vaikiški indai

27 items total
Up
More products

Vaikiški valgomieji indai - draugas, kurio reikia jūsų vaikams, kad jie pradėtų savarankiškai valgyti

Vaikiški indai - tai taip smagu!

Vaikiški indai puikiai tinka mažoms rankutėms laikyti. Paprastai jis yra su patraukliais ir vaikams patraukliais raštais. Dažnai jis būna sudarytas iš atsparių medžiagų, kurias galima numesti ant žemės ir nesulūžti.

Vaikiški indai - tai padalytos lėkštės, puodeliai ir dubenėliai, dažnai su rankenėlėmis arba siurbtuku. Vaikai su džiaugsmu naudosis savo indeliais, o tėvai galės atsipalaiduoti žinodami, kad mažieji naudoja saugius, netoksiškus ir higieniškus indus.

Kodėl turiu savo vaikui nupirkti vaikiškų indų rinkinį?

Kūdikių mitybos poreikiai labai pasikeičia, kai jie tampa mažais vaikais. Kai mažamečiai vaikai nuo tyrelių ir mažų pirštukų maisto pereina prie "didelių vaikų" patiekalų, šie mažiems vaikams skirti indai puikiai tinka, nes vaikams dar per anksti naudoti suaugusiųjų dydžio puodelius, lėkštes, dubenėlius, šaukštus ir šakutes. Jie gali juos netyčia numesti nuo stalo arba... įkąsti.

Kartu labai svarbu, kad vaikai išmoktų savarankiškai maitintis, nes valgymas yra vienas svarbiausių įgūdžių, reikalingų ne tik išgyventi, bet ir bendrauti, eiti į darželį ir pan. Pasirūpinkite, kad vaikams būtų smagu įsitraukti ir valgyti patiems, kai vakarienės kviečiama šeima.

Kokios medžiagos naudojamos gaminant vaikiškus indus?

  • Silikonas

Aukščiausios kokybės maistui saugus silikonas yra netoksiška medžiaga, atspari kvapams ir dėmėms. Jis taip pat lengvai lankstosi ir yra patvarus. Jis atsparus karščiui ir tarnauja ilgiau nei plastikas.

  • Plastmasės

Plastikas yra tvirta medžiaga, kuri dažnai atlaiko naudojimą mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje. Plastikiniai indai vaikams taip pat yra lengvesni už nerūdijantį plieną, todėl mažylis juos gali lengviau suimti. Įsitikinkite, kad vaiko indai pagaminti iš medžiagos, kurioje nėra BPA ir kitų kenksmingų medžiagų.

Vaikiški indai - tai ne tik lėkštės ir dubenėliai, bet ir specialūs puodeliai, tinkami mažiems vaikams arba su neperšlapusiais snapeliais. Kadangi vaikai mėgsta vaikščioti su puodeliais rankose, jie taip pat pagaminti iš smūgiams atsparių medžiagų, todėl jums nereikės dėl nieko nerimauti.

Vaikiški indai siūlomi Kulina

Svetainėje Kulina siūlome platų patrauklių plastikinių arba silikoninių vaikiškų indų, pagamintų patikimų prekių ženklų, kurie specializuojasi vaikiškų gaminių arba indų ir stalo įrankių gamyboje, pasirinkimą. Rinkitės iš tokių prekių ženklų kaip "3 sprouts", "Done by deer" ir " WMF " pasiūlos ir pamatykite, kaip jūsų vaikas diena po dienos tampa vis savarankiškesnis! Svetainėje Kulina rasite:

  • spalvingi vaikiški dubenėliai (dažnai su siurbimo pagrindu)
  • vaikams pritaikytos lėkštės su vienu, dviem arba trimis skyriais
  • vaikiškų indų rinkiniai
  • vaikiškų indų rinkiniai su šliaužtinukais
  • vaikų maisto stiklainiai
  • vaikiškų stalo įrankių rinkiniai