Bredemeijer

Bredemeijer - olandų arbatos ruošimo specialistai, siūlantys aukštos kokybės ketaus, stiklinius ar porcelianinius arbatinukus, tradicinius virdulius ir arbatos ruošimo priedus. Gal išgerkime puodelį arbatos?
50 items total
Arbatinuko pašildytuvas JANG, juodas, ketaus, Bredemeijer BREDG005Z
Rinkinys arbatai SHANXI 1 l, Bredemeijer
63,99 € –8 %
58,50 €
BRED157002
Arbatinuko stovas XILIN, juodas, ketus, Bredemeijer BREDG003Z
Arbatinuko stovas XILIN, raudonas, ketaus, Bredemeijer BREDG005R
Up
More products

Arbatos laikas? Laikas Bredemeijer

Bredemeijer yra olandų įmonė, jau daugiau nei šimtmetį gaminanti aukštos kokybės arbatos ir kavos priedus. 1914 m. įkurta bendrovė tapo vienu iš pirmaujančių prekės ženklų šioje pramonės šakoje, garsėjančiu stilingais ir funkcionaliais gaminiais. Per daugelį metų Bredemeijer užsitarnavo puikią reputaciją dėl dizaino, naujovių ir meistriškumo.

Bredemeijermisija ir vizija

Bredemeijer misija ir vizija - teikti klientams aukštos kokybės gaminius, kurie pagerintų jų akimirką prie arbatos ar kavos puodelio. Bendrovė tiki, kad šių gėrimų gaminimo ir patiekimo ritualas yra svarbi kasdienio gyvenimo dalis, todėl jos gaminiai yra sukurti tam, kad pagerintų šią patirtį. Bredemeijertikslas - kurti funkcinius ir estetiškus aksesuarus, kad klientai galėtų džiaugtis gražiais ir praktiškais gaminiais, kurie suteiktų pridėtinės vertės jų kasdienybei.

Bredemeijer"produktai ir bestseleriai

Svetainėje Kulina rasite platų Bredemeijer gaminių asortimentą, įskaitant arbatinukus, arbatos infuzorius, kavos ir arbatos puodelius, puodelius, pieno ąsočius, padėklus ir kt. Jos gaminių linijos pasižymi aptakiomis linijomis, minimalistine estetika ir moderniu dizainu. Šis prekės ženklas taip pat garsėja aukštos kokybės medžiagomis, pavyzdžiui, nerūdijančiu plienu, porcelianu, ketumi ir stiklu. Bredemeijer"gaminiai gaminami taip, kad tarnautų ilgai, daugiausia dėmesio skiriant patvarumui ir tvarumui, todėl jie idealiai tinka naudoti įvairioje aplinkoje - namuose, biure ar restorane.

Bredemeijer"Dizaino meistriškumo siekis buvo įvertintas daugybe apdovanojimų. Bendrovė yra gavusi kelis "Red Dot" dizaino apdovanojimus, kurie skiriami gaminiams, laikomiems išskirtiniais dizaino kokybės ir naujovių požiūriu. Bredemeijergaminiai taip pat buvo pristatomi dizaino parodose ir leidiniuose visame pasaulyje, o tai dar labiau sustiprino prekės ženklo, kaip pramonės lyderio, reputaciją.

Bredemeijerpopuliariausi gaminiai yra įvairių dydžių ir stilių arbatinukai - nuo tradicinių japoniško stiliaus ketaus modelių iki minimalistinių ir paprastų stiklinių projektų.

Žmonės vertina Bredemeijer gaminius dėl jų dizaino, kokybės ir patvarumo. Jie sukurti taip, kad arbatos ir kavos ruošimo ir patiekimo ritualas taptų malonesnis ir patogesnis, todėl vartotojai lieka ištikimi šiam prekės ženklui.