Sodo fakelai

24 items total
Bioetanolio gelis 1 l, 6 vnt. rinkinys, Höfats
53 € –18 %
43 €
HO0908016
Sodo fakelo SPIN strypas, ąžuolas, Höfats
46 € –8 %
42 €
HO00003
Sodo fakelas SPIN120, sidabro spalvos, Höfats
159 €
HO00017
Sodo fakelas ORCHOS 154,5 cm, juodas, Blomus
135 €
BM65032
Sodo fakelas ORCHOS 1,5 m, poliruotas plienas ir mediena, Blomus BM65092
Pagrindas sodo fakelui SPIN 120, sidabro, Höfats
56 €
HO00007
Sodo fakelo stovas BASO, Blomus
56,05 €
BM65046
Aliejinė lempa TARCIA 12 cm, juodos spalvos, Philippi PHP174005
Aliejinė lempa TARCIA 12 cm, sidabrinė, Philippi
27,90 €
PHP174006
Sodo fakelo SPIN 120 strypas, pilkas, Höfats
22 €
HO090301
Strypas GRAVITY CANDLE žibintui, Höfats
21 €
HO080301
Sodo fakelo dangtelis SOCO ⌀ 7 cm, Blomus
16,83 €
BM65417
Gelinis kuras sodo fakelams ir gelinėms lempoms, Blomus BM31036
Lempos alyva 1 l, Blomus
Lempos alyva 1 l, Blomus
Pardavime (20 pcs)
10,15 €
BM31032
Degus gelis geliniam žvakių laikikliui LUNA, Blomus
8,11 €
BM31057
Žibalinis mazutas FEUERHAND 1 l, Petromax
8 €
PET742082

Sodo žibintuvėliai - sodo žibintuvėliais pagerinsite erdvės atmosferą

Kas yra sodo degikliai?

Sodo žibintai - tai lauko apšvietimo tipas, skirtas suteikti jūsų lauko erdvei stiliaus ir elegancijos. Užsidegę šiuolaikiniai sodo žibintai skleidžia švelnią, mirgančią šviesą, kuri sukuria šiltą ir kviečiančią atmosferą.

Svetainėje Kulina esantys sodo degikliai paprastai gaminami iš medžio, nerūdijančiojo plieno arba geležies, jie būna įvairių formų, dydžių ir spalvų. Juos gamina tokie žinomi gamintojai kaip Blomus, Höfats irPhilippi.

Kur galima naudoti sodo degiklius?

Sodo žibintai, dar vadinami tiki žibintais, yra lauko šviestuvai, kurie lauko erdvėms suteikia ir apšvietimo, ir atmosferos. Jos paprastai naudojamos soduose, kiemuose ir lauko pramogų zonose. Štai kelios įprastos sodo degiklių vietos:

 • Keliai ir takai: Sodo žibintai, įrengti palei takus ir takelius, sukuria šiltą ir patrauklų apšvietimą, padeda orientuotis svečiams ir suteikia jūsų kraštovaizdžiui elegancijos.

 • Įėjimai ir vartai: Padėkite žibintuvėlius prie įėjimų, vartų ar durų, kad lankytojai, įeidami į jūsų teritoriją, jaustų malonią šviesą.

 • Terasos ir terasos: Naudokite sodo žibintuvėlius terasoms ir deniams apšviesti, kad pagerintumėte valgymo ir poilsio lauke patirtį ir sukurtumėte jaukią atmosferą.

 • Lauko valgomojo zonos: Pastatykite žibintuvėlius aplink lauko valgomojo stalus, kad būtų ir praktiškas apšvietimas, ir žavinga vakarinio valgymo aplinka.

 • Sėdimos vietos: Sukurkite jaukią poilsio zoną: aplink sėdimąsias vietas pastatykite deglus ir paverskite jas patogia ir kviečiančia erdve poilsiui ir pokalbiams.

 • Prie baseino: Prie baseino: aplink baseiną pastatykite žibintuvėlius, kurie užtikrins aplinkos apšvietimą ir padidins baseino aplinkos saugumą vakarinių susibūrimų metu.

 • Sodo ribos: Kad apibrėžtumėte erdvę ir suteiktumėte sodui stebuklingą spindesį, sodo lysvių ar augalų pakraščių kraštus išklokite deglais.

 • Lauko renginiai: Naudokite sodo žibintus ypatingiems lauko renginiams, pvz., vakarėliams, vestuvėms ir šventėms. Jie gali suteikti šventinį akcentą ir padėti apšviesti renginio erdvę.

 • Lauko kraštovaizdžio ypatybės: Išryškinkite lauko skulptūras, vandens telkinius ar architektūrinius elementus, pastatydami šalia jų deglus ir taip atkreipdami dėmesį į šiuos centrinius taškus.

 • Pramogų zonos: Nesvarbu, ar turite lauko barą, laužavietė, ar pramogų zoną, žibintuvėliai gali pagerinti nuotaiką ir švelniai apšviesti svečius.

 • Stovyklavietės įrengimas: Sukurkite stovyklavietės atmosferą, aplink sėdimąją vietą išdėliodami deglus, kad galėtumėte pasakoti istorijas arba stebėti žvaigždes.

 • Grilis arba kepsninė: Apšvieskite savo kepsninę ar kepsninę degikliais, kad vakare būtų lengviau gaminti ir ruošti maistą.

Statydami sodo degiklius atsižvelkite į saugumo aspektus, pavyzdžiui, įsitikinkite, kad jie yra stabilūs ir neapvirsta. Be to, rinkitės degiklius su tinkamais kuro šaltiniais ir liepsnos valdymo mechanizmais, kad lauko apšvietimas būtų saugus ir malonus.

Kaip pripildyti sodo fakelas?

Sodo degikliai yra skirti naudoti tam tikros rūšies degalus, o Kulina, mūsų gaminiuose paprastai naudojami trijų rūšių degalai.

 • Nafta

Nafta yra įprastas degalų variantas, naudojamas sodo degikliams maitinti. Žibalo alyva tinka lauko apšvietimui, nes ji dega tolygiai ir ilgai išlaiko liepsną.

 • Degus gelis

Kitas sodo degiklių degalų pasirinkimas - degusis gelis. Paprastai į degiklio rezervuarą įpilama gelio pavidalo medžiagos. Šis gelinis kuras yra pagamintas taip, kad degtų intensyviai ir skleistų pastovią liepsną.

 • Parafino aliejus

Parafino alyva, paprastai vadinama lempų alyva arba skystuoju parafinu, yra dar vienas plačiai naudojamas sodo degiklių kuras, nes jis švariai dega ir skleidžia mažai dūmų. Tai naftos pagrindu pagamintas skystasis kuras, skaidrus, bekvapis ir mažai klampus.

Atkreipkite dėmesį, kad norint užtikrinti optimalų sodo degiklių veikimą ir saugumą, būtina perskaityti gamintojo instrukcijas arba rekomendacijas dėl degalų, tinkamų naudoti jūsų degiklio modeliui.

Jei norite savo sodo aplinką papildyti kažkuo nauju, taip pat galite įsigyti lauko saulės žibintų, lauko žibintų ir lauko stalinių šviestuvų.