Wüsthof

Wüsthof yra Vokietijos šeimos įmonė, turinti visus peilius, kurių gali prireikti jūsų virtuvėje – Santoku, šefo peilius, mėsos, pyrago, lašišos ir daug daugiau. Kokybiški, aštrūs, tikslūs, specialios paskirties. Pamatykite ir mėgaukitės!
200 items total
Peilių komplektas su bloku Amici Wüsthof 6 vnt
Sticker
1 261 €
WU1091370501
Kumpio peilis GOURMET 26 cm, Wüsthof
Sticker
103 €
WU1035045526
Mėsos šakutė CLASSIC IKON 16 cm, Wüsthof
Sticker
157 €
WU441416
Peilių rinkinys CLASSIC IKON CREAME, 3 vnt., Wüsthof
Sticker
345,50 €
WU96010
Kepsnių peilių rinkinys IKON, 4 vnt., Wüsthof
Sticker
525 €
WU9706
Kepsnių peilis GOURMET 12 cm, Wüsthof
Sticker
44 €
WU1035046412
Kumpio peilis CRAFTER 16 cm, Wüsthof
Sticker
179 €
WU1010800716
Up
More products

Wüsthof – šeimos įmonė nuo 1814 m.

Johann Abraham Wüsthof 1814 m. įkūrė „Žirklių gamyklą, plieno ir geležies gamyklas". Jo trijų sūnų dėka įmonė bėgant metams augo ir pelnė vis didesnį pripažinimą, o vienas iš jų – Eduard Wüsthof – galiausiai perėmė ir išplėtė gamyklą. Gaminamą asortimentą sudaro 1 200 įvairių rankų darbo kišeninių, duonos, daržovių ir mėsinių peilių modelių. Tuo pat metu kitas brolis Robert Wüsthof išvyko į Ameriką, kur galiausiai sugebėjo užmegzti naujus verslo santykius, kurie Wüsthof šeimos aukščiausios kokybės peilius atvežė į JAV. Tuo tarpu jo broliai Vokietijoje pasinaudojo industrializacijos procesu ir nusipirko garais varomus aparatus, išplėtė gamybą ir pateikė paraišką patentui dėl ikonino trišakio logotipas.

Šiandien įmonė tebėra šeimos rankose, o septintoji Wüsthof šeimos narių karta, pusbroliai Viola Wüsthof ir Harald Wüsthof, vadovauja tai, kas tapo vienu novatoriškiausių peilių gamintojų pasaulyje.

Kokius peilius naudoja Gordon Ramsay?

peilių kokybę įrodo ne tik jų pagaminimo vieta – Solingenas, Vokietija, vadinamas „Ašmenų miestu", bet taip pat garsių virėjų naudojimas. Gordon Ramsay naudoja Wüsthof peilius savo internetiniuose maisto gaminimo kursuose, o, anot šefo, svarbiausi peiliai jūsų virtuvėje turėtų būti:

ir juos visus rasite Wüsthof pasiūloje.

Wüsthof – misija ir vizija

Wüsthof prekės ženklo idėja visada buvo ta pati – tobulinti būtiniausius dalykus: aukštos kokybės kaltinius peilius tiek naudoti namuose, tiek profesionalams.

Bendrovės tikslas – pasiūlyti maisto mėgėjams, kulinarijos entuziastams ir virėjams iš viso pasaulio išskirtinai aštrių, aukštos kokybės peilių, kurie būtų gražūs, funkcionalūs ir tuo pat metu puikiai subalansuoti.

Ikoniški produktai ir išskirtinės produkto savybės

Viena perkamiausių Wüsthof peilių serijų yra dabar žymioji Classic serija, kurią sudaro:

Visi šie peiliai – kaip ir visi kiti įmonės siūlomi peiliai – gaminami Solingene, Vokietijoje. Ašmenų miestu ir tobulo peilių šlifavimo sostine vadinamas regionas, kuriame dirba įgudę peilių meistrai pasaulyje. Ši vieta užtikrina, kad Wüsthof peiliai būtų tikrai nepaprasti.

Be peilių, Wüsthof savo klientams siūlo pjaustymo lenteles (saugias peilių ašmenims), peilių galąstuvus (elektriniai, deimantiniai ir keraminiai galandimo akmenys), įrankių dėklus, peilių dėklus, mėsos šakutės, peilių blokus ir magnetines arba medinės peilių lentynas.