Laguiole

Laguiole Style de Vie pristato maisto gaminimo peilius ir pietų stalo įrankius, pagamintus su meile. Olandiškas prekės ženklas jūsų pietavimo patirčiai ir stalui suteiks išskirtinį skonį!
31 items total
Šampano kardas LUXURY 30 cm, alyvuogių spalvos rankena, Laguiole LAGSDV-301333
Duonos peilis LAGUIOLE LUXURY 20 cm, alyvuogių mediena, Laguiole LAGSDV-301296
Sviesto peilis INNOVATION, 4 vnt. rinkinys, ąžuolinis, Laguiole LAGSDV-301388
Kišeninis peiliukas LUXURY, juodmedžio rankena, Laguiole LAGSDV-300626
Up
More products

Laguiole Style de Vie – pietaukite su malonumu

Laguiole Style de Vie yra išskirtinis olandų prekės ženklas, skirtas maisto gaminimo mėgėjams, gaminantis aukščiausios kokybės peilius ir stalo įrankius. Šio prekinio ženklo produktai skirstomi į keturias kategorijas – Premium, Prestižinę, Inovacinę ir Prabangią – kiekvieną su savita charakteristika. Peiliai yra charakterizuojami labai geros kokybės ir prašmatnios išvaizdos.

Idėja, slypinti Laguiole Style de Vie

Laguiole Style de Vie nerūdijančio plieno peiliai yra pagaminti su meile maisto gaminimui ir pietų stalui. Jie turėtų suteikti išskirtinumą stalui, kiekvieną kartą prie jo prisėdus valgyti – nesvarbu ar tai būtų kartu su šeima ar draugais. peiliaiir stalo įraniai (kepsnių peiliai, specialios paskirties peiliai, virtuviniai peiliai) yra sukurti taip, kad vakarienė būtų malonesnė ir atkreiptų dėmesį į gerą maistą bei gražiai dekoruotą stalą.

Laguiole Style de Vie - produktai

Visos keturios kategorijos – Premium, Prestižinė, Inovacinė ir Prabangi – siūlo šiek tiek skirtingus gaminių asortimentus, dizainą, ašmenis ir rankenas, pagamintas iš skirtingų medžiagų (nerūdijančio plieno, vario, natūralios medienos, plastiko ir kt.)

Prekių ženklų kataloge rasite:

Ir kitus stalo įrankius, kurie taps puikia kiekvieno stalo puošmena.

Laguiole peilių istorija

Laguiole yra ne prekės pavadinimas ar etiketė, o mažo kaimelio pavadinimas Auvergne regione Prancūzijoje. Stalo įrankių gamyba Laguiole mistelyje atsirado XVIII amžiaus pabaigoje ir išgarsėjo nuo 1860 m. Iš pradžių vietovėje veikė 5 peilių meistrai, bet siekiant patenkinti klientų poreikius jie turėjo paprašyti Thiers stalo įrankių gamybos gamyklų padėti ir pagaminti peilius su Laguiole ženklu. 1987 m. Aveyron žmonės perkėlė gamyklą į Laguiole miestą, tačiau dabar visame pasaulyje gaminami skirtingi Laguiole peilių modeliai.

Bitė – Laguiole peilių ženklas

1909 m. Jules Calmels sugalvojo virš spyruoklės uždėti bitės simbolį tiesiog dėl estetinių priežasčių. Tačiau – jei jums labiau patinka romantiškos istorijos – pasak legendos, pats Napoleonas leido Aveyron miestelio stalo įrankių gamintojams naudoti bitės simbolį kaip drąsos kovoje ženklą. Įdomus faktas yra tai, kad prancūzų kalba la mouche (musė) yra techninis stalo įrankių žodis, reiškiantis suplotą dalį spyruoklės gale.

Tačiau kadangi Jules Calmel, pirmasis uždėjęs bitę ant la mouche, greitai šios idėjos neužpatentavo, Laguiole ir Thiers mieste buvo dešimtys stalo įrankių gamintojų, kurie gamino Laguiole peilius su gėlėmis, vabzdžiais ar kitais gyvūnais ant spyuoklės. Tačiau – po beveik sistemingo naudojimo – būtent bitė tapo neatskiriama nuo Laguiole peilių.