Brabantia

Brabantia – visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, įprastus kasdienius daiktus tarsi burtų pagalba paverčiantis interjero dekoracijomis. Duoninė, šiukšlių dėžė, skalbinių krepšys – visa tai gali tapti žvaigždėmis jūsų namuose!
321 items total
Indų grandiklis, Brabantia
Indų grandiklis, Brabantia
Pardavime (>5 pcs)
10 €
BRAB302381
Indų džiovyklė, šviesiai pilka, Brabantia
66 € –6 %
62 €
BRAB117428
Atsarginio ritinėlio laikiklis, platina, Brabantia BRAB483424
Bulvių grūstuvė, Brabantia
10 €
BRAB122866
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
19 €
BRAB302466
Dėžutė prie kriauklės, pilka, Brabantia
18 €
BRAB117503
Dėžutė prie kriauklės, šviesiai pilka, Brabantia
20,50 €
BRAB302480
Duoninė FALL FRONT, platina, Brabantia
56 €
BRAB299384
Up
More products

Brabantia – nes namų ruošos darbai gali jus įkvėpti!

Brabantia yra pasaulyje pirmaujanti namų ūkio produktų, skirtų namų tvarkymui, sandėliavimui, valymui, skalbimui ir maisto ruošimui, tiekėja. Kokia šio šeimos verslo istorija ir kokiomis idėjomis vadovaujasi Brabantia?

Brabantia prekinio ženklo istorija

Brabantia – olandų šeimai priklausanti įmonė – 1919 m. Nyderlanduose, Brabanto provincijoje, buvo įkurta dabartinės ketvirtosios kartos savininkų prosenelio Van Eldereno, kuris gamino pirmąsias talpykles ir ąsočius pienui. Pirmosios pedalinės šiukšlių dėžės buvo pagamintos 1952 m., o pirmasis ikoninis dizainas, pavadintas Patrice su rudomis ir ciklameno gėlėmis, pasirodė 1969 m. Dabar Brabantia galima rasti parduotuvėse visame pasaulyje, taip pat biuruose ir gamybos įrenginiuose nuo Austrijos iki JAV ir nuo Kinijos iki Suomijos. Šio prekinio ženklo produktus taip pat galima rasti milijonuose namų, restoranų, parduotuvių ir biurų visame pasaulyje.

Brabantia padeda paversti namų ruošos darbus malonumu

Brabantia dizaino idėja yra palengvinti, padėti greičiau ir maloniau atlikti namų ruošos darbus.

Kaip sako Brabantia generalinis direktorius Tijn: „Žinome, kad daugelis nemėgsta dirbti darbų. Tačiau juos darydami praleidžiame iki 6 savo gyvenimo metų. O laikas per brangus, kad jį švaistytume. Kodėl nepraturtinus savo kasdienybės, išmokus ją pamilti? Mėgaukitės darydami smulkmenas, leiskite joms jus įkvėpti. (...) Mes Brabantia esame tam, kad padėtume, kurdami gražių produktų koncepcijas, skirtas maloniam gyvenimui ir dovanojimui. Pažadais grįsta koncepcija siekia tvarumo ir paliktį geresnį pasaulį ateinančioms kartoms. Ir kjums mėgautis."

Brabantia mėgsta tvarumą

Kalbant apie idėjas, kuriomis vadovaujasi įmonė Brabantia, neįmanoma nekalbėti apie tvarumą. Brabantia tausoja mūsų planetą ir įsipareigojo iki 2035 m. pereiti prie apskrito dizaino! Tiesą sakant, jie pradėjo perdirbti dar anksčiau nei buvo išrastas šis žodis, kondensuoto pieno skardines pavertę naujais puodeliais 1940 m. Tačiau produktų perdirbimas yra tik vienas iš Brabantia įsipareigojimo Žemei. Šio ženklo gaminiai yra patvarūs ir atlieka ne vieną funkciją, jų šiukšliadėžės skirtos atliekoms atskirti, džiovinimo lentynos ir rotacinės džiovyklės natūraliam džiovinimui, stiklainiai, apsaugantys nuo maisto švaistymo ir net išmanieji lyginimo lentų užvalkalai efektyvesniam lyginimui. Kaip matote, ekologiškumas yra viena didžiausių Brabantia misijų, kuri yra kiekvieno gaminio dizaino pagrindas.

Bendradarbiavimas su menininkais ir dizaino apdovanojimai

Siekdama savo klientams suteikti malonią namų valymo patirtį, Brabantia bendradarbiauja su įvairiais dizaineriais ir menininkais. 2015 m. Brabantia bendradarbiavo su Orla Kiely, tarptautiniu mastu žinomu Londono dizaineriu, mėgstančiu raštus, spalvas ir tekstūrą, kurią The Guardian apibūdino kaip „spaudinių karalienę". Jos retro įkvėpti spaudiniai puikiai dera su Brabantia stiliumi ir paverčia šiukšliadėžes stilingomis namų dekoracijomis.

Per daugiau nei 100 savo veiklos metų Brabantia laimėjo daugybę prestižinių dizaino apdovanojimų, tokių kaip Olandijos dizaino apdovanojimą (DDA) arba iF dizaino apdovanojimą (už SmartLift rotacinę džiovyklę). 2019 m. Brabantia laimėjo prestižinį GIO apdovanojimą ir specialųjį apdovanojimą už originalumą su Bo Touch Bin už „šiukšlių dėžės pavertimą elegantišku interjero objektu".

Produktai ir jų kokybė

Brabantia siūlo geros kokybės produktus šiuolaikinėms erdvėms. Tarp jų populiariausių produktų yra:

Visi Brabantia produktai buvo sukurti, pagaminti ir išbandyti pagal aukščiausios kokybės standartą, o Brabantia klientams suteikia 2–10 metų garantiją (priklausomai nuo gaminio).