pagalvėlės

19 items total
Pagalvėlė EBNA 60 cm, gamta, Bloomingville
28,49 € –9 %
25,90 €
BV82051023
Pagalvėlė HYBRID ARGIA 50 x 35 cm, Seletti
129 €
SLT09100
Pagalvėlė HYBRID PIRRA 50 x 35 cm, Seletti
129 €
SLT09102
Pagalvėlė TOILETPAPER HONEY 50 x 50 cm raudona, Seletti SLT02322
Pagalvėlė TOILETPAPER KITTEN 50 x 50 cm, raudona, Seletti SLT02320
Pagalvėlė TOILETPAPER LIPSTICKS 50 x 50 cm, juoda, Seletti SLT02336
Pagalvėlė TOILETPAPER SHIT 50 x 50 cm, oranžinė, Seletti SLT02305
Pagalvėlė TOILETPAPER SNAKES 50 x 50 cm, juoda, Seletti SLT02300
Pagalvėlė TOILETPAPER TRUMPETS 50 x 50 cm, juoda, Seletti SLT02335
Pagalvėlė DUO 40 x 60 cm, violetinė/raudona, Hübsch HU21205

Pagalvėlės - stilingos pagalvėlės suteiks spalvų ir patogumo

Pagalvėlės yra svarbus interjero dizaino elementas, priskiriamas dekoratyvinės tekstilės kategorijai. Jie gali pagerinti bet kurios patalpos estetiką ir komfortą, suteikti interjerui šilumos ir jaukumo.

Mūsų Kulina pagalvėlės yra įvairių dydžių, formų ir raštų, įskaitant dryžius, gėlių ar geometrinius raštus, kad atitiktų bet kokią estetiką, nesvarbu, ar norite atnaujinti savo kambarį, miegamąjį, ar lauko terasą. Jie kruopščiai atrinkti iš geriausių gamintojų, pvz Hübsch, arba Seletti.

Kokia yra pagalvių naudojimo namuose nauda?

Pagalvių naudojimas turi daug privalumų patogumui ir sveikatai:

 • Patogumas: Pagalvėlės bet kokį sėdimąjį ar miegamąjį paviršių paverčia patogesniu. Pagalvėlės, suteikdamos minkštumo ir atramos sluoksnį, gali padėti sumažinti kūno įtampą ir sumažinti skausmą ilgai sėdint ar gulint.
 • Laikysenos palaikymas: Kai kurios pagalvėlės skirtos klubų, nugaros ar kitų kūno dalių atramai. Pavyzdžiui, sėdynės pagalvėlės gali padėti pagerinti laikyseną, nes jos išlygina stuburą ir sumažina spaudimą uodegikauliui.
 • Pritaikymas: Pagalvėlės gali būti įvairių medžiagų, dydžių ir formų, todėl sėdimąją vietą ar miegamąją vietą lengva sukurti pagal savo pageidavimus.
 • Estetinė vertė: Pagalvėlės gali suteikti bet kuriai erdvei spalvų, tekstūros ar rašto atspalvį ir padidinti bendrą estetinę dizaino vertę.
 • Universalumas: Pagalvėles galima pastatyti bet kur - nuo svetainės iki lauko terasos - ir jas lengva perkelti ar pertvarkyti pagal savo poreikius.

Kaip išdėstyti pagalvėles interjere?

Pagalvėlių stilizacija - veiksmingas būdas interjerui suteikti spalvų, tekstūros ir raštų. Pateikiame keletą patarimų, kaip stilizuoti pagalvėles savo erdvėje:

 • Pasirinkite tinkamą dydį: Pagalvėlių dydis turėtų priklausyti nuo jūsų baldų dydžio. Pavyzdžiui, didesnės pagalvėlės tinka ant sofos, o mažesnės - ant kėdžių ar lovų.

 • Maišykite ir derinkite: Skirtingų dydžių, formų, spalvų ir raštų pagalvėlių maišymas ir derinimas gali suteikti erdvei gilumo ir įdomumo. Tačiau, kad neatrodytumėte chaotiškai, būtinai laikykitės vientisos spalvų schemos ar temos.

 • Atsižvelkite į tekstūrą: Įvairių tekstūrų, pavyzdžiui, aksomo, lino ir kailio, maišymas gali sukurti įdomesnę ir malonesnę erdvę. Tik būkite atsargūs, kad nepersistengtumėte, nes per daug tekstūrų gali užgožti kambarį.

 • Žaiskite su raštais: Naudokite pagalvėles su raštais, pvz., juostelėmis, geometrinėmis figūromis ar gėlėmis, kad erdvė taptų įdomesnė. Maišykite ir derinkite skirtingus raštus, kad atrodytumėte drąsiai, arba laikykitės vieno ar dviejų raštų, kad stilius būtų vientisesnis.

 • Naudokite nelyginius skaičius: Nelyginis skaičius, pvz., trys ar penki, gali sukurti vizualiai patrauklesnį vaizdą.

 • Keiskite išdėstymą: Eksperimentuokite su skirtingais pagalvių išdėstymo variantais. Pavyzdžiui, galite išbandyti piramidės ar tinklelio išdėstymą, kad sukurtumėte kitokį vaizdą.

Nepamirškite, kad pagalvėlių stilius - tai asmeninių pageidavimų reikalas, todėl pasilinksminkite ir žaiskite su įvairiais deriniais, kol rasite tai, kas geriausiai tinka jums ir jūsų erdvei.

Pagalvėlės yra paprastas, bet veiksmingas elementas, kuris gali visiškai pakeisti jūsų namus. Taigi eikite į priekį ir atraskite idealias pagalvėles savo namams naršydami po mūsų įvairių formų, spalvų ir medžiagų pasiūlą. Taip pat galite ištirti kitus dekoratyvinius audinius, pavyzdžiui, antklodes ar stalo tekstilės gaminius.