Dušo lentynos ir spintelės

46 items total
Dušo spintelė SURF XL, natūralios pilkos spalvos, Koziol KOZ1441120
Dušo lentynėlė SURF M, balta, Koziol
10,80 €
KOZ1407125
Dušo lentynėlė SURF M, natūralios pilkos spalvos, Koziol KOZ1407120
Dušo kabinos lentynėlė MINDSET 42 cm, balta, Brabantia BRAB303548
Dušo kabinos lentynėlė NEXIO 34 cm, balta, Blomus
121,38 €
BM66333
Up
More products

Dušo lentynos ir dėklai - puikus būdas organizuoti dušą

Kokių tipų dušo lentynėles ir dėklus galima rasti Kulina?

Ar kada nors manėte, kad jūsų dušas yra netvarkingas? Rasti reikiamą tualeto reikmenį reikiamu metu gali būti sudėtinga, nes šampūno buteliukai, muilas ir kiti daiktai išmėtyti visur. Tai gali padėti padaryti dušo kabinos ir lentynos. Šie naudingi organizatoriai padės palaikyti švarą ir tvarką duše, kad galėtumėte susitelkti į švarą, o ne ieškoti daiktų.

Nors bendrose rinkose yra daugybė dušo kabinų ir lentynų, kurių kiekviena turi skirtingą naudą, čia, Kulina, siūlome unikalų pakabinamų dušo kabinų pasirinkimą. Populiarus pasirinkimas dušo spintelė reikmenims laikyti yra pakabinamas dušo dušo spintelė , nes jis užima labai mažai vietos ir jį paprasta sumontuoti ir nuimti.

Kulina siūlo tokių žinomų gamintojų, kaip Blomus, Brabantia, kabančius dušo kabyklas Koziol ir jie gaminami iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, titano ir plieno. Galite lengvai išsirinkti tokį, kuris derėtų prie jūsų dušo kabinos, nes jų būna įvairių dydžių ir formų.

Kur geriausia statyti dušo spintelė?

Geriausia vieta dušo spintelė įrengti priklauso nuo dušo dydžio ir formos bei jūsų asmeninių pageidavimų. Galite pakabinti dušo spintelė iną arba dušo kabinos lentynėlė:

  • Ant dušo juostos arba vožtuvo: Tai puikus pasirinkimas, jei turite nedidelį dušą. Pakabinus dėklą ant dušo juostos arba vožtuvo, atlaisvinsite vietą ant grindų ir daiktai bus pasiekiami.
  • Ant sienos: Jei turite didesnį dušą, dušo spintelė galite pritvirtinti prie sienos. Turėsite daugiau vietos, o daiktai bus tvarkingi.
  • Į kampą: Jei turite kampinį dušą, kampiniame duše galite įrengti kampinį dušo kabiną. Taip sutaupysite vietos saugojimui ir daiktai bus pasiekiami.
  • Ant grindų: jei neprieštaraujate, kad užimsite šiek tiek vietos ant grindų, kai kurias mūsų lentynas galima lengvai pastatyti ant žemės. Taip padidinsite sandėliavimo talpą ir galėsite lengvai pasiekti visus savo daiktus.

Rinkdamiesi geriausią vietą dušo dušo spintelė, turite atsižvelgti į tokius dalykus kaip vandens poveikis, prieinamumas ir dušo išdėstymas.

Jei norite įsigyti kitų vonios kambario reikmenų, galite peržiūrėti mūsų kosmetikos reikmenų, rankšluosčių pakabų, muilinių ir kt. kolekciją.