Sieniniai veidrodžiai

9 items total

Sieniniai veidrodžiai - padidins jūsų kambarį

Ką interjerui suteikia sieniniai veidrodžiai?

Sienų veidrodžiai yra universalūs ir įspūdingi interjero dekoro elementai, turintys keletą privalumų:

 • Patobulinta erdvė: Veidrodžiai vizualiai praplečia kambarį, todėl jis atrodo didesnis ir atviresnis. Strategiškai išdėstyti veidrodžiai gali sukurti gylio iliuziją, ypač mažesnėse erdvėse.

 • Didesnė šviesa: Veidrodžiai atspindi natūralią ir dirbtinę šviesą, todėl kambarys tampa šviesesnis. Jie padeda tolygiau paskirstyti šviesą ir netgi gali padėti patalpai atrodyti saulėtesnei ir jaukesnei.

 • Dekoratyviniai akcentai: Veidrodžiai būna įvairių formų, dydžių ir rėmų, kurie suteikia sienoms dekoratyvumo. Jie gali būti pagrindiniai arba papildomi elementai, kurie pagerina kambario estetiką.

 • Vizualinis susidomėjimas: Veidrodžiai suteikia interjerui tekstūros ir matmenų. Jų atspindintys paviršiai suteikia sudėtingumo ir rafinuotumo, išardydami dizaino monotoniją.

 • Meniniai apmąstymai: Veidrodžiai gali užfiksuoti ir atspindėti meno kūrinių, baldų ir architektūrinių detalių grožį, todėl galite mėgautis įvairiais dekoro vaizdais.

 • Aukštumo iliuzija: Aukšti veidrodžiai gali sukurti vertikalų akcentą, vizualiai pailgindami patalpos aukštį, o tai gali būti ypač naudinga patalpose su žemesnėmis lubomis.

 • Pusiausvyra ir simetrija: Simetriškai arba poromis išdėstyti veidrodžiai gali sukurti pusiausvyros ir harmonijos pojūtį kambario išplanavime.

 • Funkcinis naudojimas: Veidrodžiai yra praktiški, kai reikia atlikti asmeninę priežiūrą ir patikrinti aprangą, ypač kai jie yra prie įėjimų, koridorių ar persirengimo zonose.

 • Vaizdai ir peizažai: Veidrodžiai gali būti išdėstyti taip, kad užfiksuotų lauko vaizdus, žalumą ar įdomią architektūrą.

 • Mažos erdvės: Veidrodžiai ypač naudingi mažose patalpose ar siauruose koridoriuose, kur dėl jų erdvė tampa ne tokia ankšta ir jaukesnė.

 • Projekto pareiškimas: Veidrodžiai gali būti išskirtiniai, nes juose galima pamatyti unikalius rėmus ar formas, atspindinčias jūsų asmeninį stilių.

Apskritai sieniniai veidrodžiai prisideda prie interjero estetikos, funkcionalumo ir bendros atmosferos kūrimo. Kruopščiai parinkę jų išdėstymą ir dizainą, galite panaudoti jų transformuojamąją galią, kad pagerintumėte savo gyvenamąsias erdves.

Mūsų dekoratyviniai sieniniai veidrodžiai yra įvairių dydžių ir formų, todėl kiekvienai erdvei galite suteikti individualų stilių. Sieniniai veidrodžiai yra puikus būdas sujungti kambario dizainą ir padėti padidinti erdvę namuose. Veidrodžiai fantastiškai sukuria erdvės įspūdį ir atveria net mažiausias studijos ar koridoriaus erdves! Taip pat turime stovinčių veidrodžių kolekciją. Pažvelkite į juos!

Kaip išvalyti nešvarų sieninis veidrodis?

Norėdami atsikratyti visų ant veidrodžio esančių nešvarumų, pirmiausia sausu skudurėliu nuvalykite dulkes. Tada švelniai nuvalykite veidrodį suglamžytu laikraščiu, pamirkytu vandenyje su trupučiu acto. Kad paviršius būtų padengtas be dryžių, tiesiog slyskite paviršiumi vertikaliais arba horizontaliais judesiais, o ne bandykite jį įtrinti. Būkite atsargūs, kad berėmio veidrodžio kraštai ilgai nebūtų drėgni. Švaria šluoste nupoliruokite paviršių iki blizgesio.

Į ką turėčiau atsižvelgti rinkdamasis veidrodį?

Renkantis sieninis veidrodissvarbu atsižvelgti į erdvės dydį, interjerą ir savo skonį. Jei norite pasitikrinti savo išvaizdą veidrodyje, reikia didesnio ir esančio akių lygyje. Jei norite panaudoti veidrodį, kad kambarys atrodytų didesnis, galite pasirinkti platesnį nei aukštą.

Jei norite erdvei suteikti stiliaus, galite rinktis veidrodį su akį traukiančiu rėmu arba neįprasto dizaino veidrodį, pavyzdžiui, Kulina esantį veidrodį su gėlėmis.

Tinklalapyje Kulina, stengiamės suteikti jums platų alternatyvų pasirinkimą jūsų namams. Todėl savo svetainėje siūlome plačią parduodamų sieninių veidrodžių kolekciją, įskaitant tokių gamintojų kaip Blomus, Bloomingville ir Zone Denmark sieninius veidrodžius.

Sieniniai veidrodžiai džiugina mus savo buvimu ir siūlo daugybę variantų, tinkančių kiekvienai erdvei ir stiliui. Nuo mažų ir subtilių rėmelių, šnabždančių apie subtilų grožį, iki didingų ir didingų veidrodžių, prikaustančių dėmesį, - kiekvienai vizijai galima parinkti tinkamą dydį ir atspindį, atitinkantį jūsų unikalų skonį.