servetėlių žiedai

3 items total

Servetėlių žiedai - suteikite elegancijos savo valgymo patirčiai

Kokia yra servetėlių žiedų paskirtis?

Servetėlių žiedai - tai maži dekoratyvūs ir praktiški daiktai, naudojami stalui serviruoti, kad sulankstytos servetėlės laikytųsi. Dėl savo formų ir dizaino įvairovės jie taip pat gali tapti dekoratyviniu elementu prie stalo.

Tačiau jie gali būti naudojami ir ne tokiuose oficialiuose renginiuose, kad stalui suteiktų elegancijos. Servetėlių žiedai dažnai naudojami oficialioje arba pusiau oficialioje valgymo aplinkoje, pavyzdžiui, per vestuves arba brangius vakarėlius.

Kulina kruopščiai atrinkome servetėlių žiedus iš pirmaujančių gamintojų, pvz Bitz ir Philippi.

Kaip apipavidalinti servetėlę su žiedu?

Lengvas būdas suteikti stalo serviravimui šiek tiek klasės ir rafinuotumo - servetėlę papuošti servetėlės servetėlių žiedas. Pateikiame keletą rekomendacijų, kaip uždėti žiedą ant servetėlės:

  • Pasirinkite servetėlių žiedas. Iš daugybės skirtingų stilių ir medžiagų pasirinkite žiedą, kuris derėtų prie viso jūsų stalo apipavidalinimo.
  • Sulenkite servetėlę. Servetėlę galima sulankstyti įvairiais būdais, tačiau vienas paprastas ir klasikinis lankstymas - perlenkti ją per pusę įstrižai, kad susidarytų trikampis, tada dar kartą per pusę, kad susidarytų mažesnis trikampis.
  • Įkiškite servetėlę į servetėlių žiedas. Servetėlę reikia įkišti į servetėlės žiedą užlenktais kraštais į viršų ir taip laikyti.
  • Perdėkite servetėlę. Kai servetėlė bus uždėta ant žiedo, pakoreguokite jos klostes ir kraštus, kad ji atrodytų tvarkingai ir patraukliai.
  • Ant stalo turi būti padėtos servetėlės. Servetėlę galima dėti ant stalo padėklo arba į kairę nuo šakutės.

Kodėl svarbu naudoti servetėles?

Servetėlės yra labai svarbi valgymo patirties dalis, nes jos turi ir praktinės, ir estetinės naudos. Kai kurie iš šių privalumų:

  • Higiena: Naudojant servetėles maistui ir skysčiui nuo veido ir rankų nuvalyti, lengviau palaikyti asmens higieną ir išvengti bakterijų bei mikrobų perdavimo.
  • Etiketas: Servetėlės yra svarbi stalo etiketo dalis, naudojama valgio pradžiai ir pabaigai nurodyti, taip pat parodyti, kada asmuo nori laikinai palikti stalą.
  • Dekoras: Galite naudoti servetėles kaip dekoratyvinį elementą, kad pagerintumėte stalo išvaizdą, suteikdami jam spalvų, tekstūros ir stiliaus.
  • Apsauga: Per valgį servetėlės naudojamos drabužiams apsaugoti nuo išsiliejusių skysčių ir dėmių.

Jei mėgstate, kai jūsų stalas atrodo elegantiškai, taip pat galite patikrinti mūsų staltiesių pasirinkimą, stalo takelis, ir paklodes.