Keptuvė MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, plieninė, de Buyer

Code: DB568020
Brand: de Buyer
78,82 € –31 %
Keptuvė MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, plieninė, de Buyer
78,82 € –31 % 54 €
Pardavime (1 pcs)

Plieninė keptuvė Mineral B Element PRO pagaminta paprasto dizaino, turi kniedytą ketaus rankeną su skyle pakabinti. Keptuves gaminanti Prancūzijos bendrovė de Buyer yra pripažinta visame pasaulyje, ypač profesionalų sferoje, kur plieninės keptuvės yra labai populiarios dėl nepakeičiamų savo savybių kepant mėsą ar daržoves.

Detailed information

Product detailed description

Plieninė keptuvė Mineral B Element PRO pagaminta paprasto dizaino, turi kniedytą ketaus rankeną su skyle pakabinti. Keptuves gaminanti Prancūzijos bendrovė de Buyer yra pripažinta visame pasaulyje, ypač profesionalų sferoje, kur plieninės keptuvės yra labai populiarios dėl nepakeičiamų savo savybių kepant mėsą ar daržoves.

"Mineral B Element" keptuvių asortimentas yra patobulintas ir pritaikytas naudoti namuose su bičių vaško pagrindu pagaminta apdaila. Tai apsaugo jas nuo oksidacijos ir padidina natūralias nelimpančias keptuvių savybes, kurios su kiekvienu naudojimu taip pat pagerėja. Keptuvės skirtos visų tipų maisto ruošimo šaltiniams, įskaitant indukcinius. "Mineral B Element" plieninės keptuvės yra 100 % natūralios, ekologiškos ir perdirbamos. Su " Mineral B Element PRO" keptuvėmis galima baigti ruošti maistą orkaitėje neribotą laiką.

Trumpai apie "Mineral B Element PRO" keptuves:

 • Keptuvės idealiai tinka mėsai ar daržovėms kepti ir kepti ant grotelių. Traškiems blynams ir puikiems omletams.
 • Plienas yra 100 % natūrali medžiaga su bičių vaško pagrindu pagaminta apdaila.
 • "Mineral B Element" keptuvėse nėra dirbtinio nelimpančio paviršiaus, jose nėra PFOA ar PTFE.
 • Jokių pridėtinių cheminių medžiagų - aplinkai nekenksminga gamyba.
 • Ekologiškas ir perdirbamas.
 • Keptuvėje esančios geležies molekulės yra naudingos sveikatai.
 • Keptuves galima naudoti labai aukštoje temperatūroje, kurioje paruoštas maistas greitai susigeria ir nepraranda vitaminų bei maistinių medžiagų.
 • Kuo dažniau keptuvė naudojama, tuo geresnės jos nelimpančios savybės.
 • Puikus šilumos laidumas.
 • Tvirta konstrukcija, labai ilgas tarnavimo laikas.

Maillard'o reakcija:

Kai keptuvė įkaitinama iki aukštesnės nei 140 °C temperatūros, paruoštas maistas greitai karamelizuojasi dėl natūralių sulčių karamelizacijos. Susiformuoja plutelė, kad viduje esantis maistas neišdžiūtų. Rezultatas - parudavęs ir traškus patiekalas su minkštu ir drėgnu viduriu. Puikiai tinka mėsai kepti, traškiems blynams ar gardiems omletams gaminti.

Kaip prižiūrėti keptuves MINERAL B:

 1. Plieninės keptuvės de Buyer - tai keptuvės visam gyvenimui, joms taip pat suteikiama viso gyvenimo garantija. Tačiau ši nuostata netaikoma pretenzijoms dėl netinkamo naudojimo. Prieš naudodami pirmą kartą atidžiai perskaitykite instrukcijas.
 2. Plienas yra natūrali medžiaga, o keptuvės gaminamos rankomis. Todėl jie gali turėti nedidelių natūralių estetinių trūkumų.
 3. Prieš naudodami keptuvę pirmą kartą, išpakuokite ją iš originalios pakuotės ir nuplaukite kempine po karštu tekančiu vandeniu. Kad neužterštumėte kaitlentės, nuvalykite vašką nuo išorinės keptuvės pusės ir nusausinkite keptuvę.
 4. Sudeginkite keptuvę, procedūrą galite pamatyti dešinėje esančiame vaizdo įraše. Įjunkite kaitlentę maksimalia galia ir padėkite ant jos keptuvę. Į keptuvę įpilkite apie 1-2 mm aliejaus ir kaitinkite, kol aliejus ims rūkti = degimas baigtas (degimo metu keptuvę pasukite, kad aliejus patektų į vidinius šonus, keptuvės dugnas vietomis ims tamsėti).
 5. Leiskite keptuvei atvėsti ir servetėle ar skudurėliu nuvalykite likusį aliejų, neplaukite, kad išliktų apsauginė plėvelė ir nesusidarytų rūdys, ir keptuvė bus paruošta naudoti.
 6. Po naudojimo keptuvę tiesiog nušluostykite popieriniu rankšluosčiu, nes aliejumi pateptas paviršius apsaugo keptuvę. Laikykite sausoje vietoje.
 7. Ploviklius naudokite tik išimtiniais atvejais ir NEVER keptuvę dėkite į indaplovę arba leiskite jai mirkti!!!
  Laipsniškas keptuvės tamsėjimas yra natūralus, nes užtikrina geresnį nelimpančio paviršiaus atsparumą. Susidariusias rūdis galima pašalinti šiurkščia kempinės puse ir patepti aliejumi, tačiau tai nėra priežastis skųstis dėl keptuvės.

Plieninė keptuvė ir indukcija:

Plienas (geležis) yra labai reaktyvus šilumos laidininkas, todėl jo indukcinio kaitinimo pajėgumas yra išskirtinis. Todėl laikykitės šių indukcinės viryklės instrukcijų:

 • nenaudokite didžiausios galios. Net ir mažesnio galingumo indukcinės keptuvės galios pakanka, kad keptuvė puikiai apkeptų.
 • nenaudokite stiprintuvo funkcijos (greitas šildymo įjungimas)
 • neperkaitinkite keptuvės, jei ji yra tuščia

Additional parameters

Category: Universalios keptuvės
Weight: 1.1 kg
Dydis: 20 cm
Informacija apie produktą: Tinka indukcinėms viryklėms
Produkto tipas: Universali keptuvė
Medžiaga: Plienas
Kolekcija: de Buyer Mineral B Element
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

How to season a carbon steel pan?

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: