Dujiniai griliai

4 items total
Dujinė kepsninė FIREGLOBE, Eva Solo
Outlet
817 € –20 %
653 €
ES571406
Dujinė kepsninė MINICHEF 420 G, Outdoorchef
477,10 €
ODCH1812805

Dujinės kepsninės - šiuolaikiškas kepimas ant grotelių

Kas yra dujinės kepsninės?

Ar pavargote nuo to, kad kiekvieną kartą, kai norite paruošti skanų patiekalą, tenka užsidaryti virtuvėje? Pavargote nuo dūmų ir pelenų, kuriuos skleidžia tradicinės anglių kepsninės? Nebijokite, nes jūsų kepimo ant grotelių sunkumų sprendimas yra čia - tai dujinė kepsninė.

Ne veltui dujinės kepsninės jau ne vienerius metus dominuoja maisto gaminimo lauke srityje. Jos suteikia patogumo, kontrolės ir įvairovės, kurios tradiciniai kepimo ant grotelių būdai negali prilygti. Be to, kam vergauti prie įkaitusios kepsninė su anglimis , jei galite gurkšnoti šaltą gėrimą ir bendrauti su draugais bei šeima? Svetainėje Kulina rasite puikių visame pasaulyje žinomų prekės ženklų dujinių grilių, pvz., Eva Solo, Outdoorchef, ir Rösle.

Kokie yra dujinių kepsninių naudojimo privalumai?

dujinė kepsninė naudojimas maisto ruošimui lauke turi daug privalumų:

  • Patogumas: Vienas iš pagrindinių dujinė kepsninė naudojimo privalumų - patogumas. Skirtingai nei anglių kepsninės, kurioms įsižiebti ir įkaisti gali prireikti laiko, dujines kepsnines galima įjungti vienu mygtuko paspaudimu ir jos paruošiamos kepti per kelias minutes. Dėl to jie puikiai tinka skubantiems savaitės vakarams ar neplanuotiems sodo susibūrimams.
  • Temperatūros kontrolė: Dar vienas dujinių grilių privalumas - galimybė tiksliai reguliuoti kepimo temperatūrą. Dauguma dujinių grilių turi kelis degiklius, kurie gali būti valdomi atskirai, todėl grilyje galima sukurti skirtingas temperatūros zonas. Tai leidžia vienu metu gaminti daugybę patiekalų ir garantuoja, kad kiekvienas patiekalas bus iškeptas nepriekaištingai.
  • Universalumas: Dujinės kepsninės taip pat leidžia ruošti įvairius patiekalus. dujinė kepsninėgalite ruošti įvairius patiekalus, įskaitant mėsą, jūros gėrybes, daržoves ir net picą. Kai kurios dujinės kepsninės turi net papildomų funkcijų, pvz., šoninius degiklius ir kepsninės priedus, kurie padidina patiekalų, kuriuos galite ruošti, įvairovę.
  • Lengvas valymas: Apskritai dujines kepsnines lengviau valyti nei anglių kepsnines. Nereikia valyti pelenų ar medžio anglies likučių, o kepimo groteles lengva nuimti ir išvalyti šepetėliu ar kempine.
  • Ilgaamžiškumas: Dujinės kepsninės dažnai gaminamos iš patvarių medžiagų, pvz., nerūdijančio plieno ar ketaus. Jiems reikia nedaug priežiūros, o tinkamai prižiūrint ir tvarkant jie gali tarnauti daugelį metų.

Peržiūrėkite mūsų dujinė kepsninė priedus ir raskite puikių grilio dangčių, kepimo įrangos ir įtaisų kitam sodo vakarėliui, o jei nežinote, kokią kepsninę pasirinkti, perskaitykite išsamų mūsų vadovą, kaip įsigyti puikią kepsninę savo šeimai.