17 items total
Kavos kapsulių tvarkyklė, Eva Solo
40 € –40 %
24 €
ES501101
Kavamalė 5KCG8433EDG, matinės pilkos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KCG8433EDG
Kavos suspaudimo padėkliukas 145781, Graef
49 €
GF145781
Kavamalė COLLAR sidabrinė, Stelton
Sticker
99,95 €
SN4231
Kavamalė 5KCG8433EAC, migdolų spalvos, KitchenAid
Sticker
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kavamalė 5KCG8433EOB, juoda, KitchenAid
Sticker
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Elektrinė kavamalė EMMA 19 cm, pilka, Stelton
Sticker
69,95 €
SNX2251
Kavamalė STELIO, WMF
Sticker
Kavamalė STELIO, WMF
Pardavime (1 pcs)
94,99 €
WM417070011
Skardinė kavai KULT, WMF
Skardinė kavai KULT, WMF
Pardavime (25 pcs)
77,60 €
WM0630976030
Kavamalė KM 3879, Severin
Sticker
Kavamalė KM 3879, Severin
Pardavime (22 pcs)
37,50 €
SEVEKM3879
1,2 l talpos indas kavai laikyti, Continenta
38,49 €
CONT3914

Būtiniausi priedai visiems kavos mėgėjams

Ką mėgsta visi kavos mėgėjai?

Daugeliui kavos mėgėjų tiesiog patinka šviežiai paruoštos kavos skonis ir kvapas. Nesvarbu, ar tai būtų sodrus, sodrus tamsaus skrudinimo, ar subtilus šviesaus skrudinimo skonis, kava pasižymi unikaliu skoniu, kuris daugeliui žmonių yra malonus. Kava būna įvairių rūšių - nuo skirtingo skrudinimo iki skirtingų virimo būdų. Daugeliui kavos mėgėjų patinka eksperimentuoti su įvairiomis kavos rūšimis ir virimo būdais, kad atrastų naujų skonių ir patirčių. Kvapas gali būti gaivinantis ir kartu raminantis. Kai kuriems kavos mėgėjams kavos gaminimas ir gėrimas yra ritualas, kurio jie laukia kiekvieną dieną. Nuo pupelių pasirinkimo iki kavos virimo - šis procesas gali būti raminanti ir maloni patirtis.

Kava dažnai geriama su draugais, šeima ar kolegomis, todėl tai yra socialinė veikla. Nesvarbu, ar tai būtų pasimatymas prie kavos puodelio, ar pasimatymas prie kavos puodelio, ar verslo reikalų aptarimas susitikimo prie kavos puodelio metu, kavos mėgėjai vertina galimybę bendrauti su kitais prie kavos puodelio.

Svetainėje Kulina siūlome įvairių rūšių kavos virimo aparatų ir kavos aparatų, kurie patenkins visų kavos mėgėjų poreikius ir skonį ir leis mėgautis geriausiu kavos skoniu namuose.

Priedai kavos mėgėjams

Kavos mėgėjams yra daug įvairių priedų, kurie gali pagerinti kavos ruošimo patirtį. Toliau rasite tik keletą iš jų.

 • Kavamalė: kavamalė yra būtinas kavos mėgėjams, kurie mėgsta šviežiai sumaltą kavą. Juo galima sumalti kavos pupeles iki norimos tekstūros, o tai gali turėti įtakos kavos skoniui ir aromatui.

 • Kelioninis puodelis: kelioninis puodelis arba termo puodelis yra būtinas aksesuaras kavos mėgėjams, kurie nuolat keliauja. Jis išlaiko karštą kavą kelias valandas ir apsaugo nuo išsiliejimo, todėl jį patogu naudoti važiuojant į darbą ar keliaujant.

 • Kavos šablonai, dar vadinami latte art šablonais arba kavos šablonais, yra smagus ir kūrybiškas priedas kavos mėgėjams, mėgstantiems gaminti vizualiai patrauklius kavos gėrimus. Tai maži, ploni plastikiniai arba metaliniai lakštai su išpjautais piešiniais, pvz., širdelėmis, žvaigždutėmis ir figūromis.

  Norėdami naudoti kavos šabloną, uždėkite jį ant kavos gėrimo, pvz., latės ar kapučino, ir pabarstykite jį kakavos milteliais, cinamonu ar kitais priedais. Kai nuimsite šabloną, dizainas liks ant kavos putos arba kremo.

  Kavos šablonai - puikus būdas pridėti asmeninį akcentą prie kavos gėrimų arba nustebinti draugus ir šeimą savo latte meno įgūdžiais. Jų yra įvairių dizainų ir dydžių, o kai kurie jų net pateikiami rinkiniais, kad galėtumėte sukurti kelis dizainus.

 • Kavos šaukštelis: Kavos šaukštelis - tai mažas šaukštelis, skirtas kavos tirščiams matuoti. Tai gali būti stilingas ir praktiškas aksesuaras kavos mėgėjams, kurie vertina smulkiausias kavos gaminimo detales.

 • Skardinė kavai: skardinė kavai - tai kavos laikymo konteineris skirtas kavos pupelėms arba maltai kavai laikyti. Jis gali padėti išsaugoti kavos šviežumą ir skonį, nes apsaugo kavą nuo drėgmės ir oro.

 • Pieno plaktuvas: pieno plaktuvas iklis yra patogus priedas kavos mėgėjams, kurie mėgsta į kavą įmaišyti pieno putų. Iš jo galima ruošti kapučino, latte ir kitus specialius kavos gėrimus.
 • Kavos filtrai: Kavos filtras - tai vienkartinis arba daugkartinis filtras, naudojamas kavos tirščiams atskirti nuo paruoštos kavos. Tai būtinas kavos aparatų, kuriems reikalingas filtras, pvz., lašelinių kavos aparatų, priedas.