valgomojo dubenys

274 items total
Indas ledams BIG LOVE, su šaukštu, rožinis, Alessi ALAMMI01SF
Serviravimo dubuo KIOSK 350 ml, oranžinis, Hübsch HU661306
Serviravimo dubuo LEGIO NOVA 400 ml, Eva Solo
19,95 € –28 %
14,36 €
ES887263
Valgymo dubuo 20 cm, juodas/violetinis, Bitz
19 € –5 %
18 €
BITZ11196
Valgymo dubuo 20 cm, juodas/žalias, Bitz
19 € –5 %
18 €
BITZ11194
Valgymo dubuo 20 cm, pilka/šviesiai mėlyna spalva, Bitz BITZ11668
Indelis padažui CARACTERE 7 cm, 34 ml, baltas, REVOL RV653962
Up
More products

Serviravimo dubuo – kažkas daugiau nei įprasta sriubos lėkštė...

Kas yra serviravimo dubuo?

Serviravimo dubuo yra sekantis būtiniausias indas prie stalo šalia vakarienės lėkštės ir patiekimo lėkštės. Serviravimo dubenys yra tiesiog lėkštės dydžio dubenys, kuriuose galima patiekti įvairių rūšių sriubas (įskaitant ramen ir kitas azijietiškas sriubas), makaronus, salotas, taip pat dribsnius. Jie yra pakankamai platūs, kad tilptų visą porciją ir gilūs, kad užtenktų vietos visų rūšių patiekalams.

Serviravimo dubenys yra įvairių dydžių, medžiagų, spalvų, stilių ir formų, todėl galite nesunkiai rasti tokį, kuris atitinka jūsų pageidavimus. Kulinoje turime didelį serviravimo dubenėlių pasirinkimą iš geriausių prekių ženklų, pvz., Blomus, Revol, MIJ ir ="/bitz/">Bitz. Šie dubenys gali būti naudojami bet kam – nuo pusryčių iki vakarienės.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant serviravimo dubenį?

Ieškant naujo serviravimo dubens, medžiaga turėtų būti svarbiausias prioritetas. Dubenėlio medžiaga turi įtakos jo išvaizdai ir naudingumui. Pavyzdžiui, mediniai dubenys puikiai tinka maistui maišyti arba patiekti, tačiau juos nesaugu kaitinti mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje. Sriubas ir troškinius galima pašildyti keraminiuose dubenėliuose mikrobangų krosnelėje, o tai taip pat puiki savybė. Iš molio arba keramikos pagamintas valgomasis dubuo yra higieniškas ir jame nėra mikroorganizmų.

Be to, pirkdami serviravimo dubenis būtinai atsižvelkite į dubenėlio gylį, nes gilūs dubenys puikiai tinka sriubai, čili ir troškiniui, o ne tokie gilūs dubenys puikiai tinka makaronų patiekalams.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti serviravimo dubenėlių rinkinį?

Serviravimo dubenėlių rinkinys prie jūsų stalo gali būti gera idėja dėl įvairių priežasčių. Jį galite naudoti norėdami šiek tiek paįvairinti ir pridėti žiupsnelį spalvų ant stalo. Galite nusipirkti tos pačios spalvos ar dizaino rinkinį arba naudoti spalvingus dubenėlius, kad stalas būtų dar dinamiškesnis.

Serviravimo dubenys yra įvairių tradicinių, azijietiškų, kaimiškų ar modernių raštų, kurie jūsų valgomajam suteiks charakterio. Būtinai peržiūrėkite mūsų serviravimo dubenėlių ir užkandžių dubenėlių pasiūlymą, kad stalo serviravimas būtų išpildytas, praktiškas ir gražus.