Zwilling misija – įkvėpti žmones gaminti maistą naudojant kiekvieną peilį – tai istorijos dalis ir nepaprasto meistriškumo pavyzdys.

Kaip prižiūrėti Zwilling peilius?

  • Zwilling peilius galima plauti indaplovėje, tačiau rekomenduojama juos plauti rankomis. Jei nenorite sutrumpinti jų eksploatavimo trukmės ir pabloginti jų išsilaikymą, nuplaukite peilius po drungnu vandeniu švelniu, nebraižančiu muilu ir nebraižančiu skudurėliu ar kempine ir visada nedelsiant išdžiovinkite
  • Neleiskite rūgščių maisto produktų likti ant ašmenų, nes dėl to peilis gali susitepti ir surūdyti. Jei matote rūdžių, pašalinkite jas naudodami „Rust Eraser"
  • Anglinio plieno peiliai bėgant metams taps tamsiai pilki arba juodi. Jei norite sumažinti šį procesą, pjaustydami labai rūgštų maistą, nuskalaukite ir nuvalykite ašmenis iškart po naudojimo
  • išskyrus mėsos peilius, Zwilling peiliai neturėtų būti naudojami kaulams arba pusiau šaldytiems ar šaldytiems maisto produktams pjaustyti
  • naudokite tinkamas pjaustymo lenteles , kurios nenubunkins ir nepažeis jūsų peilių. Naudokite medines arba kokybiškas plastikines pjaustymo lenteles ir nepjaukite jokių paviršių, tokių kaip porcelianas, marmuras, granitas, plytelės, porcelianas, nerūdijančio plieno stalviršiai ir stiklas.

Nenaudokite peilių netinkamai – nenaudokite jų kaip atsuktuvų ar skardinių atidarytuvų, nes galite sulenkti arba nulaužti ašmenis. Atminkite, kad garantija netaikoma netinkamam naudojimui.