Indų plovimas

43 items total
Indų grandiklis, Brabantia
Indų grandiklis, Brabantia
Pardavime (>5 pcs)
10 €
BRAB302381
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
19 €
BRAB302466
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
18 €
BRAB117503
Dėžutė prie kriauklės, šviesiai pilka, Brabantia
20,50 €
BRAB302480
Grafino šepetys, WMF
Grafino šepetys, WMF
Pardavime (>5 pcs)
11 €
WM0617597390
Indų kempinėlė GOURMET, 3 vnt. rinkinys, WMF
13,60 €
WM658776040
Indų plovimo rinkinys 4 vnt, smėlio spalvos, Zone Danija ZO15240
Indų plovimo rinkinys SINK SET, 3 vnt., Joseph Joseph JS10448
Up
More products

Indų plovimas - produktai ir priedai, kurie šią namų ruošos užduotį gali paversti malonumu

Kodėl turėtumėte iš karto plauti indus?

Iškart išplauti indus padeda užtikrinti gerą higieną ir šeimos sveikatą. Nors mintis palikti nešvarius indus kriauklėje per naktį yra labai viliojanti, tai gali sukelti nemalonius kvapus ir pavojingų bakterijų dauginimąsi. Be to, palikdami nešvarius indus galite sugadinti puodų ir keptuvių dangą, o jei į juos investavote pinigus, norėtumėte, kad šie gaminiai tarnautų daugelį metų, tiesa? Be to, maisto likučiai gali pritraukti peles, tarakonus ir kitus kenkėjus, kuriais atsikratyti dar sunkiau nei pinigais, todėl... dabar plaukime!

Svetainėje Kulina rasite platų plovimo priemonių ir priedų, kurie pagreitins plovimo procesą ir sutvarkys jūsų plautuvės erdvę, asortimentą.

Ar indų plovimo įrankiai yra ekstravagancija?

Tikrai ne! Priešingai populiariam įsitikinimui, indų plovimo įrankiai yra ne ekstravagancija, o absoliuti būtinybė. Be veiksmingų indų plovimo priemonių sunku kruopščiai išvalyti maisto likučius, prilipusius prie lėkščių, stalo įrankių ir indų, todėl tai užtrunka ilgiau, o juk nenorite visą gyvenimą praleisti prie kriauklės, tiesa?

Koks yra greičiausias būdas plauti indus?

Na, greičiausias būdas plauti indus - sudėti juos į indaplovę. Tačiau ne visi jie tinka indaplovei, taip pat galite nenorėti jos naudoti arba tiesiog neturėti. Turint tinkamus įrankius, indus po valgio plauti ir džiovinti savo rankomis nereikės daug laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nubraukti maisto perteklių, paimti indų šepetėlį, kempinę arba šluostę ir išvalyti indus su plovikliu po tekančiu drungnu vandeniu. Tada indus švariai nuplaukite, padėkite ant lentynos, kad jie nuvarvėtų ir išdžiūtų, arba sausai nušluostykite rankšluosčiu.

Kulina siūlo modernius aukštos kokybės džiovinimo lentynėles ir indų plovimo reikmenis, tokius kaip muilo dozatoriai, indų šepetėliai, šepetėliai karafoms, plautuvių organizatoriai ir t. t., kad virtuvėje būtų tvarkinga, švaru ir higieniška. Siūlome kai kurių šiuo metu rinkoje esančių žinomiausių prekės ženklų gaminius, pvz Joseph Joseph, Brabantia ir "Eva Solo".

Nors daugelis iš mūsų nemėgsta plauti indų, tai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tad kodėl gi nepasilengvinus užduoties su patogiais indų plovimo įrankiais iš Kulina? Su šiais itin funkcionaliais ir naudingais indų plovimo reikmenimis viską baigsite per sekundę ir galėsite atsipalaiduoti po valgio ant sofos, gerdami mėgstamą arbatą.