Nordic Ware

Nordic Ware yra Amerikoje pirmaujanti ikoniškų, aukštos kokybės ir novatoriškų kepimo priedų gamintoja. Kurdami išskirtinio dizaino ir kokybės gaminius, tortų ruošimui jie suteikia patogumą ir malonumą – ne tik per Kalėdas ar Velykas, bet ir kiekvieną dieną, kad patenkintumėte smaližius.
23 items total
Pyragų forma HONEYCOMB, aukso spalvos, Nordic Ware NW85477
Bundt kepimo forma BAVARIA CUBE, aukso spalvos, Nordic Ware NW80577
Bundt kepimo forma ELEGANT PARTY, aukso spalvos, Nordic Ware NW58677
Bundt kepimo forma, rožės formos, varinė, Nordic Ware NW54148
Blynų keptuvė SMILEY FACE, Nordic Ware
60,30 €
NW01920
Tortinė QUARTET BUNDT, auksinė, Nordic Ware
56,90 €
NW91377
Tortinė TEA CAKES AND CANDIES, 30 formų, Nordic Ware NW59448
Tortinė FROZEN SNOWFLAKE, sidabras, Nordic Ware
53 €
NW88248
Tortinė TEA CAKES AUTUMN BUNDT, bronzinė, Nordic Ware NW87048
Bundt kepimo forma PINE FOREST , sidabrinė, Nordic Ware NW89737
Bundt kepimo forma LOTUS, aukso spalvos, Nordic Ware
48,70 €
NW84177
Bundt kepimo forma VINTAGE STAR, SILVER, Nordic Ware
49,40 €
NW53137

Nordic Ware - tobuliems pyragams ir dar daugiau

Nordic Ware tai prekės ženklas, kuris jau daugiau nei 70 metų siūlo aukštos kokybės virtuvės indus. 1946 m. Dave'o ir Dotty Dalquistų įkurta Nordic Ware yra šeimos įmonė, žinoma dėl naujoviškų ir patvarių gaminių. Dave'as ir Dotty Dalquistai, gyvendami Vidurio Vakaruose, ieškojo būdo, kaip užsidirbti pragyvenimui. Įkvėpti skandinaviškų kepimo tradicijų, jie pradėjo gaminti ir pardavinėti specialius virtuvės reikmenis. 1950 m. jie pristatė savo pirmąjį gaminį - Bundt kepimo forma, kuris greitai tapo pagrindiniu bendrovės gaminiu.

Bėgant metams Nordic Ware išplėtė savo gaminių asortimentą, įtraukdama įvairius kepimo ir virtuvės reikmenis, kurie garsėja patvarumu, patikimumu ir aukštos kokybės meistriškumu.

Nordic Ware misija ir produktai

Nordic Ware misija - tiekti naujoviškus ir aukštos kokybės virtuvės indus, kad gaminti ir kepti būtų lengva ir malonu. Kad tai pasiektumėte, Nordic Ware siūlo platų indų ir kepimo gaminių asortimentą, įskaitant:

  • kepimo indai - keptuvės, tortinės, kepimo skardos ir keksiukų formelės
  • indai - puodai, keptuvės ir grotelės
  • mikrobangų krosnelės indai, įskaitant ryžių virimo aparatus ir šoninės padėklus
  • lauko virtuvės indai, įskaitant keptuves ir kepsnines
  • specialūs gaminiai, įskaitant kiaušinių plakiklius, popover keptuves ir kukurūzų duonos keptuves

Garsiosios bandelių keptuvės ir kitos tortų skardos

" Bundt kepimo forma yra bene garsiausias Nordic Ware produktų linijos gaminys. Šią kultinę aliuminio tortinė jau daugelį metų naudoja milijonai namų virėjų ir kepėjų, kad sukurtų gražius ir skanius pyragus. Originali " Bundt kepimo forma buvo paprasto dizaino, su rievėtais šonais ir viduryje esančiu vamzdeliu. Šiandien Nordic Ware siūlo daugybę įvairių Bundt kepimo formaįvairių formų ir dydžių, įskaitant populiariąją Heritage Bundt kepimo formair elegantišką "Crown Bundt kepimo forma.

Nordic Ware gaminiai yra žinomi dėl savo patvarumo ir aukštos kokybės meistriškumo. Gamindama savo indus ir kepimo indus bendrovė naudoja tik geriausias medžiagas - lietą aliuminį su nelimpančia danga, todėl jie tarnaus daugelį metų. Nordic Ware produktai taip pat garsėja naujovišku dizainu ir dėmesiu detalėms, o tai padeda užtikrinti itin gerą jų veikimą.

Nordic Ware yra pelniusi daugybę apdovanojimų už naujoviškus ir aukštos kokybės virtuvės indus. 2018 m. įmonei buvo suteiktas "Good Housekeeping" ženklas už "Naturals Bakeware" kepimo indų liniją, kurią sudaro įvairios kepimo skardos, tortinės ir keksiukų formelės. "Good Housekeeping" antspaudas yra labai gerbiamas kokybės ir meistriškumo simbolis, todėl Nordic Ware didžiuojasi gavusi šią garbę.

Kodėl žmonės mėgsta Nordic Ware produktus?

Žmonės mėgsta Nordic Ware tortų keptuves, nes jas lengva naudoti, jos patvarios ir kaskart iškepa gražūs tortai. Nesvarbu, ar esate pradedantis kepėjas, ar patyręs virėjas, Nordic Ware tortinės yra puikus pasirinkimas. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir skirtos naudoti daugelį metų, todėl yra puiki investicija į bet kurią virtuvę.

Be to, kad Nordic Ware tortinės yra ne tik patvarios, bet ir pasižymi naujovišku dizainu. Įmonė siūlo daugybę įvairių formų ir dydžių tortų formų, todėl galite kurti išties unikalius tortus. Nesvarbu, ar norite kepti paprastą, ar sudėtingesnį pyragą, Nordic Ware rasite jūsų poreikius atitinkančią tortinė . Peržiūrėkite Kulina siūlomas tortų skardas ir nustebinkite savo svečius bei artimuosius saldžiais skanėstais - ne tik ypatingomis progomis!