sodo pagalvėlės

1 items total
Sodo pagalvėlė STAY 70 x 30 cm, pilka, Blomus
50,95 €
BM62012

Sodo pagalvėlės - suteikite patogumo ir stiliaus savo lauko erdvei

Kuo skiriasi vidaus ir lauko pagalvėlės?

Vidaus ir lauko pagalvėlės skirtos skirtingiems tikslams ir gaminamos iš atitinkamoms aplinkoms pritaikytų medžiagų. Štai keletas pagrindinių vidaus ir lauko pagalvių skirtumų:

1. Medžiagos:

 • Vidinės pagalvėlės: Medvilnė, poliesteris, šilkas ir įvairūs mišiniai. Šiose medžiagose pirmenybė teikiama komfortui ir estetikai, nes joms nereikia atlaikyti atšiaurių lauko sąlygų.
 • Lauko pagalvėlės: Lauko pagalvėlės paprastai gaminamos iš patvaresnių ir oro sąlygoms atsparesnių medžiagų, pvz., akrilo, poliesterio ar vinilo. Šios medžiagos pasirinktos dėl jų atsparumo drėgmei, UV spinduliams ir pelėsių augimui. Jie sukurti taip, kad galėtų atlaikyti saulės, lietaus ir kitų lauko veiksnių poveikį.

2. Atsparumas oro sąlygoms:

 • Vidinės pagalvėlės: Patalpose naudojamos pagalvėlės nėra pritaikytos lauko sąlygoms ir gali būti pažeistos, jei jas veikia lietus, saulė ar ekstremalūs temperatūros pokyčiai.
 • Lauko pagalvėlės: Lauko pagalvėlės specialiai sukurtos taip, kad būtų atsparios drėgmei, blukimui ir kitiems su lauko sąlygomis susijusiems iššūkiams. Jie suprojektuoti taip, kad išliktų geros būklės net ir veikiami lietaus, saulės spindulių ir kitų oro sąlygų.

3. Statyba:

 • Vidinės pagalvėlės: Patalpų pagalvėms gali būti teikiama pirmenybė švelnumui ir minkštumui. Jų dizainas gali būti sudėtingesnis, įskaitant puošmenas ir dekoratyvinius dygsnius.
 • Lauko pagalvėlės: Lauko pagalvėlės dažnai gaminamos paprastesnio dizaino, daugiausia dėmesio skiriant patvarumui ir funkcionalumui. Jie gali turėti vandeniui atsparius dangčius, užtrauktukus ir kaklaraiščius, kuriais juos galima pritvirtinti prie lauko baldų

4. Techninė priežiūra:

 • Vidinės pagalvėlės: Patalpose esančias pagalvėles paprastai lengviau valyti ir prižiūrėti, nes jos nėra veikiamos tokio pat purvo ir drėgmės, kaip lauko pagalvėlės.
 • Lauko pagalvėlės: Lauko pagalvėlės turi būti dažniau valomos dėl lauko elementų poveikio. Jie suprojektuoti taip, kad juos būtų galima lengvai nuvalyti, nuplauti žarnomis arba išvalyti švelniais plovikliais.

5. Estetika:

 • Vidinės pagalvėlės: Patalpų pagalvėlės dažnai teikia pirmenybę estetikai ir gali būti įvairesnių spalvų, raštų ir dizainų, kad derėtų prie interjero dekoro.
 • Lauko pagalvėlės: Lauko pagalvėlės gali būti įvairaus dizaino, tačiau jos gali būti labiau utilitarinės išvaizdos, o ne įmantraus dizaino.

Apibendrinant galima teigti, kad pagrindinis vidaus ir lauko pagalvių skirtumas yra naudojamos medžiagos, jų atsparumas skirtingoms aplinkos sąlygoms ir numatoma paskirtis. Vidaus pagalvėlėms pirmenybė teikiama patogumui ir estetikai, o lauko pagalvėlėms - ilgaamžiškumui ir atsparumui oro sąlygoms.

Ar lauko pagalvėlės gali sušlapti?

Dauguma lauko pagalvių turi tam tikrą apsaugą nuo vandens, tačiau ne visos yra visiškai atsparios vandeniui. Lietingomis dienomis greitai džiūstančias medžiagas, pavyzdžiui, poliesterį, galima palikti lauke.

Kai kurie gamintojai pataria, kad pagalvėlės būtų ilgaamžiškesnės, kai jų nenaudojate, laikyti jas patalpoje. Daugiau informacijos apie kiekvieną pasirinktą gaminį galite sužinoti perskaitę aprašymą. Sodo pagalvėlės - puikus būdas padidinti lauko aplinkos komfortą ir eleganciją. Norėdami atrasti idealias pagalvėles savo kiemui, terasai ar sodui, peržiūrėkite platų spalvų, audinių ir dydžių asortimentą čia Kulina.

Kaip prižiūrėti lauko pagalvėles?

Išsirinkę sodo pagalvėles svetainėje Kulina, galėsite stilingai ir patogiai mėgautis lauko erdve. Toliau pateikti patarimai padės jums vėliau tinkamai prižiūrėti sodo pagalvėles:

 • Žiemą pagalves laikykite patalpoje. Tai padės apsaugoti jas nuo nusidėvėjimo ir pratęsti jų egzistavimą, nors tam tikros pagalvėlės sukurtos taip, kad atlaikytų drėgmę.
 • Kad pagalvėlės būtų švarios, naudokite vandens ir švelnaus ploviklio mišinį, kad valymas būtų lengvas ir veiksmingas.
 • Nepalikite pagalvių šlapių. Šias pagalvėles visada reikia džiovinti, kai tik jos sudrėksta.

Ar lauko pagalvėlė galima naudoti patalpoje?

Taip, paprastai lauko pagalvėles galite naudoti patalpose. Tačiau reikia nepamiršti kelių dalykų. Lauko pagalvėlės gali būti ne tokios minkštos ir patogios kaip vidaus pagalvėlės, nes jos pagamintos taip, kad atlaikytų išorinius veiksnius, pavyzdžiui, saulės spindulius ir drėgmę.

Be to, lauko pagalvėlėms naudojamos medžiagos gali būti ne tokios atsparios dėmėms arba ne taip lengvai valomos kaip patalpų pagalvėlėms naudojamos medžiagos. Jei lauko pagalvėles norite naudoti patalpoje, labai svarbu įsitikinti, kad jų stilius ir išvaizda atitinka jūsų interjero dizainą.

Jei norite, kad pagalvėlės būtų skirtos tik patalpoms, kelios galimybės suteikia daugiau komforto ir stiliaus, jei norite, kad pagalvėlės būtų skirtos tik patalpoms. Taip pat galite įsigyti specialiai vaikams skirtų pagalvėlių.