Universali keptuvė WMF

29 items total
Keptuvė PROFI 2018 28 cm, WMF
KULINA WEEKEND
89,99 € –21 %
70,20 €
WM790386991
Up
More products

WMF universalios keptuvės - tai universalūs indai, sukurti tam, kad virtuvės nuotykiai būtų lengvesni ir malonesni. Šios aukštos kokybės keptuvės suteikia daugybę maisto gaminimo galimybių ir yra būtinas kiekvienos virtuvės priedas.

Mūsų WMF universalių keptuvių kolekcijoje rasite daugybę variantų, atitinkančių jūsų konkrečius maisto gaminimo poreikius. Nuo keptuvių ir keptuvių sauté iki keptuvių griliui ir WOK - rasite tobulą keptuvę, kuri pagerins jūsų kulinarinius įgūdžius.

Viena iš WMF universalių keptuvių ypatybių - išskirtinis šilumos paskirstymas. Šios keptuvės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina tolygų kepimą ir apsaugo nuo karštų taškų, todėl kiekvieną kartą gamindami maistą pasieksite puikių rezultatų.

WMF universalių keptuvių ergonomiškos rankenos užtikrina patogų laikymą ir leidžia lengvai manevruoti keptuvėmis virtuvėje. Nesvarbu, ar kepate, troškinate, ar maišote, šios keptuvės sukurtos taip, kad jomis būtų patogu naudotis.

WMF universaliosios keptuvės yra ne tik praktiškos, bet ir elegantiško bei modernaus dizaino, kuris jūsų virtuvei suteiks elegancijos. Jos tiek pat gražios, kiek ir funkcionalios, todėl vertingai papildys jūsų virtuvės indų kolekciją.

WMF universalias keptuves valyti ir prižiūrėti nesudėtinga. Jos suprojektuotos taip, kad jas būtų lengva valyti, todėl galėsite daugiau laiko skirti mėgautis maistu ir mažiau laiko skirti darbams po maisto gaminimo.

Investuokite į WMF universalias keptuves jau šiandien ir pajuskite skirtumą gamindami maistą. Nesvarbu, ar ruošiate greitą savaitės vakarienę, ar eksperimentuojate su gurmaniškais receptais, šios keptuvės taps jūsų patikimais kompanionais virtuvėje, padedančiais lengvai pasiekti išskirtinių kulinarinių rezultatų. Dabar susipažinkite su mūsų kolekcija ir atraskite WMF universalių keptuvių kokybę bei universalumą.