Desertinių šakučių rinkiniai

2 items total
Desertinė šakutė STELLA, 4 vnt. rinkinys, Blomus
34,63 €
BM63950
Desertinių šakučių rinkinys NUOVA, 6 vnt., WMF
22 €
WM1291666046

Desertinė šakutė rinkiniai - puikus būdas mėgautis desertu

Kas yra desertinė šakutė rinkiniai?

desertinė šakutė rinkinys būtinas kiekvienuose namuose, nes puikiai tinka mažiems, subtiliems desertams, pavyzdžiui, vaisiams, pyragams ir pyragaičiams, patiekti ir valgyti. Tai valgomojo stalo įrankių dalis, kuri gražiai derės prie tortų padėkliukų ar tortų stovų.

Kaip išsirinkti desertinė šakutė rinkinį?

Rinkdamiesi desertinė šakutė reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius kaip medžiaga, dizainas ir šakutės komplekte.

Desertinėms šakutėms gaminti dažnai naudojamas nerūdijantis plienas, kuris yra atspariausia ir pigiausia medžiaga, palyginti su tokiomis alternatyviomis medžiagomis kaip auksas. Kai kurie desertinių šakučių rinkiniai yra paprasto dizaino, o kiti - sudėtingesnio dizaino. Išsirinkite jums patinkantį stilių, kuris derėtų prie jūsų valgomojo erdvės interjero.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į perkamų šakių skaičių rinkiniuose. Mūsų pasiūlyme rasite 6 ir 12 dalių rinkinių iš tokių gamintojų kaip WMF.

Kaip prižiūrėti desertines šakutes?

Suprantame, kad kasdieniniame skubančiame gyvenime labai svarbus patogumas. Todėl mūsų desertinė šakutė rinkiniai sukurti taip, kad būtų ir patrauklūs, ir lengvai valomi. Kadangi jie pagaminti iš nerūdijančiojo plieno, jie nerūdija ir nesidažo, todėl daugelį metų išlaikys puikų blizgesį.

Tiesiog nuplaukite juos rankomis šiltame vandenyje su nedideliu kiekiu muilo, o po to būtinai visiškai išdžiovinkite virtuvinis rankšluostėlis. Indai gali būti sugadinti indaplovėse, todėl, jei įmanoma, geriau jų nenaudoti. Nenaudojamas deserto šakutes reikia laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Taip sumažinsite tikimybę, kad jie surūdys ar nusidėvės. Šakutes reikėtų laikyti spintelėje arba stalo įrankių stalčiuje. Su jomis šakutės visada bus paruoštos naudoti.

Kaip prižiūrėti nerūdijančio plieno desertinė šakutė?

Nusipirkus desertinė šakutė rinkinį svetainėje Kulina ir pradėjus jį naudoti, būtina suprasti, kaip juo rūpintis. Keletas pagrindinių patarimų, kurie tinka ir kai kuriems kitiems stalo įrankių rinkiniams:

  • Vienas geriausių būdų valyti desertines šakutes iš nerūdijančio plieno yra plovimas rankomis.
  • Po valymo svarbu šakutę tinkamai nuplauti, kad neliktų muilo likučių.
  • Iš karto po plovimo šakutę visada nusausinkite švelniu rankšluosčiu.
  • Nenaudojamą šakutę laikykite sausoje vietoje, kad sumažintumėte korozijos tikimybę.

Taip pat galite įsigyti valgomojo stalo įrankių rinkinių, šaukštelis rinkinių ir valgomųjų lazdelių.