Wok keptuvė TITANIUM NOWO 32 cm, titanas, WOLL

Code: WL1132N
Brand: WOLL
117 € –20 %
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 32 cm, titanas, WOLL
117 € –20 % 93 €
Pardavime (3 pcs)

Per pastaruosius penkiolika metų Vokietijos prekės ženklo " WOLL " aukščiausios klasės nepridegančios titano keptuvės "Nowo" tapo pasaulio rinkų klasika. Šioje serijoje derinamos rankų darbo, aukščiausios kokybės aukštųjų technologijų medžiagos, modernūs gamybos metodai ir apgalvotas dizainas, kad būtų užtikrinti puikūs kepimo rezultatai. Aukštą jo kokybę jau įrodė laikas. Ne veltui "Nowo" pavadinime yra bendrovės įkūrėjo Norberto Wollio pavardė.

Detailed information

Product detailed description

Per pastaruosius penkiolika metų Vokietijos prekės ženklo " WOLL " aukščiausios klasės nepridegančios titano keptuvės "Nowo" tapo pasaulio rinkų klasika. Šioje serijoje derinamos rankų darbo, aukščiausios kokybės aukštųjų technologijų medžiagos, modernūs gamybos metodai ir apgalvotas dizainas, kad būtų užtikrinti puikūs kepimo rezultatai. Aukštą jo kokybę jau įrodė laikas. Ne veltui "Nowo" pavadinime yra bendrovės įkūrėjo Norberto Wollio pavardė.

Kietosios keptuvės "Titanium Nowo" idealiai tinka sveikam ir energiją taupančiam maisto ruošimui, naudojant mažai riebalų arba visai nenaudojant. Titano grūdintas paviršius pasižymi itin geromis nelimpančiomis savybėmis ir yra labai atsparus įbrėžimams. Keptuves lengva valyti, jas galima plauti indaplovėje arba naudoti, pavyzdžiui, metalinius virtuvės įrankius.

Tvirtas, nedegančias keptuvės rankenas patogu laikyti, o jų atraminė dalis taip pat įlieta į keptuvės liejinį. Jie sudaro vieną visumą, todėl saugiai priglunda. Dar vienas "Titanium Nowo" indų privalumas - puikus šilumos paskirstymas ir kaupimas. Keptuves galima naudoti ant visų tipų kaitviečių, išskyrus indukcinę, taip pat kepti orkaitėje iki 250 °C temperatūroje.

Titano serija naujai

 • Aukščiausios kokybės titano keptuvės kasdieniam naudojimui, patentuota gamyba
 • Rankomis liejamas, vientisas, kad būtų didesnis mechaninis ir šiluminis atsparumas
 • Suderintas meistriškumas ir naujoviškos technologijos
 • Tvirta, stabilių matmenų, dėl savo kokybės tinkama profesionaliems virėjams
 • Ypač atsparus nepridegantis paviršius sveikam kepimui be riebalų
 • Grūdintas, atsparus įbrėžimams, pagamintas be PFOA
 • Dėl didelio paviršiaus atsparumo galima naudoti net metalinius virtuvės įrankius
 • Skirtas subtiliems maisto produktams ruošti ir kepti aukštoje temperatūroje
 • Puikus šilumos paskirstymas ir akumuliavimas, šilumos perdavimas per visą paviršių
 • Sutaupo iki 1/3 energijos, palyginti su tradicinėmis nerūdijančio plieno keptuvėmis
 • Maždaug 8 mm storio dugnas, skirtas visiems šilumos šaltiniams, išskyrus indukcinį
 • Sustiprinti kraštai užtikrina didesnį atsparumą smūgiams
 • Sukurta taip, kad būtų lengva pilti ir nelašėtų
 • Ausys pagamintos iš karščiui atsparios sintetinės medžiagos, tinkamos kepti orkaitėje
 • Indus labai lengva valyti, galima plauti indaplovėje

Naudojamos technologijos ir medžiagos

WOLL profesionalūs liejimo gaminiai yra "Made in Germany" produktai, pagaminti aukščiausios kokybės. Tai nuolat stebima ir gamybos proceso metu. Be to, WOLL naudojamos technologijos yra ekologiškos, nes į aplinką išmetama mažai anglies dioksido. Visi WOLL indai, pagaminti iš aukštos kokybės kultūrinio aliuminio lydinio, yra liejami rankomis, todėl skiriasi nuo įprastos anoniminės gamyklinės gamybos. Lėtas liejimas rankomis neleidžia susidaryti oro kišenėms, kurios blogina medžiagos kokybę.

Gautas aliuminio liejinys padengiamas dar keliais sluoksniais, kad indai būtų nelipnūs ir patvaresni. Tačiau prieš tai jo paviršius kelis kartus nušlifuojamas smėliasrove. Kitame etape keptuvės ar puodo korpusas grūdinamas titano dalelėmis ir deginamas plazminiu antgaliu, kai temperatūra viršija 20 000 °C. Todėl indai yra stabilūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Antrasis sluoksnis apsaugo medžiagą nuo korozijos, o trečiasis sluoksnis pasižymi puikiomis sukibimą mažinančiomis savybėmis. Paskutinis sukietintas viršutinis sluoksnis yra nelipnus, sukietintas naudojant titano daleles. Dėl savo išskirtinių savybių jis saugomas kaip gamybos paslaptis.

Dėl specialaus gamybos proceso aukštos kokybės nelimpančio paviršiaus galima plauti indaplovėje ar net naudoti metalinius virtuvės įrankius (vis dėlto, kad indai ilgiau tarnautų, rekomenduojame naudoti švelnesnius medinius ar silikoninius įrankius) Įrodyta, kad specialiai sukietintas nepridegantis WOLL paviršius nekenkia sveikatai, todėl galima gaminti maistą naudojant mažai riebalų arba visai jų nenaudojant. Jis yra saugus ir jame nėra PFOA. Gautuose patiekaluose gausu vitaminų. Dėl atsparumo karščiui iki 250 °C jis tinka ne tik švelniems maisto produktams, bet ir kepti aukštoje temperatūroje. "Titanium Nowo" indai taip pat labai gerai atlaiko temperatūros smūgius ir gali būti greitai kaitinami nenaudojant riebalų. Dėl puikių nelimpančių savybių indus labai lengva valyti.

Additional parameters

Category: Wok'ai
Weight: 2.06 kg
Dydis: 32 cm
Informacija apie produktą: Galima plauti indaplovėje
Produkto tipas: Wok
Medžiaga: Titanas
Kolekcija: WOLL Titanium Nowo
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: