šaukštelių rinkiniai

11 items total
Arbatos/kavos šaukštelis IL CAFFE/TE, 8 vnt. rinkinys, Alessi ALMSPOONSET
Espresso šaukštelis NUOVA, 6 vnt. rinkinys, WMF
17,99 € –5 %
17 €
WM1291386040
Latte šaukštelių rinkinys NUOVA, 6 vnt., WMF
51,30 €
WM1291396046
Espresso šaukštelis STELLA, 4 vnt. rinkinys, Blomus
34,63 €
BM63953
Ilgas gėrimo šaukštas DINNER, 6 vnt. rinkinys, Zwilling ZW07150313
Kavos šaukštelių rinkinys NUOVA, 6 vnt., WMF
22 €
WM1291746046
Kiaušinių šaukštas NUOVA, 6 vnt. rinkinys, WMF
19,80 €
WM1291466040
Arbatos šaukštelis NUOVA, 6 vnt. rinkinys, WMF
19 €
WM1291656046

Šaukštelis rinkiniai - privaloma kiekvieno valgomojo įranga

Kas yra arbatiniai šaukšteliai ir kam jie naudojami?

Arbatiniai šaukšteliai - tai tam tikros rūšies maži šaukšteliai, skirti karštiems gėrimams, pavyzdžiui, arbatai ir kavai, maišyti ir ragauti. Jie taip pat naudojami mažiems ingredientų kiekiams matuoti verdant ar kepant, taip pat cukrų ar kitus saldiklius dedant į gėrimus, valgant ledus ar kitų rūšių desertus.

Arbatiniai šaukšteliai (paprastai parduodami 6 arba 12 vienetų rinkiniais) paprastai yra skirti 2,5-5 mililitrams skysčio ir yra mažesni už desertinius šaukštelius. Jie paprastai gaminami iš patvarių medžiagų ir paprastai būna sidabro, aukso arba juodos spalvos.

Arbatinių šaukštelių rinkiniai naudojami ne tik karštiems gėrimams maišyti ir gurkšnoti, bet ir daugeliui kitų užduočių virtuvėje, pavyzdžiui, matuojant nedidelius ingredientų kiekius ( šaukštelis yra dažnai kulinarinėse knygose, receptuose ir pan. naudojamas matas), dedant ingredientus į patiekalus arba valgant nedideles patiekalų porcijas, pavyzdžiui, desertus ar užkandžius.

Jei mėgstate gerti arbatą, būtinai peržiūrėkite mūsų apsipirkimo vadovą, kuriame rasite daugiau su arbata susijusių priedų ir patarimų.

Ar šaukštelis yra tas pats, kas espreso kavos šaukštelis?

Ne, espreso kavos šaukštelis nėra toks pat kaip šaukštelis . Paprastai espreso kavos šaukštelis yra mažesnis, jame telpa maždaug 3-5 mililitrai skysčio, o šaukštelis - maždaug 5 mililitrai.

Espresso šaukšteliai skirti naudoti su espreso puodeliais, kurie yra mažesni už įprastus kavos puodelius ir kurių talpa yra maždaug 60 mililitrų. šaukštelis paprastai naudojamas cukrui ar pienui maišyti į įprastą kavos ar arbatos puodelį, kurio tūris yra didesnis nei espreso kavos puodelio.

Svarbu pažymėti, kad tikslus šaukšto tūris gali skirtis priklausomai nuo jo formos ir dydžio, todėl visada verta išmatuoti tikrąjį šaukšto tūrį, jei reikia tikslių matavimų.

Kokios yra kitos stalo įrankių rinkinių rūšys?

Nepriklausomai nuo to, kokį maistą valgome ar kokie yra mūsų reikalavimai, visada naudojame stalo įrankius. Kiekvienas stalo įrankis skirtas tam tikrai funkcijai atlikti. Daugelis stalo įrankių rūšių parduodami rinkiniais (nes retai perkame pavienes šakutes ar peilius), todėl svetainėje Kulina galite rasti elegantiškų valgomojo stalo įrankių rinkinių, desertinių šakučių rinkinių, salotų serviravimo rinkinių ir kepsnių stalo įrankių rinkinių.

Kuo skiriasi šaukštai ir arbatiniai šaukšteliai?

šaukštelis ir valgomojo šaukšto dydis ir paskirtis yra pagrindiniai skirtumai.

šaukštelis yra mažytis šaukštelis, dažnai naudojamas maišyti ir gurkšnoti karštus gėrimus, pavyzdžiui, arbatą ir kavą, taip pat kepant ar gaminant maistą įdėti nedidelį kiekį medžiagų.

Kita vertus, valgomasis šaukštas yra didesnis šaukštas, kuris naudojamas gaminant ir kepant maistą, kai reikia tiek patiekti, tiek matuoti sudedamąsias dalis. Valgomojo šaukšto talpa yra maždaug 15 ml, taigi jis yra didesnis už šaukštelis.

Arbatinių ir valgomųjų šaukštų paskirtis skiriasi ne tik dydžiu, bet ir paskirtimi. Valgomaisiais šaukštais matuojami ir patiekiami didesni medžiagų kiekiai gaminant maistą ir kepant, o šaukšteliai paprastai naudojami karštiems gėrimams maišyti ir ragauti arba nedideliems ingredientų kiekiams pridėti.