Termo puodelis Eva Solo

45 items total
Puodelis LEGIO NOVA 250 ml, dvisienis, Eva Solo
24,95 € –20 %
19,80 €
ES886259
Up
More products

Pristatykite Eva Solo inovatyvią termo puodelių kolekciją, kur stilius susitinka su funkcionalumu ir iš naujo apibrėžia jūsų kelionės metu vartojamo gėrimo patirtį. Mūsų aukštos kokybės termo puodelių kolekcija sukurta išlaikyti jūsų gėrimus idealiame temperatūroje, užtikrinant, kad kiekviena gurkšnis būtų tiek malonus, kiek pirmasis.

Eva Solo termo puodeliai yra puikūs jūsų užimtai gyvensenai. Nesvarbu, ar keliaujate, vykstate į kelionę ar tiesiog vykstate į reikalus, šie puodeliai yra preciziškai pagaminti, kad išlaikytų jūsų karštų ar šaltų gėrimų temperatūrą. Jų elegantiškas dizainas ir praktiškos savybės sudaro tobulą derinį tarp elegancijos ir patogumo.

Eva Solo termo puodeliai yra dvigubo sienelio izoliacija, kuri išlaiko jūsų karštus gėrimus karštais ir šaltus gėrimus šaltus ilgesnį laiką. Išlijo nepralaidūs dangteliai ir ergonomiškos rankenos užtikrina patogų ir komfortišką naudojimą, leisdamos jums mėgautis savo mėgstamais gėrimais bet kur jūs esate.

Pagaminti iš premium medžiagų, mūsų termo puodeliai yra sukurti ilgam laikui. Jų tvirtas konstravimas užtikrina, kad jie atlaikys kasdienio naudojimo iššūkius ir išlaikys savo elegantišką išvaizdą. Mūsų kolekcijoje pasirinkimo tarp dydžių ir stilių užtikrina idealų termo puodelį kiekvienam skoniui.

Pakeiskite savo kasdienį rytmetį su Eva Solo termo puodeliais ir patirkite džiaugsmą iš gėrimo savo mėgstama temperatūra, nepriklausomai nuo to, kur jūs esate. Atraskite stiliaus ir praktiškumo harmoniją mūsų termo puodelių kolekcijoje.