Rosendahl

Rosendahl – elegancija ir nesenstantis daniškas dizainas. Aukščiausios kokybės gaminiai, paprastos, aiškios linijos, žinomi skandinavų dizaineriai. Prekės ženklo filosofija yra „papuošti kiekvieną dieną gaminiais, skirtais švęsti tiek didžiąsias gyvenimo progas, tiek kasdienes magiškas akimirkas". Padarykime tai!
105 items total
Up
More products

Rosendahl - viena iš Danijos dizaino ikonų

1993 m. perspektyvus Erikas Rosendahl įkūrė Rosendahl, kuris tapo vienu žinomiausių Danijos dizaino namų. Rosendahlfilosofija grindžiama įsitikinimu, kad kokybiškas dizainas turi būti prieinamas kiekvienam. Ši vizija paskatino sutelkti dėmesį į gaminių, kurie pagerina kasdienį žmonių gyvenimą, kūrimą.

Nuo pat pradžių Rosendahl's požiūris buvo komercinis, kuriant išdidžią daniško dizaino tradiciją, žinomą dėl savo paprastumo ir funkcionalumo. Šių dizainų tikslas - pagražinti ir supaprastinti kasdienę rutiną, tačiau kartu išlikti pakankamai patvariems, kad juos būtų galima dažnai naudoti.

Rosendahlvertybės, stilius ir gaminių asortimentas

Šis prekės ženklas vertina tvarumą ir atsakomybę, todėl savo gaminiuose stengiasi naudoti žiedines ir perdirbamas medžiagas. Rosendahl"Dizainas suderina estetiką ir funkcionalumą ir yra sukurtas taip, kad būtų atsparus kasdieniam naudojimui. Šis prekės ženklas tiki, kad geras dizainas turi nepriklausyti nuo laiko ar tendencijų ir kad jis turėtų išlikti metai iš metų. Rosendahl bendradarbiauja su įvairiais dizaineriais, kad sukurtų aukštos kokybės dizainą, kuris patiktų daugeliui žmonių, ir visada laikosi savo vertybių bei filosofijos.

Dėl išskirtinių detalių ir praktinių savybių Rosendahl dizainą renkasi klientai, vertinantys laikui nepavaldžią eleganciją ir kokybę. Daugelį metų Rosendahl bendradarbiavo su žymiausiais dizaineriais, kad sukurtų platų gaminių asortimentą, įskaitant virtuvės, pietų, namų ir sodo reikmenis. Šiandien Rosendahl garsėja savo paprastu, funkcionaliu dizainu, kuriame dera grožis ir praktiškumas, todėl jį renkasi dizaino išsiilgę vartotojai visame pasaulyje.

Rosendahl"ikonos ir bestseleriai

Rosendahl sėkmės pagrindas - talentingi ir patyrę dizaineriai, kurie įkūnijo daugelį Rosendahl klasikinių gaminių.

Eriko Baggerio "Grand Cru" stiklo ir stalo indų kolekcija Rosendahl yra nuostabus daniško dizaino pavyzdys. Kolekcija pasižymi švariomis linijomis ir minimalistine estetika, kuri yra ir elegantiška, ir funkcionali. Pradinę kolekciją sudarė įvairūs stiklo indai, pavyzdžiui, stiklinės, vyno taurės, vandens taurės, dubenys, serviravimo indai, lėkštės, vandens ir vyno karafos, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų - aukščiausios kokybės stiklo ir patvaraus porceliano, kurį galima plauti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje.

"Grand Cru" kolekcija išsiskiria savo universalumu ir dizainu su būdingomis giraitėmis. Dėl paprasto, nesenstančio dizaino jis tinka tiek kasdienėms, tiek oficialioms progoms. Nesvarbu, ar rengiate vakarienę, ar mėgaujatės paprastu maistu namuose, "Grand Cru" kolekcija pasižymi grožiu ir funkcionalumu. Nenuostabu, kad kolekcija pelnė daugybę dizaino apdovanojimų, įskaitant prestižinį "Red Dot" dizaino apdovanojimą, ir buvo pertvarkyta taip, kad tiktų šiuolaikiniams namams ir interjerams.

Dar vienas geriausiai parduodamas produktas - Rosendahl apdovanojimus pelnęs termosas, kuris liudija šio prekės ženklo įsipareigojimą kurti funkcionalius ir gražius gaminius. termosas skirtas išlaikyti gėrimus karštus arba šaltus kelias valandas, todėl puikiai tinka naudoti namuose, biure ar kelionėse. Šis termosas išsiskiria elegantišku, minimalistiniu dizainu ir įvairiomis stilingomis spalvomis. Už novatorišką dizainą ir funkcionalumą ąsotis yra gavęs daugybę dizaino apdovanojimų, įskaitant "Red Dot" dizaino apdovanojimą. Nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikinis juodas ar baltas termosas, ar norite savo virtuvę ar darbo vietą pagyvinti spalvomis, Rosendahl termosas siūlo ir stilių, ir veiksmingumą vienoje gražioje pakuotėje.