takai

1 items total

Bėgimo takeliai - suteikite grindims tekstūros

Kas yra bėgikas?

Terminas "kiliminė danga" reiškia tam tikrą kilimas , kuri yra ilga ir siaura ir dažnai naudojama laiptinėse, koridoriuose ir įėjimuose.

Kulina, turime bėgimo takų, kuriuos gamina tokie geriausi prekių ženklai kaip Hübsch, kurie gali pagerinti jūsų namų estetiką ir kartu apsaugoti jūsų grindis nuo nusidėvėjimo, nesvarbu, ar turite kilimasą, plyteles, ar kietmedžio grindis.

Skirtingai nei įprasti kilimai, kurie dengia visą kambarį, kilimai dažnai naudojami tam tikram namo plotui pabrėžti ir kartu apsaugo intensyvaus judėjimo vietas.

Kuo iš esmės skiriasi kilimas dangos?

Pagrindinis skirtumas tarp kilimo ir kiliminės dangos yra jų dydis, paskirtis ir vieta erdvėje.

  • kilimas, dar vadinamas kilimu, yra didelė tekstilinė grindų danga, dengianti didelę kambario grindų ploto dalį. Kilimai yra įvairių dydžių.
  • Kilimėlis - tai ilga ir siaura kilimas ar kiliminės dangos juosta, skirta siauroms erdvėms, pavyzdžiui, prieškambariams, įėjimams ar koridoriams, įrengti.

Kaip prižiūrėti ir tvarkyti savo bėgimo takelį?

Tinkamai prižiūrint ir tvarkant bėgimo takelį, pailgėja jo tarnavimo laikas ir jis puikiai atrodo daugelį metų, todėl pateikiame šiuos bendrus priežiūros patarimus, kurie padės jums ilgiau naudoti bėgimo takelį.

Pirma, reguliariai siurbdami savo bėgimo takelį visada galite apsaugoti jį nuo dulkių, purvo ir šiukšlių. Tiesiog pasirinkite "Hoover" su besisukančiomis šepetėlių galvutėmis, kad optimaliai išvalytumėte visas bėgimo takelio puses.

Taip pat galite sumažinti netolygų nusidėvėjimą periodiškai sukdami bėgimo takelį, ypač jei jis pastatytas intensyvaus judėjimo vietose, kur daug vaikšto pėsčiųjų.

Galiausiai galite apsaugoti savo bėgimo takelį nuo susikaupimo, jei įmanoma, naudodami durų kilimėlius, kad purvas ir šiukšlės iš lauko lankytojų būtų perduodami kuo rečiau.

Kokios medžiagos geriausiai tinka bėgimo takams gaminti?

Bėgimo takeliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena turi tam tikrų privalumų ir savybių. Poliesteris ir vilna - dvi dažniausiai Kulina bėgimo takeliams naudojamos medžiagos:

  • Poliesteris

Poliesterio bėgimo takeliai plačiai naudojami dėl jų elastingumo ir atsparumo dėmėms. Tai puikus pasirinkimas intensyvaus eismo zonoms, nes jas taip pat paprasta prižiūrėti ir valyti. Poliesterio bėgimo takeliai paprastai kainuoja pigiau nei kiti audiniai ir yra įvairių spalvų bei raštų.

  • Vilna

Vilnoniai bėgimo bateliai yra dar vienas populiarus pasirinkimas dėl savo puošnumo ir tvirtumo. Vilna yra natūralus pluoštas, kuris suteikia šilumą ir jaukumą, yra minkštas, minkštas ir malonus vaikščioti. Vilnoniai bėgimo takeliai yra saugus pasirinkimas namų ūkiams su vaikais ir naminiais gyvūnais, nes jie taip pat yra natūraliai atsparūs liepsnai ir dėmėms.

Taip pat galite peržiūrėti kitas įvairios tekstilės kolekcijas savo namams, pavyzdžiui, dekoratyvinės tekstilės, virtuvės tekstilės ir miegamojo tekstilės.