Arbatos

91 items total
Up
More products

Arbatos - kokios yra skirtingos arbatos rūšys ir kokią rinktis

Kada reikėtų gerti arbatą?

Nėra blogo laiko puodeliui arbatos! Tai tikrai pasakytų kiekvienas arbatos mėgėjas, tačiau apskritai geriausias laikas gerti arbatą yra 30-60 minučių po pusryčių ar pietų. Pasak mitybos specialistų, arbatos nereikėtų gerti iškart atsikėlus, tuščiu skrandžiu - verčiau rinkitės žolelių arbatą arba vandenį su medumi ar citrina. Taip pat, jei turite miego problemų, vakare neturėtumėte gerti arbatos, nes joje yra kofeino. Vietoj to išgerkite ramunėlių ar kitos rūšies žolelių arbatos.

Žinoma, arbatą galite derinti ne tik prie paros laiko, bet ir prie metų laiko, oro ar sezono. Ledo arbata puikiai tinka, kai lauke karšta, o žiemos mišiniai su prieskoniais - per Kalėdas.

Kokios yra populiariausios arbatos rūšys?

Apskritai yra daugybė skirtingų arbatos rūšių, tačiau populiariausios arbatos rūšys, kurias žmonės dažniausiai vartoja, yra šios:

  • juodoji arbata
  • žalioji arbata
  • baltoji arbata
  • vaisių arbata
  • žolelių arbata

Skirtingų rūšių arbatos ne tik turi skirtingus ingredientus, bet ir reikalauja skirtingo virimo laiko ir vandens temperatūros, todėl visada perskaitykite instrukcijas ant pakuotės, o rinkdamiesi virdulį įsitikinkite, kad pasirinkote temperatūros reguliuojamą virdulį, jei paprastai geriate žaliąją ar baltąją arbatą, nes joms reikia kitokios virimo temperatūros nei juodajai arbatai.

Gerkite arbatą puodelyje arba puodelyje - priklausomai nuo to, kas jums labiau patinka, o jei mėgstate tradicinę arbatos virimo ceremoniją ir geriausios kokybės birią arbatą, įsigykite gražų arbatinuką arba arbatos infuzorių.

Ar purių lapelių arbata yra geresnė už maišelius?

Taip, ir skirtumas didžiulis! Nesupakuota arbata gaminama iš sveikų lapelių, o arbatos maišeliuose dažniausiai būna arbatos dulkių. Mažos arbatos rūšys suteikia daugiau galimybių išgaruoti eteriniams aliejams, kurie lemia skonį ir aromatą. Todėl jei norite mėgautis tikru arbatos skoniu, visuomet geriau rinktis ne maišelius, o birią arbatą.

Arbatos maišeliuose arbatos kokybė prastesnė ir dėl to, kad užpilo kiekį riboja arbatos maišelio dydis. Arbatos lapeliai neturi galimybės skleisti savo aromato, kai yra išspausti mažame maišelyje, todėl aukščiausios kokybės arbatos gamintojai siūlo savo klientams gerą kompromisą, pritaikydami arbatos maišelio dydį prie arbatos lapelių. Jie tiesiog padidina arbatos maišelius!

Pavyzdžiui, Kusmi Tea, kurią rasite Kulina, savo klientams siūlo piramidės formos maišelius, kurių dėka gausite daug geresnį skonį.

Todėl jei ieškote aukščiausios kokybės mišinio iš aukštos kokybės arbatos lapelių (tai puiki dovana visiems arbatos žinovams), išbandykite platų mūsų siūlomų juodųjų, žaliųjų, baltųjų ir vaisinių arbatų pasirinkimą, o jei ieškote puikaus skonio arbatos, bet nereikia jos virti puodelyje, rinkitės "Kusmi" arbatą piramidiniuose maišeliuose.