padėklai

18 items total
Stalo padėkliukas HYBRID BAIRAT 37 cm, Seletti
20 €
SLT07215
Stalo padėkliukas HYBRID HUARICANGA 37 cm, Seletti SLT07213
Stalo padėkliukas HYBRID MAROZIA 37 cm, Seletti
20 €
SLT07211
Stalo padėkliukas HYBRID TEODORA 37 cm, Seletti
20 €
SLT07210
Stalo padėkliukas HYBRID TRUDE 37 cm, Seletti
20 €
SLT07212
Stalo padėkliukas HYBRID WALATAH 37 cm, Seletti
20 €
SLT07214
Stalo padėkliukas TOILETPAPER SHIT 45 cm, Seletti SLT02105
Stalo padėkliukas COSMIC DINER LUNAR LANDING 50 cm, Seletti SLT11113
Stalo padėkliukas COSMIC DINER NEBULOSA 50 cm, Seletti SLT11111
Stalo padėkliukas COSMIC DINER SKY OF MARS 50 cm, Seletti SLT11112
Kilimėlis HERRINGBONE 43 x 30 cm, mėlynas, Lyngby LY607195

Padėkliukai - apsaugokite stalą, pagerinkite valgymo patirtį

Kas yra kilimėliai?

Padėkliukai yra valgomojo reikmenys, kurie naudojami pietų stalas puošti ir apsaugoti stalą nuo maisto dėmių ir karščio pažeidimų. Padėkliukai dažnai gaminami iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, medvilnės, plastiko, audinio ar medžio, ir yra tokio dydžio, kad tilptų po pietų lėkštė ar kitu stalo indu.

Svetainėje Kulina, mes rankomis atrinkome tokių gerbiamų gamintojų, kaip pvz Blomus, Lyngby, ir Seletti. Jie siūlomi įvairių formų, dydžių, spalvų ir raštų, kad papildytų įvairias valgomojo dizaino formas.

Jei norite apsaugoti stalą, taip pat galite išbandyti mūsų siūlomus padėkliukus, staltieses ir staltieses.

Iš kokių medžiagų gaminami padėkliukai?

Kulina turi didelį įvairių medžiagų kilimėlių pasirinkimą, kad atitiktų įvairius skonius ir valgomojo kambario dizaino motyvus.

  • Medvilniniai kilimėliai: Minkštus, ilgaamžius ir lengvai valomus medvilninius kilimėlius galima rasti Kulina. Kad papildytų įvairių tipų valgomojo dizainą, juos galima rinktis iš įvairių spalvų ir raštų.
  • Mediniai padėkliukai: Kulina taip pat yra medinių padėkliukų, kurie pietų stalas suteikia kaimišką ir natūralią išvaizdą. Jie būna įvairių dydžių ir formų, pagaminti iš aukštos kokybės medienos.
  • Plastikiniai padėkliukai: Taip pat turime plastikinių paklotų, kurie yra naudingesnis ir patogesnis sprendimas namų ūkiams, kuriuose yra mažų vaikų ar augintinių. Jie idealiai tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke, be to, yra įvairių spalvų ir stilių.
  • Natūralaus pluošto kilimėliai: svetainėje Kulina taip pat parduodami iš natūralių medžiagų - džiuto, jūros žolės ir bambuko - pagaminti kilimėliai. Šie padėkliukai yra ne tik tvirti ir lengvai valomi, bet ir suteikia pietų stalas išskirtinumo bei ekologiškumo.

Kokie yra kilimėlių naudojimo privalumai?

  • Apsauga: Kilimėliai apsaugo nuo įkaitusių lėkščių, indų ar įrankių sukeltų įbrėžimų, išsiliejimų ir dėmių. Dėl to stalą lengviau valyti ir jis išlieka geros būklės.
  • Apdaila: Padėkliukai gali pagyvinti pietų stalas ir suteikti dekoratyvumo. Jų yra įvairių spalvų ir dizaino, kurie gali derėti prie valgomojo kambario dizaino arba būti dėmesio centre.
  • Higiena: Padėkliukai gali padėti palaikyti higieną prie pietų stalo, nes jie yra barjeras tarp lėkščių, indų ir stalo paviršių. Tai labai svarbu viešose valgomojo vietose, pavyzdžiui, restoranuose, kur prie vieno stalo sėdi daug žmonių.