Stalinės viryklės

1 items total
Nešiojama indukcinė viryklė KULT X, WMF
129 €
WM0415240011

Stalo viryklės - patogus ir universalus maisto gaminimo sprendimas

Kas yra stalinės viryklės?

Stalo viryklės yra praktiškas ir lengvai pritaikomas maisto gaminimo būdas, kuris yra lengvas, nešiojamas ir lengvai naudojamas. Jos puikiai tinka butuose, bendrabučių kambariuose, biuruose ir ruošiant maistą lauke, nes dažnai yra mažesnės už įprastus degiklius ir orkaites. Naudojant stalines virykles galima paruošti įvairius patiekalus, pavyzdžiui, kepinius, makaronus ir ant grotelių keptą mėsą.

Stalo viryklės yra praktiška ir ekonomiška alternatyva ruošiant maistą nenaudojant pilno dydžio viryklės.

Kokios yra stalinių viryklių rūšys?

Yra du pagrindiniai stalinių viryklių tipai: Indukcinės ir elektrinės. Indukcinės kaitlentės - tai elektrinės kaitlentės, kuriose indams kaitinti naudojamas magnetinis laukas. Jie yra labai efektyvūs ir greitai įkaista, todėl daugelis žmonių juos renkasi.

Taip pat yra elektrinių viryklių, t. y. viryklių, kuriose maistas šildomas tik elektra. Juos sudaro vienas ar daugiau degiklių, kuriuos kaitina elektrinė ritė arba elementas. Jas paprasta naudoti, jos lengvai pritaikomos, todėl tai dažnas pasirinkimas daugelyje namų.

Kaip prižiūrėti elektrinę viryklę?

Elektrinės viryklės ilgaamžiškumas, optimalus veikimas ir elektros smūgio išvengimas priklauso nuo tinkamos priežiūros. Todėl toliau pateikiami keli patarimai, kaip prižiūrėti elektrinę viryklę:

  • Visada valykite viryklę, kad joje nesikauptų aliejaus ir maisto likučių, kurie gali sukelti gaisrą ir kitas problemas.
  • Saugokite viryklę nuo vandens, net ir ją panaudojus, nes to nepadarius gali ištikti elektros smūgis.
  • Taip pat labai svarbu, kad nenaudojamą viryklę visada atjungtumėte nuo elektros tinklo.
  • Galiausiai labai svarbu neperkrauti viryklės. Dėl per didelės viryklės apkrovos ji gali perkaisti ir sugesti. Gaminkite tik tiek maisto, kiek viryklė yra pritaikyta.

Tinklalapyje Kulina, siūlome keletą kitų viryklių tipų, pavyzdžiui, keptuvių, kiaušinių virimo aparatų, garų viryklių, taip pat stalinių elektrinių grilių.