715 items total
Espreso kavinukas 9090, 150 ml, ruda rankena, Alessi
144,90 €
AL90903
Kelioninis puodelis IMPULSE 350 ml, žemės spalvos, WMF WM690926700
Puodelis WHITE FADE 120 ml, smėlio spalvos, MIJ
New
6,59 €
MIJC0676
Rinkinys arbatai METALLIC, 5 vnt., MIJ
Outlet
100 € –30 %
69,99 €
MIJRW0033
Sake puodelis EARTH 50 ml, rudas, MIJ
New
5,99 €
MIJC5167
Termosas 1 l, juodas, Eva Solo
57,50 € –9 %
52 €
ES502910
1,2 l talpos indas kavai laikyti, Continenta
40 €
CONT3914
Arbatinis puodelis ALL-TIME 270 ml, baltas, Alessi
13 €
ALAGV2978
Up
More products

Arbata & Kava

Visi arbatos & kavos mėgėjai žino, kad jei rytiniu kavos puodeliu ar popietės arbatos puodeliu mėgausitės iš gražios stiklinės, puodelio, su minimalistiniu kavos virimo aparatu ar stilingu arbatinuku, malonumas bus didesnis! Todėl peržiūrėkite arbatos & kavos aksesuarus, kuriuos siūlo prekės ženklai, besispecializuojantys karštų gėrimų gamyboje, ir sužinokite, kaip jūsų arbata ar kava gali būti geresnės. Tiesą sakant, dėl geriausio dizaino ir protingų sprendimų jūsų kava gali būti tokia pat gera, kaip ir jūsų vietinėje kavinėje, o arbata gali būti net geresnė nei arbatos parduotuvėje. Sunku patikėti? Bet ne taip sunku pagaminti!

Arbatos mėgėjams

Ar esate arbatos žinovas? Ar jums patinka virti arbatą arbatinuke ir mėgautis savo mėgstamiausios birių lapų arbatos skoniu? Tokiu atveju jums tikrai reikia virdulio su temperatūros reguliavimu, gražaus arbatinuko su sieteliu arbatai arba arbatos užpilu, kuris leis virti arbatą pagal šio ritualo taisykles, net jei arbatą darotės tik sau. Pasirinkite puodelius ir lėkštutes, atitinkančius jūsų indus, ir pasiūlykite savo svečiams geriausią arbatos mišinį. Taip pat peržiūrėkite mūsų priedus arbatos mėgėjams ir geriausias dovanas tiems, kurie mėgsta gerti arbatą  net karštą vasarą!

Kavos mėgėjams

Jei esate kavos mėgėjas, tikriausiai žinote, kad geras kavos virimo aparatas – lėtaieigis lašantis, ant viryklės esantis espreso prikaistuvis ar nuspaudžiamas kavinukas gali padaryti stebuklus ir jūsų rytinis kavos puodelis jus pažadins ne dėl kofeino dozės, bet dėl savo gilaus skonio ir puikaus aromato. Jei labiau mėgstate baltą kavą, įsitikinkite, kad turite tinkamas taures, kad galėtumėte mėgautis ne tik kavos skoniu, bet ir išvaizda, o jei laukiate svečių, jums prireiks gražaus cukraus dubenėlio su atitinkamu pieno ąsočiu. Taip pat galite peržiūrėti mūsų dovanų vadovą kavos mėgėjams ir nustebinti puikiu dizainu.

Nesvarbu, ar esate arbatos ar kavos gerbėjas, jūs tikrai norėsite pasiimti savo tobulą gėrimą, kad ir kur eitumėte – į darbą, parką ar atostogas. Todėl būtinai patikrinkite mūsų pasirinktus aukštos kokybės terminius puodelius, kurie taip pat bus puiki dovana jam ir jai.