taurės likeriui

8 items total

Stiklinės alkoholiui - skirtos maloniam saldaus, bet stipraus gėrimo gurkšniui

Kokios formos yra likerio taurė?

Likerio taurės yra įvairių formų ir dizaino, tačiau paprastai jos turi nedidelį dubenėlį, kotelį ir kojelę arba pagrindą, kad taurė laikytųsi stabiliai. Taurė gali būti platesnė ir apvalesnė nei kordelio taurė, kad būtų galima išskleisti likerio kvapus ir skonius ir jais mėgautis.

Kai kurios likerio taurės turi išgaubtą briauną, dėl kurios likerio skonis tampa geresnis, nes jis nukreipiamas į liežuvio priekį, o kitos turi mažą angą viršuje, kuri sukoncentruoja likerio kvapus ir sustabdo garavimą.

Paprastai likerio taurės yra tokios formos, kad likerį būtų galima tinkamai vartoti ir vertinti, o tai pagerina gėrimo patirtį.

Mūsų gėrimų taurės kruopščiai atrenkamos iš garsių gamintojų, pvz Eva Solo. Taip pat siūlome įvairių papildomų taurių, specialiai pagamintų įvairių rūšių gėrimams, įskaitant kokteilių taures, vyno taures, šampano taures ir ilgųjų gėrimų taures.

Kuo skiriasi kordealio ir likerio taurės?

Tiek kordialinės taurės, tiek likerinės taurės yra mažos taurės, skirtos nedideliems alkoholinių gėrimų kiekiams gerti, tačiau jos skiriasi keliais aspektais.

Kordialų taurės paprastai būna mažesnės ir siauresnės nei likerių taurės. Jais dažnai patiekiami kordialai - saldaus, sirupo ir vaisių skonio likeriai, paprastai vartojami kaip užkandis po vakarienės. Jie taip pat galėtų turėti kojelę ir kotelį, kad rankos šiluma nesušildytų gėrimo.

Likerio taurės yra šiek tiek platesnės ir didesnės nei širdžių taurės. Jie naudojami likeriams, kurie yra saldesni ir dažnai stipresni nei kordialai, patiekti. Likerio taurės taip pat gali būti su koteliu ir kojele, kad gėrimas nesušiltų, tačiau kai kurios taurės gali turėti platesnį dubenėlį ir trumpesnį kotelį.

Kokią stiklinę naudoti limonceliui?

Tradiciškai limoncello patiekiamas nedidelėje stiklinėje, vadinamoje " taurelė". Taurės - tai mažos cilindro formos stiklinės, kurių talpa paprastai būna nuo vieno iki penkių decilitrų. Jie dažnai naudojami alkoholiniams gėrimams, tokiems kaip viskis, tekila ir degtinė, taip pat likeriams, tokiems kaip limoncello, patiekti.

Tačiau limoncello taip pat galite patiekti likerio taurėse arba kordialinėse taurėse - tai mažos taurės, specialiai pagamintos saldiems alkoholiniams gėrimams patiekti.