sūrio lentos

11 items total
Pjaustymo lentelė IBR 34 x 24 cm, medinė, Revol
47 €
RV655503
Sukama lentelė sūriams 40 cm, Continenta
49,40 €
CONT3014
Tapas užkandžių lėkštė STONE SLAB 25 x 25 cm, MIJ MIJC7178
Sašimi lėkštė CRAFT BLACK 29 x 8 cm, MIJ
30 €
MIJC6916
Sukama lentelė sūriams 30 cm, Continenta
24,49 €
CONT3012
Tapas užkandžių lėkštė 30 x 10 cm, Nicolas Vahé NV106490002

Sūrių lentos ir tapas lentos - specialiai skirtos sūriams ir užkandžiams

Kam naudojama sūrių lentelė arba tapas užkandžių lentelė ?

Sūrių ir tapų lentos puikiai tinka įvairiems užkandžiams ir maistui, įskaitant sūrius, kumpį, tapas, alyvuoges, riešutus, krekerius, duoną, užtepėles, užtepėles ir padažus ir kt. Tinklalapyje Kulina rasite iš įvairių medžiagų pagamintų įvairių dydžių ir formų serviravimo lentų. Mūsų tapas lentas ir medines sūrio lenteles gamina patikimi gamintojai, pvz Blomus, Revol, Continenta, ir Nicloas Vahe.

Norėdami įsigyti papildomų užkandžių serviravimo indų, taip pat galite peržiūrėti mūsų užkandžių serviravimo indų, sūrio peilių ir pjaustymo lentelių kolekciją.

Iš kokių medžiagų, be medienos, gaminamos sūrio lentos?

Sūrio lentoms gaminti galima naudoti ne tik medieną, bet ir daug kitų medžiagų. Ši medžiaga apima, be kita ko, šias medžiagas:

  • Šlaito arba bazalto lentelės tapasams : iš šiferio arba akmens pagamintos lentelės tapasams ir sūriams atrodo kaimiškai ir natūraliai, todėl puikiai tinka moderniame interjere
  • Akmens masės gaminiai: Sūrių lentelės, pagamintos iš kietos, patvarios keramikos, vadinamos akmens masės, kuri buvo išdegta aukštoje temperatūroje, dažnai yra glazūruotos ir gali būti įvairių spalvų.
  • Porcelianas: Porcelianinės sūrio lentelės gaminamos iš keraminės medžiagos, kuri pasižymi kietumu ir ilgaamžiškumu ir yra išdegta aukštoje temperatūroje. Porcelianinės sūrio lentelės gali būti įvairių atspalvių ir raštų, jos dažnai būna padengtos, kad atrodytų blizgios ir lygios.

Kaip prižiūrėti medinę sūrių lentelė?

Laikydamiesi šių paprastų patarimų galite užtikrinti, kad jūsų medinė sūrių lentelė ilgai išliktų geros būklės.

  • Po naudojimo lentą greitai nuplaukite šiltu vandeniu, švelniu muilu ir minkšta kempine. Kadangi abrazyvinės kempinės ir šepečiai gali pažeisti medieną, venkite jų naudoti.
  • Prieš laikydami lentą tinkamai nusausinkite ją šviežiu rankšluosčiu arba leiskite jai visiškai išdžiūti ore.
  • Pabarstykite lentą rupia druska ir nušveiskite ją puse citrinos, kad atsikratytumėte bet kokių dėmių ar kvapų. Gerai nuplovę lentą vandeniu, išdžiovinkite ją kaip įprastai.
  • Lentą reguliariai tepkite maistui tinkamu aliejumi arba vašku, kad ją išsaugotumėte ir apsaugotumėte medieną nuo išdžiūvimo. Būtinai griežtai laikykitės gamintojo nurodymų.
  • Kad lenta neišsikraipytų ir nesutrūkinėtų, nemirkykite jos vandenyje ir neplaukite indaplovėje.