51 items total
Keptuvė nelipnia danga, 20 cm Eva Solo
Sticker
111 € –39 %
66,69 €
ES202720
Keptuvė LA LYONNAISE 20 cm, de Buyer
Sticker
22,35 € –31 %
15,30 €
DB502020
Keptuvė nelipnia danga DURADO 20 cm, WMF
Sticker
79,99 € –30 %
55,20 €
WM748206021
Up
More products

Ieškote aukščiausios kokybės 20 cm keptuvių? Toliau ieškoti nereikia! Mūsų el. parduotuvėje siūlome puikų aukštos kokybės keptuvių pasirinkimą, kurios puikiai tiks jūsų kulinariniams poreikiams.

Šios keptuvės sukurtos preciziškai ir kruopščiai, todėl kaskart užtikrina išskirtinius kepimo rezultatus. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar namų šefas, mūsų 20 cm keptuvės tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Kai kalbama apie keptuves, svarbu dydis, o mūsų 20 cm keptuvės yra tinkamo dydžio įvairiems patiekalams ruošti. Jos yra universalios ir gali būti naudojamos kepti, troškinti, virti ir kt.

Mūsų keptuvės pagamintos iš patvarių medžiagų, kad atlaikytų didelį karštį ir nesikraipytų. Tai reiškia, kad jas galite drąsiai naudoti ant bet kokios viryklės, įskaitant indukcinę, dujinę, elektrinę ir kt.

Gaminti maistą su mūsų 20 cm keptuvėmis yra paprasta dėl jų nepridegančių paviršių. Galite ruošti maistą naudodami mažiau aliejaus, o išvalyti keptuvę po kepimo bus paprasta. Atsisveikinkite su prikepusiu maistu ir pasveikinkite su nesudėtingu maisto gaminimu.

Nesvarbu, ar ruošiate greitus pusryčius, ar ruošiate gurmanišką vakarienę, mūsų 20 cm keptuvės padės kaskart pasiekti puikių rezultatų. Jos tolygiai paskirsto šilumą, kad maistas būtų gaminamas tolygiai, ir yra itin patvarios.

Atnaujinkite savo virtuvę jau šiandien mūsų 20 cm keptuvėmis ir patirkite maisto gaminimo džiaugsmą naudodami aukštos kokybės indus. Pirkite dabar ir pakelkite savo kulinarinius kūrinius į aukštesnį lygį.