64 items total
Keptuvė nelipnia danga ALBA 28 cm, Ballarini
113 € –42 %
64,90 €
BAL1000242
Keptuvė nelipnia danga ALBA 20 cm, Ballarini
82,99 € –34 %
54 €
BAL1000239
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
156 € –25 %
117 €
WL1136N
Gili keptuvė TITANIUM NOVO 28 cm, WOLL
93,99 € –24 %
71 €
WL728N
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
144 € –20 %
115 €
WL11361N
Up
More products

Titano keptuvės yra šiuolaikinių virtuvės indų įkūnijimas, nes jose derinamos inovacijos ir našumas, kad atitiktų šiuolaikinės virtuvės reikalavimus. Šios keptuvės pasižymi įvairiomis savybėmis, todėl yra vertingas bet kokio maisto gaminimo arsenalo priedas.

Vienas iš svarbiausių titano keptuvių privalumų - išskirtinis jų tvirtumo ir svorio santykis. Jos yra neįtikėtinai lengvos, todėl jas lengva valdyti ir idealiai tinka kasdieniam maisto gaminimui. Nepaisant to, kad titano keptuvės yra lengvos, jos yra nepaprastai tvirtos ir ilgaamžės, atlaiko net ir įtempčiausios virtuvės išbandymus.

Titano keptuvės puikiai paskirsto šilumą. Jos greitai ir tolygiai įkaista, todėl maistas iškepa tolygiai ir tiksliai. Nesvarbu, ar kepate, troškinate, ar troškinate, kiekvieną kartą galite tikėtis vienodų rezultatų.

Kita išskirtinė titano keptuvių savybė - jų nepridegantis paviršius. Šios keptuvės paprastai būna padengtos nelimpančia medžiaga, kuri sumažina kepimo aliejaus ar riebalų perteklių, todėl jos yra sveikesnis pasirinkimas. Nesvylanti danga taip pat palengvina valymo procesą, nes maisto likučiai rečiau prilimpa prie paviršiaus.

Titano keptuvės pasižymi ilgaamžiškumu. Jos atsparios įbrėžimams, įlenkimams ir įskilimams, todėl net ir po daugelio naudojimo metų gali išlaikyti savo elegantišką išvaizdą. Dėl tokio patvarumo jos yra protinga ilgalaikė investicija į jūsų virtuvę.

Titano keptuvės taip pat yra universalios, nes tinka įvairioms kaitlentėms. Jas galima naudoti ant dujinių, elektrinių ir indukcinių viryklių, taip pat orkaitėse, todėl jas galima naudoti įvairiais maisto gaminimo būdais.

Apibendrinant galima teigti, kad titaninės keptuvės - tai lengvos konstrukcijos, puikaus šilumos paskirstymo, nelimpančių savybių, ilgaamžiškumo ir suderinamumo su įvairiomis kaitlentėmis derinys. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar gaminate namuose, šios keptuvės sukurtos taip, kad pagerintų jūsų kulinarinę patirtį ir užtikrintų išskirtinius rezultatus.