vaikiški kilimai

3 items total

Vaikiški kilimai - puiki grindų danga mažyliams

Kas yra vaikiški kilimai?

Vaikiški kilimai - tai kilimai, specialiai sukurti naudoti vaikų miegamuosiuose arba žaidimų kambariuose, dažnai būna įvairių spalvų, raštų ir dydžių. Jos pagamintos taip, kad vaikai galėtų žaisti ant jaukaus ir saugaus paviršiaus. Jie gali pagalvėlė vaikų rankas ir kelius žaidžiant ir sumažinti paslydimų ir kritimų skaičių. Vaikiški kilimai gali būti naudojami vaiko kambariui suteikti spalvų ir unikalumo, taip pat suteikti jam šilumos ir jaukumo.

Parduotuvėje Kulina galite rinktis vaikiškus kilimas iš įvairių ilgaamžių, aukštos kokybės prekių ženklų, pvz Bloomingville ir Kids Concept.

Kokios medžiagos tinka vaikų kilimams?

Vaikiški kilimai dažnai gaminami iš minkštų ir ilgaamžių medžiagų. Svetainėje Kulina turime plačią vaikiškų kilimų, pagamintų iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos, medvilnės ir džiuto, kolekciją.

  • Medvilnė yra tipiška medžiaga, nes ji yra natūrali, pralaidi orui, todėl vaikams patogu ant jos žaisti. Be to, jį paprasta dažyti, o norint papildomai pritaikyti, galima rinktis iš įvairių spalvų ir raštų.
  • Vilna yra minkšta, ilgaamžė medžiaga, kuri puikiai tinka vaikams skirtoms kiliminėms dangoms. Vaikai gali drąsiai rinktis šią medžiagą, nes ji natūraliai atspari dėmėms ir hipoalerginė. Vilna idealiai tinka naudoti įvairiomis sąlygomis, nes ji reguliuoja drėgmę ir temperatūrą.
  • Džiutas yra natūralus pluoštas, kuris yra tvarus ir ekologiškas. Tai puikus pasirinkimas žaidimų kambariams, nes tai tvirta, atspari medžiaga, kuri gali atlaikyti intensyvaus eismo regionus.

Taip pat galite įsigyti kitų vaikiškų tekstilės gaminių iš Kulina, įskaitant vaikiškas antklodes ar pagalvėles.

Kaip prižiūrėti vaikų kilimus?

Labai svarbu palaikyti vaikų kilimų švarą, nes jie išlieja daug netvarkos ir užsiima kita veikla. Svarbu prižiūrėti vaikišką kilimas , kad jis būtų švarus ir išlaikytų savo išvaizdą. Kad kilimai būtų švarūs, galite bent kartą per savaitę išsiurbti kilimus, nes juose greitai kaupiasi dulkės ir nešvarumai. Sudėtingesnėms dėmėms valyti taip pat galite naudoti kilimas valiklį.

Kaip ir kiekvieną kitą kilimą, taip ir kilimas kartais galite pasukti, kad pėsčiųjų srautas pasiskirstytų tolygiai ir sumažėtų nusidėvėjimas.