Liiton

Išpildykite savo amerikietišką svajonę su prekės ženklu Liiton ir mėgaukitės viskio taure nepaprastomis aplinkybėmis iš unikalių krištolo taurių, kurios išskirs dar daugiau aromato ir atvėsins jūsų viskį vos per kelias sekundes...
14 items total
Padėkliukas po puodeliu, 4 vnt. rinkinys, rudas, Litton LT20300
Viskio taurės THE PEAKS, 4 vnt. rinkinys, Liiton
74 €
LT20800
Stiklinės viskiui EVEREST, 4 vnt. rinkinys, 270 ml, Litton LT10200
Viskio taurė GRAND CANYON, 4 vnt. rinkinys, 300 ml, Litton LT10100
Stiklinė viskiui EVEREST, 2 vnt. rinkinys, 270 ml, Liiton LT20500
Taurė viskiui MT.BLANC 2 vnt. rinkinys, 280 ml, Liiton
29,95 €
LT60100
Viskio taurė GRAND CANYON 2 vnt. rinkinys, 300 ml, Liiton LT33144
Stiklinė viskiui FUJI, 2 vnt. rinkinys, 270 ml, Liiton LT60200
Viskio stiklinė GRAND CANYON 300 ml, Liiton
19,95 €
LT11100

Liiton - prekės ženklas viskio mėgėjams

Liiton tai prekės ženklas, kuris viskio pramonėje kelia bangas savo unikaliu viskio taurių ir aksesuarų asortimentu. Dėl naujoviško dizaino, funkcionalumo ir aukštos kokybės medžiagų jų gaminiai - viskio taurės ir karafos - išpopuliarėjo tarp viskio entuziastų ir kolekcininkų.

Kuo ypatingi Liiton produktai?

Liiton"Mount Everest" ir "Grand Canyon" akiniai, kurių dizainą įkvėpė didingas gamtos grožis. Taurių dizainas išties unikalus, todėl viskio mėgėjai gali mėgautis nuostabiu reginiu.

Tačiau unikalus kalnų kalnų masyvo akinių dizainas nėra vienintelis bruožas, išskiriantis šį prekės ženklą iš kitų rinkoje esančių tokio tipo akinių. Liiton produktai taip pat yra:

  • tvirtas ir patvarus
  • pagaminti iš 100 % švino neturinčio stiklo
  • būdingi sunkūs apatiniai sluoksniai
  • parduodami rinkiniais su karfomis
  • puikios dovanos viskio žinovams

Be taurių, kurios parduodamos rinkiniais, Liiton taip pat siūlo karafas, padėkliukus ir padėkliukus, kurie papildys jūsų viskio gėrimo ir patiekimo patirtį.

Liiton - viskio taurės, kurios pagerina viskio gėrimo patirtį

Dėl naujoviško dizaino ir aukštos kokybės medžiagų, naudojamų Liiton gaminiuose, per kelias sekundes galėsite atšaldyti viskį. Kaip? Įdėkite stiklines į šaldiklį ir išimkite jas prieš pat patiekdami viskį svečiams. Supilkite viskį. Stiklo pagrindo ir kalno formos masė atšaldo viskį jo neskiedžiant, kaip tai daro ledas. Jums taip pat nereikia vargti su viskio akmenimis.

Liitonproduktai, sukurti dizaino ir viskio specialistų, puikiai tinka viskio entuziastams, kurie vertina ne tik gėrimo skonį, bet ir unikalų dizainą bei gražią viskio aksesuarų išvaizdą. Šio prekės ženklo taurės skirtos ne tik parodyti, bet ir pagerinti viskio gėrimo patirtį. Dėl stiklinių medžiagos ir formos viskis išlaiko puikią temperatūrą, neskiedžiant jo vandeniu ar ledu. Taip geriantieji gali visiškai mėgautis viskio skoniais ir aromatais.

Liiton produktai yra puiki dovana jam, tėvui, broliui, draugui, kolegoms darbe ar verslo partneriams, todėl prieš pilstydami dar vieną taurę būtinai peržiūrėkite Liiton pasiūlymą Kulina.