Sodas ir gyvenimas lauke

Gyvenimas lauke

 

Sodas ir gyvenimas lauke – Geriausias Apsipirkimo Vadovas, Padėsiantis Įsigyti Visko, ko Reikia Saulėtoms Dienoms, Stilingoms Iškyloms ir Jaukiems Vasaros Vakarams Jūsų Terasoje

Visi mėgstame saulėtas dienas ir šiltus vasaros vakarus. Taip pat energijos semiamės iš gamtos – iš akimirkų, praleistų miške, paplūdimyje, prie ežero ar iškyloje parke. Laikas lauke daro mus laimingus, motyvuotus ir optimistiškus mus supančio pasaulio atžvilgiu, tai taip pat prisideda prie mūsų fizinės ir psichinės gerovės. Todėl svarbu kuo daugiau laiko praleisti lauke, o tinkamai pasirinkę aksesuarus galėsite ne tik papuošti sodą ar iškylauti, bet ir terasą ar balkoną paversti antraisiais namais. Su išsamiu mūsų apsipirkimo vadovu ir geriausiais Kulina dizainais, galėsite dar labiau mėgautis savo lauko erdve! Pasiruošę leisti laiką lauke? Na, gi!

Šiame apsipirkimo vadove rasite keletą puikių patarimų ir produktų, kaip likti ir mėgautis laiku lauke:

1/ Paverskite savo terasą ar balkoną jaukia vieta – žibintai, tekstilė, lauko šviestuvai, vazonai
2/ Paverskite savo sodą stebuklinga erdve – puošmenos sodui ir daržininkystei
3 Gaminkite lauke – kepsninės, laužavietės, picos krosnys, kepimas ant laužo
4/ Padenkite stalą vakarėliui sode - plastikiniai indai, vandens grafinai, salotų dubenys, ledo kubeliai ir kt.
5/ Leiskitės į iškylą – kelioniniai šaldytuvai, priešpiečių dėžutės, kelioniniai puodeliai, vandens buteliai

 

Norėdami sukurti jaukią ir viliojančią atmosferą savo terasoje ar balkone, pirmiausia pasirinkite patogius lauko baldus, tokius kaip kėdės, sofos ir stalai. Taip pat galbūt norėsite sodo skėčio ar kokių nors sodo sūpynių ar hamakų, kurie padėtų jums dar labiau atsipalaiduoti.

Pasirinkę baldus, pridėkite stilingų minkštų tekstilės gaminių, tokių kaip dekoratyvinės pagalvėlės ir gražios antklodės kad sukurtumėte šiltą ir patogų jausmą. Atminkite, kad nors jūsų terasa ar balkonas yra jūsų namų dalis, jie nebūtinai turi būti įrengti tokiu pačiu stiliumi. Priklausomai nuo pasirinktos tekstilės ir raštų, savo lauko erdvėje galite įvesti jūrinį, bohemišką ar kaimišką stilių. Tiesiog rinkitės viską, kas padės atsipalaiduoti arba asocijuojasi su atostogomis.

Apsvarstykite galimybę įsigyti nuotaiką keliantį apšvietimą, pvz. lauko žibintai, arbatinių žvakučių laikikliai, ar lauko lempos (LED ar saulės) kad sukurtumėte atpalaiduojančią atmosferą vakaro metu. Pakabinami šviestuvai taip pat gali suteikti jaukumo ir sukurti magišką atmosferą.

 

Norėdami paversti savo sodą stebuklinga erdve, naudokite sodo dekoracijas ir šiek tiek magiškos šviesos. Sodo dekoracijos, pvz elegantiški vazonai, akį traukiantys laistytuvai, vėjo malūnėliai, lesyklėlės ir inkilėliai (taip, juos taip pat galima dekoruoti!) gali būti stulbinantys elementai jūsų sode. Taip pat galite pridėti keletą spalvingų molinių vazonų ir pastatyti juos tarp gėlių lysvių.

Kitas labai geras būdas įkvėpti jūsų sodui magijos ir paversti jį mistiška ir viliojančia erdve – aprūpinti jį sodo žibintais. Norėdami sukurti jaukią ir magišką atmosferą, galite juos pastatyti palei taką arba šalia sėdimų vietų.

 

 

Kulina pataria

Jei jaučiate aistrą žolelių ir daržovių auginimui, pasirūpinkite, kad turite tinkamus įrankius ir dirvą! Tiesą sakant, savo gėlėms ir daržovėms geriausią dirvą galite pasidaryti patys, savo sode pasistatę kompostavimo dėžę. Kulina parduotuvėje rasite stilingas kompostavimo dėžes  kurias nesunkiai galėsite sutalpinti virtuvėje po kriaukle arba po stalu. Kai ateis sezonas ir jūsų daržovių sodas bus paruoštas auginimui, galite naudoti savo pasidarytą kompostą, kad pamatytumėte magiją!

Be estetinės naudos, sodininkystė taip pat suteikia daug privalumų jūsų gerovei. Tai puikus būdas sumažinti stresą ir nerimą, tai yra rami ir atpalaiduojanti veikla. Be to, sodininkystė gali skatinti sveiką mitybą, nes leidžia užsiauginti savo vaisius ir daržoves, kuriuos galima skinti šviežius ir naudoti maistui. Visų augančių ir žydinčių augalų ir gėlių vaizdas taip pat yra tikra šventė akims ir gali pakelti savigarbą! Rimtai!

 

Mes visi daug laiko praleidžiame virtuvėje, ar ne? Taigi, kai tik oras leidžia, išeikite į lauką ir gaminkite sau ir savo šeimai. O kalbėdami apie kepimą lauke turime omenyje ne tik įprastą grilį su dešrelėmis, mėsa ir daržovėmis. Naudodami mūsų gaminių pasirinkimą tikrai galėsite patobulinti savo maisto gaminimo įgūdžius ir paruošti visiškai naują lauko meniu savo artimiesiems ir savo šeimai. Ką mes turime jums puode?

 

Kepsninės

Klasika, bet visada pravartu jį turėti, o jei nežinote, kokią kepsninę pasirinkti, peržiūrėkite mūsų  apsipirkimo vadovą, kaip įsigyti puikią kepsninę   ir išsirinkite tą, kuri atitiks visus jūsų poreikius. O jei neturite sodo, taip pat galite pasirinkti kontaktinę arba stalinę kepsninę, kuri leis mėgautis ant grotelių kepta išvaizda ir skoniu net savo virtuvėje ar balkone.

Mūsų siūlomos kepsninės

Židinys

Stilingas, šiuolaikiškas židinys yra puiki alternatyva standartinėms kepsninėms. Galite ne tik mėgautis atviros ugnies vaizdu ir net sušilti vėsiais vakarais, bet ir naudoti jį kaip šilumos šaltinį gaminant maistą. Dėka priedų, siūlomų kartu su moderniais židiniais, juos nesunkiai paversite kepsninėmis, o viršuje pritvirtinę priedą, galėsite kepti daržoves, žuvį ar jūros gėrybes.

Šiuolaikiški židiniai

Puodai virimui virš ugnies

Maisto gaminimas virš ugnies yra puikus nuotykis, tačiau tai taip pat gali būti puikiu palydovu, jums ir jūsų šeimai patiriant vasaros atostogų nuotykius. Nesvarbu, ar vykstate į pikniką miške, ar stovyklaujate, galite naudoti specialius Petromax prekinio ženklo puodus ir virš atviros ugnies gaminti mėsą, žuvį ar daržoves. Išbandykite, jausmas nepaprastas!

Puodai gaminimui virš ugnies

 

Ar žinote, kad lauke valgomas maistas yra dvigubai gardesnis nei įprastai? O ar žinote, kad pirmiausia valgome akimis? Dėl šių dviejų priežasčių pasirinkome keletą priedų, kurie turėtų būti po ranka dengiant stalą lauke.

  • Salotų dubenėliai - joks vakarėlis ar kepsnių kepimas neapsieina be salotų, todėl įsitikinkite, kad savo žalumynus patiekiate elegantiškai. Salotų dubenėliai paprastai yra gana sunkūs (ypač pilni), todėl jums nereikia jaudintis, kad juos nupūs vėjas.
  • Vandens grafinai ir ąsočiai - neleiskite svečiams ištrokšti! Norėdami pagerinti vandens skonį, galite pridėti ledo, žolelių ar vaisių. Kulina parduotuvėje taip pat rasite grafinų, ąsočių ir vandens butelių, idealiai tinkančių karštoms vasaros dienoms.

 

Plastikinės stiklinės ir valgymo indai

Plastikinių stiklinių  ir plastikinių lėkščių naudojimas valgant lauke vakarėlių sode ar kepsnių kepimo metu, gali būti puiki mintis dėl daugybės priežasčių:

  • plastikiniai indai yra lengvi ir nedūžtantys - todėl jie yra praktiški ir patogūs naudoti lauke.
  • Plastikiniai indai paprastai yra pigesni - nei tradiciniai stikliniai indai, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl sudužusių ar pažeistų stiklinių ar lėkščių keitimo išlaidų, o valgant lauke dažnai nutinka neplanuotų dalykų.
  • lengva valyti - plastikines stiklines ir lėkštes galima naudoti kelis kartus, todėl tai yra ekologiškas pasirinkimas, lyginant su vienkartiniais popieriniais puodeliais ir lėkštėmis.

 

Kulina pataria

Nesvarbu, ką patieksite ir kokius indus naudojate, įsitikinkite, kad gėrimai yra vėsūs. Kulina siūlo platų įrankių ir priedų, skirtų ledui ruošti ir patiekti, asortimentą, pradedant nuo įvairių formų ledo formų iki ledo kibirų ir ledo žnyplių, kurie neleis jums lakstyti pirmyn ir atgal į virtuvę, kad gautumėte daugiau ledo savo svečiams. Taip pat turime keletą butelių aušintuvų, jei nuspręsite patiekti prosecco su braškėmis... Tiesiog sakome!

 

Neturite sodo? Nesijaudinkite, nes taip dar geriau! Galite eiti kur tik norite ir leisti laiką su draugais maudydamiesi ežere ar jūroje, pasivaikščiodami miške ar žaisdami futbolą parke. Vis dėlto, kad šios akimirkos būtų dar brangesnės, jums reikės gražių iškylos reikmenų. Kulina siūlo daugybę stilingų aksesuarų, kurie paverss jūsų iškylą puikiu nuotykiu, o Instagram nuotraukas – dar geresnes. Taigi, ką turėtumėte supakuoti?

 

Kelioniniai vėsintuvai

Nešiojami kelioniniai aušintuvai ir šaldymo krepšiai yra būtini, jei ketinate išvežti draugus ar šeimos narius iš miesto, kad aktyviai praleistumėte laiką lauke.

Kelioniniai vėsintuvai

Priešpiečių dėžutės

Jei ruošiatės iškylauti, nepamirškite su savimi pasiimti užkandžių, sumuštinių, vaisių ar tinkamų pietų. Peržiūrėkite mūsų stilingų maisto dėžučių, skirtų pasiimti keliaujant, pasirinkimą.

Priešpiečių dėžutės

Vandens buteliukai

Kad ir ką darytumėte, kur eitumėte, būtina išlaikyti pakankamą vandens kiekį. Peržiūrėkite mūsų vandens buteliukų asortimentą, kad visada po ranka turėtumėte vandens, nesvarbu, ar žaidžiate tinklinį, ar gulite kaitindamiesi saulėje.

Vandens buteliukai

Termo puodeliai

Jei negalite gyventi be puodelio arbatos ar kavos, jums nereikia kentėti iškylos metu. Pasiimkite mėgstamus karštus gėrimus naudodami mūsų termo puodelius ir vakuumines kolbas.

Termo puodeliai