Skrudintuvas Smeg

12 items total
Skrudintuvė 50'S STYLE TSF01RGEU, rožinio auksp spalvos, Smeg SMETSF01RGEU
Skrudintuvė TSF01BLMEU, 2 riekelės, matinė juoda, Smeg SMETSF01BLMEU
Skrudintuvė TSF01GOEU, 2 griekutės, aukso spalvos, Smeg SMETSF01GOEU
Skrudintuvė TSF01CHMEU, 2 riekelės, matinio aukso spalvos, Smeg SMETSF01CHMEU
Skrudintuvė TSF01SSEU, 2 riekelės, chromas, Smeg
199 €
SMETSF01SSEU
Skrudintuvė TSF01GREU, 2 riekelės, pilka, Smeg
169 €
SMETSF01GREU
Skrudintuvė TSF01PBEU, 2vnt.  gabalai, pastelinė mėlyna, Smeg SMETSF01PBEU
Skrudintuvė TSF01PGEU, 2 riekelės, pastelinė žalia, Smeg SMETSF01PGEU
Skrudintuvė TSF01PKEU, 2 skiltelės, pastelinė rožinė, Smeg SMETSF01PKEU
Skrudintuvė TSF01RDEU 2 gabaliukų, raudonas, Smeg
169 €
SMETSF01RDEU
Sumuštinių laikiklių rinkinys, 2 vnt., TSSR01, Smeg SMETSSR01

Pristatome SMEG skrudintuvus, kuriuose inovacijos dera su kultiniu dizainu, o funkcionalumas sklandžiai dera su stiliumi ir pagerina jūsų rytinę rutiną.

SMEG, garsėjanti savita retro estetika, savo unikalų žavesį pritaiko ir skrudintuvams. Šie prietaisai - tai daugiau nei įrankiai; tai - išskirtiniai elementai, kurie jūsų virtuvės interjerui suteikia elegancijos, funkcinį daiktą paversdami meno kūriniu.

SMEG skrudintuvų pagrindas - greitis ir efektyvumas. Dėl galingų kaitinimo elementų ir efektyvių skrudinimo mechanizmų, užtikrinančių pastovius rezultatus, pradėkite dieną su tobulai paskrudinta duona, bandelėmis ar pyragaičiais.

Svarbiausia - saugumas, todėl SMEG skrudintuvuose įrengtos įvairios saugos funkcijos. Nuo automatinio iššokimo funkcijų iki vėsaus lietimo išorėje - galite drąsiai naudotis šiais skrudintuvais, žinodami, kad jūsų saugumas yra svarbiausias prioritetas.

Norint sukurti tobulus skrebučius, svarbiausia yra pritaikyti, todėl SMEG skrudintuvuose galima keisti skrudinimo nustatymus. Nesvarbu, ar mėgstate šviesiai auksinį atspalvį, ar sodrią, traškią apskrudinimo spalvą, galite lengvai reguliuoti skrudinimo lygį pagal savo skonį.

Daugelyje SMEG skrudintuvų nuimami trupinių padėklai leidžia lengvai išvalyti po pusryčių. Atsisveikinkite su netvarkingais stalviršiais ir kas rytą džiaukitės švaria ir netvarkinga virtuve.

SMEG siūlo įvairių stilių ir dydžių skrudintuvus, kad atitiktų skirtingus pageidavimus ir virtuvės dizainą. Nesvarbu, ar pageidaujate klasikinės, ar šiuolaikinės išvaizdos, galite rasti SMEG skrudintuvą, atitinkantį jūsų estetinius ir funkcinius reikalavimus.

SMEG skrudintuvai yra daugiau nei tik duonos skrudintuvai; jie yra esminė jūsų kasdienybės dalis. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir išbandykite tobulą formos ir funkcionalumo derinį savo rytinėje rutinoje.