Saulės šviestuvai laukui

19 items total
Saulės žibintas, 43 cm, juodas, Eva Solo
169,95 € –20 %
135,50 €
ES571317
Saulės žibintas 30 cm, juodas, Eva Solo
99,95 € –10 %
89,10 €
ES571316
Sodo prožektorius SUNLIGHT 37 cm, pilkas, Eva Solo
69,30 €
ES571372

Lauko saulės žibintai - saulės energijos panaudojimas lauko apšvietimui

Kokie yra LED saulės energija maitinamų lauko žibintų naudojimo privalumai?

Kaip pamatysite mūsų svetainėje, siūlome daug mažo šviesos srauto diodų (LED) saulės žibintų, nes jie turi įvairių privalumų, iš kurių kai kurie paminėti toliau.

LED saulės energija varomi žibintai elektros energijai gaminti naudoja saulės energiją, taip sumažindami priklausomybę nuo įprastinių energijos šaltinių. Jie taip pat yra ekologiški ir efektyviai naudoja energiją. Ilgainiui jie sumažina išlaidas, nes nereikia mokėti už elektrą ir nereikalauja daug priežiūros. Be to, jie ilgiau tarnauja ir užtikrina aiškų, koncentruotą apšvietimą, gerinantį lauko saugumą ir saugą. Juos galite lengvai pastatyti bet kur lauke, nes jiems nereikia elektros jungties ir juos paprasta sumontuoti. Mažindami anglies dvideginio išmetimą ir skatindami naudoti atsinaujinančiąją energiją, LED saulės energija varomi lauko žibintai padeda užtikrinti tvarią ateitį.

Šie lauko saulės žibintai dieną fiksuoja saulės energiją, o naktį ją naudoja šviesai maitinti. Todėl jie puikiai tinka lauko erdvėms pagyvinti.

Jie nekenkia aplinkai ir yra praktiškas sprendimas lauko apšvietimui, nes yra autonominiai ir jiems nereikia jokių elektros kabelių ar prijungimo prie maitinimo šaltinio.

Lauko saulės žibintai taip pat gali būti naudojami kelioms kitoms lauko veikloms, pavyzdžiui, stovyklavimui, žygiams pėsčiomis ar kiemo susibūrimams.

Ar saulės žibintams reikia tiesioginių saulės spindulių?

Saulės kolektoriai geriausiai veikia, kai juos apšviečia tiesioginiai saulės spinduliai, tačiau jie veikia ir debesuotomis dienomis ar net daliniame šešėlyje. Elektros energijai sukurti reikalingi fotonai yra ir tiesioginiuose, ir netiesioginiuose saulės spinduliuose, todėl saulės lauko žibintai gali veikti net tada, kai tiesioginių saulės spindulių nėra.

Jei norite savo sodo aplinką papildyti kažkuo nauju, taip pat galite įsigyti lauko žibintų, lauko stalinių šviestuvų ir sodo deglų.