Kids Concept

Kid’s Concept - tai Švedijos dizaino įmonė, siūlanti medinius žaislus, kurie supaprastina gyvenimą su vaikais, bet labiausiai suteikia jiems galimybę mėgautis saugia ir smagia vaikyste, kurios metu vaikai gali būti tuo, kuo nori. Vienintelis jų apribojimas yra jų vaizduotė. Norite pažaisti?
3 items total

Vaikiškas Concept - mediniai žaislai ir daugiau

"Kid's Concept " yra švedų prekės ženklas, kurį 2007 m. įkūrė Anna Enander, Amelie Raberg ir Johanna Backman, pajutusios, kad rinkoje beveik nėra vaikų baldų ir koncepcijos, pagal kurią būtų galima suderinti žaislus, vaikiškus baldus ir interjero dizaino gaminius ta pačia tema, siekiant sukurti vientisą vaiko kambario dizainą.

Taigi, "Kid's Concept" reiškia suderintų spalvų vaikiškus baldus, žaislus ir dekoracijas, taip pat medinius žaislus, skatinančius vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Šis prekės ženklas siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant baldus, vaikišką tekstilę, žaislus, žaidimų virtuves, lėlių namelius ir lavinamuosius žaidimus.

Vaikiški Concept produktai ir medžiagos

Vienas iš dalykų, kuriais "Kid's Concept " išsiskiria iš kitų vaikiškų prekių ženklų, yra įsipareigojimas užtikrinti tvarumą. Prekės ženklas savo gaminiuose naudoja ekologiškas ir tvarias medžiagas, pavyzdžiui, FSC sertifikuotą medieną, ir visada ieško būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai.

Kitas svarbus "Kid's Concept " prekės ženklo aspektas - dėmesys dizainui. Šio prekės ženklo gaminiai garsėja švaria, minimalistine estetika, daugiausia dėmesio skiriama natūralioms medžiagoms ir prislopintoms spalvoms. Šia dizaino filosofija siekiama sukurti vaikams raminančią ir puoselėjančią aplinką, kartu skatinant kūrybiškumą ir vaizduotės lavinimą.

Vienas iš pagrindinių "Kid's Concept " privalumų - gaminių kokybė. Visi mediniai žaislai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, su kuriomis saugu žaisti vaikams. Šis prekės ženklas naudoja netoksiškus vandens pagrindo dažus, kuriuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, todėl jų žaislai yra saugūs įvairaus amžiaus vaikams. Tai didelis privalumas tėvams, kurie nori užtikrinti, kad jų vaikai žais su sveikatai nekenksmingais žaislais.

Vaiko Concept šūkis - "Leiskite vaikams būti vaikais"

Dar vienas "Kid's Concept " privalumas yra tas, kad jų žaislai sukurti taip, kad padėtų vaikams ugdyti svarbius įgūdžius. Daugelis medinių žaislų yra skirti vaizduotę lavinančiam žaidimui, kuris yra esminė vaiko raidos dalis, skatinti. Kai vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus, jie išmoksta naudotis savo kūrybiškumu ir vaizduote naujiems scenarijams ir idėjoms kurti. Tai padeda ugdyti problemų sprendimo įgūdžius, kritinio mąstymo įgūdžius ir socialinius įgūdžius.

Žaisdami su mediniais žaislais vaikai taip pat gali lavinti smulkiąją motoriką. Daugelyje žaislų vaikai turi manipuliuoti mažais daiktais, o tai gali padėti pagerinti jų rankų ir akių koordinaciją ir vikrumą. Pavyzdžiui, žaidimas su medinėmis kaladėlėmis gali padėti vaikams lavinti erdvinį suvokimą ir rankos-akies koordinaciją, o tai yra labai svarbūs įgūdžiai daugeliui veiklų, įskaitant rašymą, piešimą ir sportą.

Žaidimas vaidmenimis - dar vienas svarbus įgūdis, kurio vaikai gali išmokti žaisdami su mediniais žaislais. Daugelis medinių žaislų, pavyzdžiui, žaidimų virtuvėlės ir lėlių namai, yra sukurti taip, kad skatintų vaikus žaisti vaidmeninius žaidimus. Žaisdami vaidmenimis vaikai gali tyrinėti skirtingus vaidmenis ir tapatybes, o tai gali padėti ugdyti empatiją, emocinį intelektą ir socialinius įgūdžius. Pavyzdžiui, žaisdami žaidimų virtuvėje vaikai gali sužinoti apie įvairius maisto produktus ir jų paruošimo būdus, o tai gali paskatinti juos išbandyti naujus maisto produktus ir išsiugdyti sveikos mitybos įpročius.

Mediniai žaislai puikūs ir dėl to, kad jie yra patvarūs ir ilgaamžiai. Skirtingai nei plastikiniai žaislai, kurie gali lengvai sulūžti ir dažnai išmetami po trumpo laiko, mediniai žaislai yra ilgaamžiai. Tai reiškia, kad jie gali būti perduodami iš kartos į kartą, todėl tėvai, norintys sumažinti savo poveikį aplinkai, juos gali rinktis tvariai.

Apibendrinant, "Kid's Concept " yra prekės ženklas, siūlantis platų aukštos kokybės, saugių ir tvarių medinių žaislų, jaukios tekstilės ir stilingų baldų vaikams asortimentą, todėl jei esate tėvai, norintys aprūpinti savo vaikus žaislais, kurie būtų ir smagūs, ir lavinantys, ir įrengti vaiko kambarį pagal skandinavišką estetiką, susipažinkite su mūsų pasiūlymu!