Saute keptuvė WOLL

18 items total
Gili keptuvė TITANIUM NOWO 26 cm, WOLL
87,99 € –24 %
66 €
WL726N
Gili keptuvė ECO LITE IND 28 cm, su nuimama rankena, WOLL WL1728ELI
Gili keptuvė ECO LITE IND 24 cm, nuimama rankena, WOLL WL1724ELI

Atraskite kulinarinio meistriškumo pasaulį su mūsų išskirtine WOLL keptuvių "Sauté" kolekcija. Šios kruopščiai suprojektuotos ir meistriškai pagamintos keptuvės puikiai papildys bet kurią virtuvę, nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar aistringas namų šefas.

WOLL Sauté keptuvės sukurtos taip, kad tiksliai ir tolygiai paskirstytų šilumą, todėl jūsų troškinti patiekalai bus tobulai paruošti. Šiose keptuvėse galima kepti mėsą ir karamelizuoti svogūnus, todėl kiekvieną kartą gaminant maistą pasieksite vienodų ir puikių rezultatų.

Viena iš išskirtinių "WOLL Sauté Pans" keptuvių savybių - puikus nepridegantis paviršius. Tai ne tik palengvina maisto ruošimą, bet ir palengvina valymą. Atsisveikinkite su lipnia netvarka ir valandų valandas trunkančiu šveitimu - su WOLL Sauté keptuvėmis gaminimas ir valymas taps džiaugsmu.

WOLL virtuvės indų pagrindas - universalumas, o jų keptuvės "Sauté Pans" - ne išimtis. Šios keptuvės suderinamos su įvairiomis viryklėmis, įskaitant dujines, elektrines ir indukcines, todėl galėsite gaminti bet kokioje virtuvėje.

Patvarumas yra WOLL reputacijos bruožas, o jų Sauté keptuvės yra pagamintos taip, kad atlaikytų aukštą temperatūrą ir dažną naudojimą. Galite pasikliauti, kad šios keptuvės bus ilgaamžė ir patikima jūsų virtuvės arsenalo dalis.

Mūsų WOLL Sauté Pans kolekcijoje yra įvairių dydžių ir stilių keptuvių, atitinkančių jūsų maisto ruošimo poreikius. Nesvarbu, ar ruošiate greitą savaitės vakarienę, ar gurmanišką puotą svečiams, rasite tobulą sauté keptuvę, atitinkančią jūsų reikalavimus.

Pagerinkite savo kulinarinius įgūdžius ir kurkite aromatingus troškintus patiekalus su "WOLL Sauté Pans" keptuvėmis. Dėl jų kokybės, universalumo ir ilgaamžiškumo jos yra nepakeičiamas bet kurios virtuvės priedas. Nedvejokite - pradėkite troškinti kaip profesionalai su WOLL keptuvėmis jau šiandien.