Atsiliepimai

recenze

Mums rūpinti ir mes klausomės. Iš tikrųjų!

Manome, kad tikri ir patvirtinti atsiliepimai yra raktas, padedantis priimti informacija paremtą sprendimą. Kruopščiai atrenkame prekių ženklus ir gaminius, kurie yra gražiai suprojektuoti, aukštos kokybės ir tarnaus ilgus metus. Tačiau suprantame, kad dažnai tai yra didelė investicija, todėl priimant sprendimą būtina atsižvelgti į kitų klientų patirtį.

Šiuo metu rasite daugiau nei 25 000 gaminių atsiliepimų. Galite būti tikri, kad, kalbant apie aukščiausios kokybės virtuvės reikmenų kategoriją, tiek jų nerasite niekur kitur – tik „Kulina“.

reward

Atlygis už patirtį


Jūsų atsiliepimai ir patirtis mums yra nepakeičiami.

Kaip kompensaciją už kiekvienam atsiliepimui pateikti skirtą laiką (taikoma kiekvienam užsakymui) gausite 10 EUR vertės kuponą. Kuponas neturi jokių apribojimų.

Nėra minimalaus užsakymo! Iš tikrųjų! Palepinkite save kuo nors gavę atlygį už atsiliepimą.

verified

100 % patvirtinti tikri atsiliepimai


Dedame savo galvas ant pjaustymo lentelės, kad visi gaminių atsiliepimai, kuriuos čia rasite, pateikti tiesiogiai „Kulina“ klientų, kurie iš tikrųjų išbandė gaminius.

Prašymą pateikti atsiliepimą paprastai išsiunčiame praėjus 3 savaitėms po įsigijimo, o apžvalgos formoje visada nurodomi tik tie gaminiai, kuriuos klientas įsigijo.