Skrudintuvas Smeg

15 items total
Bandelių šildytuvas TSBW01, Smeg
25 € –24 %
19 €
SMETSBW01
Skrudintuvė TSF01BLEU, 2 riekelės, juoda, Smeg
189 € –10 %
169 €
SMETSF01BLEU
Skrudintuvė TSF01GOEU, 2 griekutės, aukso spalvos, Smeg SMETSF01GOEU
Skrudintuvė TSF01RDEU 2 gabaliukų, raudonas, Smeg
189 € –10 %
169 €
SMETSF01RDEU
Skrudintuvė TSF01SSEU, 2 riekelės, chromas, Smeg
225 € –11 %
199 €
SMETSF01SSEU
Skrudintuvė TSF01WHEU, 2 griežinėliai, balta, Smeg
189 € –10 %
SMETSF01WHEU
Sumuštinių laikiklių rinkinys, 2 vnt., TSSR01, Smeg SMETSSR01

Pristatome SMEG skrudintuvus, kuriuose inovacijos dera su kultiniu dizainu, o funkcionalumas sklandžiai dera su stiliumi ir pagerina jūsų rytinę rutiną.

SMEG, garsėjanti savita retro estetika, savo unikalų žavesį pritaiko ir skrudintuvams. Šie prietaisai - tai daugiau nei įrankiai; tai - išskirtiniai elementai, kurie jūsų virtuvės interjerui suteikia elegancijos, funkcinį daiktą paversdami meno kūriniu.

SMEG skrudintuvų pagrindas - greitis ir efektyvumas. Dėl galingų kaitinimo elementų ir efektyvių skrudinimo mechanizmų, užtikrinančių pastovius rezultatus, pradėkite dieną su tobulai paskrudinta duona, bandelėmis ar pyragaičiais.

Svarbiausia - saugumas, todėl SMEG skrudintuvuose įrengtos įvairios saugos funkcijos. Nuo automatinio iššokimo funkcijų iki vėsaus lietimo išorėje - galite drąsiai naudotis šiais skrudintuvais, žinodami, kad jūsų saugumas yra svarbiausias prioritetas.

Norint sukurti tobulus skrebučius, svarbiausia yra pritaikyti, todėl SMEG skrudintuvuose galima keisti skrudinimo nustatymus. Nesvarbu, ar mėgstate šviesiai auksinį atspalvį, ar sodrią, traškią apskrudinimo spalvą, galite lengvai reguliuoti skrudinimo lygį pagal savo skonį.

Daugelyje SMEG skrudintuvų nuimami trupinių padėklai leidžia lengvai išvalyti po pusryčių. Atsisveikinkite su netvarkingais stalviršiais ir kas rytą džiaukitės švaria ir netvarkinga virtuve.

SMEG siūlo įvairių stilių ir dydžių skrudintuvus, kad atitiktų skirtingus pageidavimus ir virtuvės dizainą. Nesvarbu, ar pageidaujate klasikinės, ar šiuolaikinės išvaizdos, galite rasti SMEG skrudintuvą, atitinkantį jūsų estetinius ir funkcinius reikalavimus.

SMEG skrudintuvai yra daugiau nei tik duonos skrudintuvai; jie yra esminė jūsų kasdienybės dalis. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien ir išbandykite tobulą formos ir funkcionalumo derinį savo rytinėje rutinoje.