kilimai

1 items total
Kilimas POPPY 120 x 180 cm, violetinė/balta, Hübsch HU700904

Kilimai - mūsų kilimas dizainas padės įžengti į stilių

Kam tinka kilimai?

Kilimai atlieka visas funkcijas - nuo šilumos po kojomis iki elegantiškumo suteikimo jūsų erdvei. Be to, jos gali suteikti izoliacijos ir sugerti triukšmą, todėl tapo populiariu namų savininkų pasirinkimu visame pasaulyje.

Šis gaminys yra puikus pasirinkimas daugeliui namų ir darbo vietų dėl savo universalumo ir gebėjimo suteikti erdvei jaukumo ir šilumos. Kilimai taip pat pašalina aidą didesnėse erdvėse.

Kuo iš esmės skiriasi kilimas dangos?

Pagrindinis skirtumas tarp kilimas ir kilimas dangos yra jų dydis, paskirtis ir vieta erdvėje

  • kilimas, dar vadinamas kilimu, yra didelė tekstilinė grindų danga, dengianti didelę kambario grindų ploto dalį. Kilimai yra įvairių dydžių.
  • Kilimėlis - tai ilga ir siaura kilimas ar kiliminės dangos juosta, skirta siauroms erdvėms, pavyzdžiui, prieškambariams, įėjimams ar koridoriams, įrengti.

Kokia yra geriausia kilimų medžiaga?

Geriausia kilimasmedžiaga gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, kilimaspaskirties, gyvenimo būdo ir kainos. Vis dėlto poliesteris yra geriausia kilimų medžiaga dėl atsparumo dėmėms ir ilgaamžiškumo.

Poliesteriniai kilimai yra puikus pasirinkimas didelio judėjimo zonoms arba namų ūkiams su vaikais ar naminiais gyvūnais, nes jie gaminami iš sintetinio pluošto, kuris pripažintas dėl atsparumo dėmėms ir blukimui.

Palyginti su kai kuriais kitais audiniais, pavyzdžiui, vilna ar nailonu, poliesteriniai kilimai taip pat yra mažiau linkę laikui bėgant turėti nusidėvėjimo požymių.

Kaip prižiūrėti kilimas?

Kad kilimai ilgai išliktų geriausios išvaizdos, svarbu reguliariai jais rūpintis laikantis šių patarimų:

  • Svarbu reguliariai siurbti, kad kilimaspluošte nesikauptų purvo ir šiukšlių.
  • Visada skubiai pašalinkite bet kokius išsiliejimus ar dėmeles, kol jų dar nepavyko visiškai pašalinti.
  • Galiausiai, periodiškai rinkitės profesionalų valymą. Tai padės atlikti giluminį valymą, kuris bus ilgesnis nei tas, kurį galėtumėte atlikti namuose.

Į ką turėčiau atsižvelgti pirkdamas kilimas?

Vienas iš svarbiausių aspektų yra kilimo medžiaga, kuri buvo aptarta pirmiau ir į kurią reikėtų atsižvelgti perkant kilimas , kad pasirinkimas būtų pagrįstas.

Kartu su kilimasmedžiagomis reikėtų atsižvelgti ir į jo stilių bei raštą. Rinkitės kilimas , kuris papildytų arba pagerintų bendrą jūsų erdvės estetiką, pavyzdžiui, spalvą, raštą ir plauko tipą.

Būtinai atkreipkite dėmesį ir į kilimine danga padengtą erdvę. Minkštas ir prabangus kilimas gali būti tinkamesnis miegamajame ar oficialioje svetainėje, o tvirtesnis ir dėmėms atsparus kilimas gali būti labiau tinkamas didelio judėjimo zonoms, pavyzdžiui, darbo vietoms.

Taip pat galite peržiūrėti kitas įvairios tekstilės kolekcijas savo namams, pavyzdžiui, dekoratyvinės tekstilės, virtuvės tekstilės ir miegamojo tekstilės.