Termosas Eva Solo

39 items total
Termosas 1 l, juodas, Eva Solo
Sticker
59,95 € –36 %
38 €
ES502717
Termosas 1 l, pilkas, Eva Solo
Sticker
60 € –36 %
37,82 €
ES502716
Termosas 1 l, raudonas, Eva Solo
Sticker
61 € –30 %
42,41 €
ES502913
Up
More products

Patirkite visišką patogumą ir ypatingą šilumos pasirodymą su Eva Solo termoso buteliais. Mūsų išskirtinis termoso butelių asortimentas sukurta išlaikyti jūsų gėrimus tobulai temperatūrai valandoms, leidžiant jums mėgautis gaiviu gurkšniu, kada tik jums reikia.

Eva Solo termoso buteliai yra kruopščiai pagaminti su precizine inovacija, naudojant pažangią izoliacijos technologiją, kad išlaikytų jūsų gėrimo norimą temperatūrą. Nesvarbu, ar norite karšto kavos šaukštelio šaltą ryto ar šaltu gėrimu karštu vasaros dieną, mūsų termoso buteliai užtikrina, kad jūsų gėrimas išliks taip, kaip jums patinka.

Sukurti tiek funkcionalumui, tiek stiliui, Eva Solo termoso buteliai turi nutekėjimo neleidžiančius dangčius, lengvai naudojamus išpylimo mechanizmus ir ergonomiškus dizainus, kad patogiai valdytumėte savo kulinarines pastangas. Jų elegantiška ir moderni estetika daro šiuos termoso butelius madingais aksesuarais, ar esate darbe, žygio metu ar kelionėje.

Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, Eva Solo termoso buteliai yra sukurti ilgam laikui ir atlaikys jūsų aktyvaus gyvenimo iššūkius. Su skirtingais dydžiais ir talpyklomis mūsų termoso butelių kolekcijoje užtikrinamas idealus atitikimas visiems skoniams.

Pakelkite savo gėrimo patirtį su Eva Solo termoso buteliais ir patirkite malonumą gurkšnojant savo mėgstamus gėrimus idealioje temperatūroje, nepriklausomai nuo to, kur jus nuneša diena. Atraskite funkcionalumo ir stiliaus tobulą derinį mūsų termoso butelių kolekcijoje