servetėlės

24 items total
Servetėlių laikiklis, medis, Continenta
13,49 €
CONT3069

Servetėlės - elegantiškas stalo aksesuaras

Kas yra servetėlės?

Servetėlės - tai stačiakampio arba kvadrato formos medžiagos ar popieriaus gabalėliai, kuriais valgant valoma burna ir rankos. Jos būtinos valgomajame ir dažnai dedamos šalia lėkštės arba ant kelių.

Siekdami prisitaikyti prie įvairių scenarijų ir individualių skonių, savo svetainėje pateikiame platų servetėlių medžiagų, dydžių, spalvų ir dizainų pasirinkimą. Šios servetėlės buvo atrinktos tarp geriausių geriausių kompanijų produktų, įskaitant Bitz, Blomus, ir Foonka. O jei ieškote servetėlių, kurios užbaigtų Kalėdų stalo išvaizdą, būtinai peržiūrėkite mūsų kalėdinę tekstilę.

Servetėlės naudojamos ne tik dėl praktinių priežasčių, bet ir siekiant pagerinti valgymo patirtį ir suteikti stalo serviravimui elegancijos.

Kaip sulankstyti servetėlę?

Servetėlę galima sulankstyti įvairiais būdais, priklausomai nuo progos ir asmeninių pageidavimų. Čia pateikiamas paprastas pagrindinės servetėlės lankstymo būdas:

 1. Padėkite servetėlę ant stalo priešais save plokščia puse žemyn.

 2. Sulenkite servetėlę per pusę įstrižai, viršutinį kampą palenkdami prie apatinio, kad gautųsi trikampis.

 3. Paimkite kairįjį trikampio kampą ir užlenkite jį link viršutinio taško, kad kairiojo kampo taškas sutaptų su viršutiniu trikampio tašku.

 4. Pakartokite 3 veiksmą su dešiniuoju trikampio kampu, užlenkdami jį link viršutinio taško, kad susidarytų mažesnis trikampis.

 5. Apverskite servetėlę ir sulenkite abu kampus link servetėlės centro, kad jie susiliestų per vidurį.

 6. Vėl apverskite servetėlę ir sulenkite ją per pusę iš viršaus į apačią taip, kad sulenkti kraštai būtų apačioje.

 7. Pastatykite servetėlę ant sulankstyto krašto ir suformuokite ją taip, kaip norite.

Tai tik vienas iš servetėlių lankstymo pavyzdžių, nes yra daugybė kitų kūrybiškų servetėlių lankstymo būdų, priklausomai nuo progos ir jūsų asmeninio stiliaus.

Jei nenorite patys lankstyti servetėlės, galite naudoti servetėlių žiedas kad galėtumėte tai padaryti greitai ir labai rafinuotai padėti į lėkštę.

Kokių rūšių servetėlių galima rasti svetainėje Kulina?

Servetėlių būna įvairių stilių ir medžiagų. Įprastos servetėlių rūšys:

 • Medvilninės servetėlės: Medvilninės servetėlės yra gana paplitusios, nes yra tvirtos, sugeriančios ir lengvai prižiūrimos. Medvilninės servetėlės yra lankstus pasirinkimas tiek neoficialiems, tiek oficialiems atvejams, nes jų yra įvairių spalvų, raštų ir dydžių.
 • Popierinės servetėlės: Popierinės servetėlės yra patogios ir vienkartinės, todėl puikiai tinka naudoti lauko renginiuose ar atsitiktiniuose renginiuose. Juos lengva priderinti prie bet kokios temos ar interjero, nes yra įvairių spalvų, stilių ir dydžių.

Kodėl svarbu naudoti servetėles?

Servetėlės yra labai svarbi valgymo patirties dalis, nes jos turi ir praktinės, ir estetinės naudos. Kai kurie iš šių privalumų:

 • Higiena: Naudojant servetėles maistui ir skysčiui nuo veido ir rankų nuvalyti, lengviau palaikyti asmens higieną ir išvengti bakterijų bei mikrobų perdavimo.
 • Etiketas: Servetėlės yra svarbi stalo etiketo dalis, naudojama valgio pradžiai ir pabaigai nurodyti, taip pat parodyti, kada asmuo nori laikinai palikti stalą.
 • Dekoras: Galite naudoti servetėles kaip dekoratyvinį elementą, kad pagerintumėte stalo išvaizdą, suteikdami jam spalvų, tekstūros ir stiliaus.
 • Apsauga: Per valgį servetėlės naudojamos drabužiams apsaugoti nuo išsiliejusių skysčių ir dėmių.

Jei mėgstate, kai jūsų stalas atrodo elegantiškai, taip pat galite patikrinti mūsų staltiesių pasirinkimą, stalo takelis, ir paklodes.