52 items total
Elektrinis virdulys 1,5 l, juodas, Eva Solo
Sticker
171,90 €
ES502921
Elektrinis virdulys PLISSE 1 l, juodas, Alessi
89 €
ALMDL061B
Elektrinis virdulys GLASS KI772D381,7 l, Tefal
Sticker
49,99 €
TEFKI772D38
Elektrinis virdulys THE LOFT 1,7 l, juodos spalvos, Tefal TEFKO250830
Elektrinis virdulys EMMA 1,2 l, juodas, Stelton
Sticker
189 €
SNX2102
Elektrinis virdulys SENSE 1,5 l, baltas, Tefal
Sticker
91,40 €
TEFKO693110
Elektrinis virdulys THE LOFT 1,7 l, mėlynos spalvos, Tefal TEFKO251430
Elektrinis virdulys ENFINGY PRO 1,5 l, juodas, Zwilling
Sticker
ZW53006002
Elektrinis virdulys ENFINIGY 1,5 l, juodas, Zwilling
Sticker
95,99 €
ZW53005001
Elektrinis virdulys PLISSE 1,7 l, pilkas, Alessi
99 €
ALMDL06G
Elektrinis virdulys ARTISAN 1,5 l, juodos spalvos, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1522EOB
Elektrinis virdulys ARTISAN 1,5 l, ketaus juodas, KitchenAid
Sticker
KA5KEK1522EBK
Up
More products

Elektrinis virdulys – vienas būtiniausių daiktų jūsų virtuvėje

Kas yra elektriniai virduliai?

Elektriniai virduliai yra tam tikros rūšies arbatos virduliai, kurie, kitaip nei virduliai naudojami ant viryklės, yra maitinami elektra ir kuriems reikia prieigos prie maitinimo šaltinio. Jie greitai užverda vandenį ir yra tikrai praktiškas prietaisas, leidžiantis greitai paruošti arbatą ar kavą. Jei norite, kad arbata būtų nepriekaištinga, peržiūrėkite mūsų arbatos gaminimo apsipirkimo vadovą, kur rasite geriausių arbatos ruošimo ir patiekimo virtuvės reikmenų, o jei ieškote daugiau virtuvės reikmenų, žr. mūsų vadovą apie pagrindinę virtuvės įrangą čia.

Kokie yra elektrinių virdulių tipai?

Pagrindinės medžiagos, naudojamos gaminant elektrinius virdulius, yra plastikas, nerūdijantis plienas ir stiklas.

  • Plastikiniai elektriniai virduliai

Šiuolaikiniai elektriniai virduliai, kurių korpusas pagamintas iš plastiko, paprastai yra labai stilingi ir yra įvairių spalvų. Plastikiniai elektriniai virduliai dažnai yra pigesni nei pagaminti iš stiklo ar nerūdijančio plieno.

Jie taip pat gana lengvi ir beveik niekada nesudūžta nukritę, todėl puikiai tinka vyresnio amžiaus naudotojams, kurie negali išlaikyti sunkaus virdulio, pilno vandens.

  • Nerūdijančio plieno elektriniai virduliai

Elektriniai virduliai su nerūdijančio plieno korpusais yra pagaminti iš karščiui ir įlenkimams atsparaus nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas, higieniškas, saugus maistui ir ilgaamžis. Šiuolaikiniai elektriniai virduliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno atrodo elegantiškai, minimalistiškai ir puikiai atrodo šiuolaikiniame interjere.

  • Stiklinis elektrinis virdulys

Stiklo elektriniai virduliai turi stiklinį permatomą korpusą, leidžiantį pažvelgti į prietaiso vidų. Jie yra labai patrauklūs ir turi elegantišką, minimalistinę išvaizdą, puikiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms. Nors stiklo korpusas paprastai pagamintas iš aukštos kokybės borosilikatinio stiklo, nukritęs jis gali suskilti.

Iš nerūdijančio plieno arba borosilikatinio stiklo pagaminti arbatos virduliai laikomi saugiausiais elektriniais virduliais.

Kulinoje rasite fantastišką elektrinių virdulių pasirinkimą iš patikimų gamintojų, tokių kaip KitchenAid, Smeg , WMF ir Alessi. Šie virduliai yra įvairių stilių ir skirtingų paskirčių, o tobulai paruoštos arbatos ar žolelių užpilų mėgėjams taip pat siūlome reguliuojamos temperatūros elektrinius virdulius, kurie leis išsivirti tinkamos temperatūros arbatą.