stalo takeliai

2 items total
Stalo takelis MOSS 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
39 € –25 %
29,25 €
FOTR50X150M
Stalo takelis SNOW 50 x 150 cm, Foonka
Outlet
38 € –25 %
28,50 €
FOTR50X150SN

Stalo bėgimo juostos - bet kokia proga naudokite mūsų akį traukiančias stalo bėgimo juostas

Kas yra stalo takelis?

stalo takelis - tai maža audinio juostelė, naudojama pietų stalaspapuošti ir uždengti. Dažnai jis dedamas stalo viduryje, lygiagrečiai stalo ilgiui, ir yra skirtas stalo grožiui išryškinti bei apsaugoti nuo įskilimų ir išsiliejimų.

Mūsų staltiesės yra įvairių medžiagų, pločio, ilgio, spalvų ir raštų, tinkančių prie įvairių valgomojo dizaino stilių.

Juos galima naudoti vienus arba sudėti ant staltiesės, taip suteikiant papildomo dizaino, ir tai yra lankstus būdas pietų stalassuteikti vizualinio įdomumo.

Kuo skiriasi stalo takelis nuo staltiesės?

Staltiesės ir staltiesės pirmiausia skiriasi dydžiu ir dengiamu plotu.

Staltiesės dažnai naudojamos iškilmingesnėms progoms, nes jos visiškai uždengia stalą, suteikdamos jam rafinuotą ir patrauklią išvaizdą. Jų būna įvairių dydžių ir iš įvairių medžiagų, o valgomojo zonai galima suteikti vieningą ir suderintą išvaizdą.

Kita vertus, staltiesės yra neformalesnė alternatyva ir dažnai naudojamos atsitiktiniams renginiams ar įprastam valgymui. Dažnai jos būna plonesnės nei staltiesės ir yra skirtos stalo grožiui išryškinti bei apsaugoti stalą nuo įskilimų ir išsiliejimų.

Kokie yra stalo bėgikų naudojimo privalumai?

Stalo užvalkalai yra labai svarbi valgomojo kambario dizaino sudedamoji dalis dėl daugelio priežasčių:

  • Estetinis patrauklumas: Stalo užvalkalai suteikia pietų stalas papildomo vizualinio įdomumo: jie yra dėmesio centre ir suteikia spalvinį ar raštų atspalvį bendram kambario dizainui.
  • Universalumas: Staltiesės gali būti naudojamos įvairiais būdais ir gali būti įvairių audinių bei spalvų. Juos galima keisti kasmet arba specialių renginių proga, kad atitiktų individualų skonį ir pageidavimus.
  • Lengva valyti: Stalo užtiesalus paprastai lengviau valyti nei visas staltieses, nes jie yra mažesni, juos lengviau nuimti ir išskalbti. Todėl juos tikslinga rinktis nuolatiniam naudojimui, namams, kuriuose yra mažų vaikų, arba namams su naminiais gyvūnais.

Staltiesės yra labai svarbi bet kokio valgomojo dizaino dalis, nes jos suteikia ir praktinės, ir estetinės naudos.

Norėdami dar labiau padidinti prabangos pojūtį valgydami su šeima ar svečiais, be staltiesių, galite įsigyti padėkliukų, servetėlių ir padėkliukų.