Brabantia

Brabantia – visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, įprastus kasdienius daiktus tarsi burtų pagalba paverčiantis interjero dekoracijomis. Duoninė, šiukšlių dėžė, skalbinių krepšys – visa tai gali tapti žvaigždėmis jūsų namuose!
428 items total
Šiukšlių maišai W PERFECTFIT 5 l, 20 vnt., Brabantia BRAB116681
Šiukšlių maišai PerfectFit 3 l, 20 vnt., Brabantia BRAB311727
Serviravimo šaukštas TASTY PLUS, Brabantia
9,59 €
BRAB122743
Tualetinio popieriaus laikiklis CLASSIC, blizgus plienas, Brabantia BRAB414589
Indų šepetėlis su indų ploviklio dozatoriumi, pilkas, Brabantia BRAB302626
Sensorinė šiukšliadėžė BO HI 60 l, juoda, Brabantia BRAB130229
Kamščiatraukis TASTY PLUS, tamsiai pilkas, Brabantia BRAB121920
Pakaitinis tualeto šepetys, baltas, Brabantia
11,49 €
BRAB325427
Šiukšliadėžė su pedalu NEWICON 5 l, matinis plienas, Brabantia BRAB112645
Šiukšlių maišai C PERFECTFIT 10-12 l, 20 vnt., Brabantia BRAB245343
Skaitmeninės maistinės svarstyklės, pilkos spalvos, Brabantia BRAB122644
Tualetinio popieriaus laikiklis, platina, Brabantia
13,49 €
BRAB477300
Šiukšlių maišai B PerfectFit 5 l, 20 vnt., Brabantia BRAB311741
Šiukšliadėžė su pedalu NEWICON 20 l, platina, Brabantia BRAB114045
Duoninė ROLL TOP 44,5 cm, platina, Brabantia
52,99 €
BRAB288340
Šiukšlių maišai J PERFECTFIT 23 l, 20 vnt., Brabantia BRAB115585
Skysto muilo dozatorius 200 ml, baltas, Brabantia
37,49 €
BRAB108181
Up
More products

Brabantia – nes namų ruošos darbai gali jus įkvėpti!

Brabantia yra pasaulyje pirmaujanti namų ūkio produktų, skirtų namų tvarkymui, sandėliavimui, valymui, skalbimui ir maisto ruošimui, tiekėja. Kokia šio šeimos verslo istorija ir kokiomis idėjomis vadovaujasi Brabantia?

Brabantia prekinio ženklo istorija

Brabantia – olandų šeimai priklausanti įmonė – 1919 m. Nyderlanduose, Brabanto provincijoje, buvo įkurta dabartinės ketvirtosios kartos savininkų prosenelio Van Eldereno, kuris gamino pirmąsias talpykles ir ąsočius pienui. Pirmosios pedalinės šiukšlių dėžės buvo pagamintos 1952 m., o pirmasis ikoninis dizainas, pavadintas Patrice su rudomis ir ciklameno gėlėmis, pasirodė 1969 m. Dabar Brabantia galima rasti parduotuvėse visame pasaulyje, taip pat biuruose ir gamybos įrenginiuose nuo Austrijos iki JAV ir nuo Kinijos iki Suomijos. Šio prekinio ženklo produktus taip pat galima rasti milijonuose namų, restoranų, parduotuvių ir biurų visame pasaulyje.

Brabantia padeda paversti namų ruošos darbus malonumu

Brabantia dizaino idėja yra palengvinti, padėti greičiau ir maloniau atlikti namų ruošos darbus.

Kaip sako Brabantia generalinis direktorius Tijn: „Žinome, kad daugelis nemėgsta dirbti darbų. Tačiau juos darydami praleidžiame iki 6 savo gyvenimo metų. O laikas per brangus, kad jį švaistytume. Kodėl nepraturtinus savo kasdienybės, išmokus ją pamilti? Mėgaukitės darydami smulkmenas, leiskite joms jus įkvėpti. (...) Mes Brabantia esame tam, kad padėtume, kurdami gražių produktų koncepcijas, skirtas maloniam gyvenimui ir dovanojimui. Pažadais grįsta koncepcija siekia tvarumo ir paliktį geresnį pasaulį ateinančioms kartoms. Ir kjums mėgautis."

Brabantia mėgsta tvarumą

Kalbant apie idėjas, kuriomis vadovaujasi įmonė Brabantia, neįmanoma nekalbėti apie tvarumą. Brabantia tausoja mūsų planetą ir įsipareigojo iki 2035 m. pereiti prie apskrito dizaino! Tiesą sakant, jie pradėjo perdirbti dar anksčiau nei buvo išrastas šis žodis, kondensuoto pieno skardines pavertę naujais puodeliais 1940 m. Tačiau produktų perdirbimas yra tik vienas iš Brabantia įsipareigojimo Žemei. Šio ženklo gaminiai yra patvarūs ir atlieka ne vieną funkciją, jų šiukšliadėžės skirtos atliekoms atskirti, džiovinimo lentynos ir rotacinės džiovyklės natūraliam džiovinimui, stiklainiai, apsaugantys nuo maisto švaistymo ir net išmanieji lyginimo lentų užvalkalai efektyvesniam lyginimui. Kaip matote, ekologiškumas yra viena didžiausių Brabantia misijų, kuri yra kiekvieno gaminio dizaino pagrindas.

Bendradarbiavimas su menininkais ir dizaino apdovanojimai

Siekdama savo klientams suteikti malonią namų valymo patirtį, Brabantia bendradarbiauja su įvairiais dizaineriais ir menininkais. 2015 m. Brabantia bendradarbiavo su Orla Kiely, tarptautiniu mastu žinomu Londono dizaineriu, mėgstančiu raštus, spalvas ir tekstūrą, kurią The Guardian apibūdino kaip „spaudinių karalienę". Jos retro įkvėpti spaudiniai puikiai dera su Brabantia stiliumi ir paverčia šiukšliadėžes stilingomis namų dekoracijomis.

Per daugiau nei 100 savo veiklos metų Brabantia laimėjo daugybę prestižinių dizaino apdovanojimų, tokių kaip Olandijos dizaino apdovanojimą (DDA) arba iF dizaino apdovanojimą (už SmartLift rotacinę džiovyklę). 2019 m. Brabantia laimėjo prestižinį GIO apdovanojimą ir specialųjį apdovanojimą už originalumą su Bo Touch Bin už „šiukšlių dėžės pavertimą elegantišku interjero objektu".

Produktai ir jų kokybė

Brabantia siūlo geros kokybės produktus šiuolaikinėms erdvėms. Tarp jų populiariausių produktų yra:

Visi Brabantia produktai buvo sukurti, pagaminti ir išbandyti pagal aukščiausios kokybės standartą, o Brabantia klientams suteikia 2–10 metų garantiją (priklausomai nuo gaminio).