Pastatomi veidrodžiai

Sieniniai veidrodžiai - padidins jūsų kambarį

Kas yra pastatomi veidrodžiai?

Pastatomi veidrodžiai - praktiškas ir dažnai madingas kambario priedas, kurį galima pastumti prie sienos arba palikti stovėti atskirai su stovu už jo, kaip ir stalinis veidrodis , kurį galima rasti svetainėje Kulina.

Šie veidrodžiai taip pat gali pagyvinti ir suteikti daugiau matmenų jūsų miegamajam, svetainei ir kitoms erdvėms, priklausomai nuo to, kur juos pastatysite. Pirkite iš geriausių prekės ženklų, pvz Blomus ir Hübsch čia ir raskite tai, kas atitinka jūsų skonį.

Kur namuose stovi veidrodžiai?

Stovintį veidrodį galima statyti kur tik norite, tačiau, kad išvengtumėte atsitrenkimų ir smūgių, patartina jį statyti tokioje vietoje, kurioje nėra didelio pėsčiųjų srauto.

Erdvioje svetainėje stovintis veidrodis taip pat gali padvigubinti erdvės pojūtį. Stovimą veidrodį, kuris tarnauja kaip veidrodis, skirtas persirengti visu ūgiu, galima statyti miegamajame, erdviame vonios kambaryje arba drabužinėje.

Stovintį veidrodį galima pastatyti šalia pietų stalas, niūriame kambario kampe arba ilgo tamsaus koridoriaus gale, kad atspindėtų šviesą, pagerintų vaizdą ir sustiprintų erdvės pojūtį.

Net didžiulis prie sienos pritvirtintas veidrodis su metaliniu rėmu gali paversti galinį kiemelį lauko gyvenamąja zona.

Kokio aukščio turi būti pastatomas veidrodis?

Tai daugiausia priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Jei planuojate naudoti stovintį ilgio veidrodį spintai planuoti, jis turėtų būti bent 25 cm ilgio.

Stovinčio veidrodžio aukštis priklauso nuo to, kokio aukščio yra jūsų lubos, kurioje vietoje jis stovi ir kiek norėtumėte, kad jis būtų matomas. Gaminami keli 5-7 pėdų ilgio stovimi veidrodžiai. Vaiko kambariui skirkite trumpą, o didelei erdvei - aukštą, kiek tik norite.

Kaip stabilizuoti pasvirusį veidrodį?

Pasvirusio veidrodžio stabilumas priklauso nuo pagrindo storio ir stabilumo, veidrodžio aukščio ir dydžio, taip pat nuo trinties tarp veidrodžio ir stovimos vietos.

Prieš statydami veidrodį su mediniu rėmu ant kietmedžio paviršiaus, prie jo pagrindo pridėkite gumines rankenas arba baldines juosteles, kad veidrodis neslidinėtų. Prie veidrodžio nugarėlės pritvirtindami baldų dirželius, pritvirtindami veidrodį prie sieninių smeigių arba naudodami gipso kartono inkarus, galite žengti dar vieną žingsnį pirmyn.

Kaip veidrodžiai veikia interjerą?

Sienų veidrodžiai yra universalūs ir įspūdingi interjero dekoro elementai, turintys keletą privalumų:

  • Patobulinta erdvė: Veidrodžiai vizualiai praplečia kambarį, todėl jis atrodo didesnis ir atviresnis. Strategiškai išdėstyti veidrodžiai gali sukurti gylio iliuziją, ypač mažesnėse erdvėse.

  • Didesnė šviesa: Veidrodžiai atspindi natūralią ir dirbtinę šviesą, todėl kambarys tampa šviesesnis. Jie padeda tolygiau paskirstyti šviesą ir netgi gali padėti patalpai atrodyti saulėtesnei ir jaukesnei.

  • Dekoratyviniai akcentai: Veidrodžiai būna įvairių formų, dydžių ir rėmų, kurie suteikia sienoms dekoratyvumo. Jie gali būti pagrindiniai arba papildomi elementai, kurie pagerina kambario estetiką.

  • Vizualinis susidomėjimas: Veidrodžiai suteikia interjerui tekstūros ir matmenų. Jų atspindintys paviršiai suteikia sudėtingumo ir rafinuotumo, išardydami dizaino monotoniją.

  • Meniniai apmąstymai: Veidrodžiai gali užfiksuoti ir atspindėti meno kūrinių, baldų ir architektūrinių detalių grožį, todėl galite mėgautis įvairiais dekoro vaizdais.

  • Aukštumo iliuzija: Aukšti veidrodžiai gali sukurti vertikalų akcentą, vizualiai pailgindami patalpos aukštį, o tai gali būti ypač naudinga patalpose su žemesnėmis lubomis.

  • Pusiausvyra ir simetrija: Simetriškai arba poromis išdėstyti veidrodžiai gali sukurti pusiausvyros ir harmonijos pojūtį kambario išplanavime.

  • Funkcinis naudojimas: Veidrodžiai yra praktiški, kai reikia atlikti asmeninę priežiūrą ir patikrinti aprangą, ypač kai jie yra prie įėjimų, koridorių ar persirengimo zonose.

  • Vaizdai ir peizažai: Veidrodžiai gali būti išdėstyti taip, kad užfiksuotų lauko vaizdus, žalumą ar įdomią architektūrą.

  • Mažos erdvės: Veidrodžiai ypač naudingi mažose patalpose ar siauruose koridoriuose, kur dėl jų erdvė tampa ne tokia ankšta ir jaukesnė.

  • Projekto pareiškimas: Veidrodžiai gali būti išskirtiniai, nes juose galima pamatyti unikalius rėmus ar formas, atspindinčias jūsų asmeninį stilių.

Apskritai veidrodžiai prisideda prie interjero estetikos, funkcionalumo ir bendros atmosferos kūrimo. Kruopščiai parinkę jų išdėstymą ir dizainą, galite panaudoti jų transformuojamąją galią, kad pagerintumėte savo gyvenamąsias erdves.

Mūsų dekoratyviniai pastatomi veidrodžiai yra įvairių dydžių ir formų, todėl kiekvienai erdvei galite suteikti individualų stilių. Veidrodžiai fantastiškai sukuria erdvės įspūdį ir atveria net mažiausias studijos ar koridoriaus erdves! Taip pat turime sieninių veidrodžių kolekciją. Pažvelkite į juos!