Puodų rinkinys WMF

„WMF“

„WMF“ PUODŲ RINKINIAI
Virtuvės reikmenys visam gyvenimui

Ar žinojote, kad naują automobilį paprastai perkame dažniau nei naujus puodus? Ir dažniausiai juos naudojame dažnai. Todėl investuoti į kokybišką puodų rinkinį tikrai apsimoka.

#1
„WMF“ prekės ženklas yra namų apyvokos reikmenų kategorijos lyderis Vokietijoje.
160 metų istorija. Daugiau nei 500 dizaino apdovanojimų.
Prisilieskite prie tikro meistriškumo

wmfno1

„WMF“ PUODŲ RINKINIAI

 

Išskirtinės „WMF“ puodų savybės

Patentuotas „Cromargan®“ plienas

Dauguma „WMF“ puodų yra pagaminti iš nerūdijančio plieno 18/10, užregistruoto „Cromargan®“ prekės ženklu. Pavadinime esantis junginys „Crom“ reiškia chromą, o likusi pavadinimo dalis „argan“ kilo iš lotyniško žodžio argentum, reiškiančio sidabrą. Pastarasis reiškia elegantiškai blizgančią puodų išvaizdą, kurią lemia didelis kiekis nikelio. „Cromargan®“ plienas yra itin patvarus, nerūdijantis ir atsparus. Jį taip pat lengva valyti ir galima plauti indaplovėje.

„TransTherm®“ dugnas

Unikalus „TransTherm®“ dugnas atlieka tris svarbias funkcijas. Pirma, jis taupo energiją gaminant maistą, nes optimaliai paskirsto ir kaupia šilumą. Antra, dėl to maisto ruošimo reikmenis galima naudoti ant visų kaitinimo šaltinių, įskaitant indukcinius. Trečia, dėl to puodai optimaliai tinka visiems terminiams procesams – virimui, troškinimui, kepimui, blanširavimui, taip pat šildymui ir kepimui orkaitėje iki 250 °C temperatūros (pastaba: maksimali temperatūra gali skirtis naudojant konkretaus rinkinio dangtį ar rankeną).

Patvarumas

Aukštos kokybės medžiagos ir kruopštus apdirbimas garantuoja didžiausią patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką. Galite rinktis puodų rinkinius, skirtus įprastiems namų ūkio poreikiams, arba

Ypatingas patvarumas

Itin patvarūs profesionalūs rinkiniai, kurie atlaiko net intensyviausią naudojimą. Tai „Function 4“, „Premium One“, „Gourmet Plus“ ir „Compact Cuisine“ serijos.

Kuris puodų rinkinys jums tinka?

„WMF“ puodų rinkiniai skiriasi savo funkcijomis ir dizainu. Atrinkome pagrindines populiariausių asortimentų savybes:

 

„WMF“
wmf

WMF Function 4
1 dangtis, 4 funkcijos

Pagrindinis populiariausio „Kulina“ puodų rinkinio skiriamasis bruožas – išskirtinis raudonas žiedas ant dangčio. Ant stiklinių dangčių esantys raudoni silikoniniai žiedai padidina virtuvės reikmenų funkcionalumą. Prireikus dangtį stumkite į vieną iš 4 pažymėtų padėčių – uždarytą, kai reikia virti garuose su nedideliu kiekiu vandens, atidarytą, kai reikia išvirti visiškai, ir su didele arba maža anga, kad būtų galima nukošti net smulkiagrūdžius ryžius.

WMF FUNCTION 4

„WMF“
wmf

WMF Quality One
Patentuota „Cool+“ technologija

Šis rinkinys ypač populiarus dėl savo suapvalintos, akiai patrauklios formos. Be to, „Cool+“ technologija (atpažįstama iš raudono rankenų apvado) užtikrina aukštą maisto gaminimo komfortą, nes gerokai sumažina šilumos perdavimą iš puodo į rankenas.

WMF QUALITY ONE

 

Kaip „Kulina“ klientai atsiliepia apie „WMF“ puodų rinkinius

WMF Function 4
Labai gražus ir funkcionalus rinkinys. Esame juo labai patenkinti. Tai mūsų virtuvės puošmena. Labiausiai mus nustebino dangčių funkcionalumas.“
Ján M.

WMF Quality One
Virtuvės reikmenys ne tik gražiai atrodo, bet ir jų rankenos išties neįkaista. Kol kas viskas puiku.“
Zuzana P.

WMF Astorija
Kokybiškas gaminys, elegantiškas, modernus dizainas, verta įsigyti.“
Oanta I.

 

„WMF“
wmf

WMF Astoria
Patobulintas funkcionalumas

„WMF Astoria“ virtuvės reikmenys su poliruotu paviršiumi ir rafinuotomis linijomis apjungia aukšto lygio funkcionalumą ir ilgaamžiškumą bei rafinuotai elegantišką dizainą.

WMF ASTORIA

„WMF“
wmf

WMF Compact Cuisine
Vietos taupymas

Turite mažą virtuvę ir nerimaujate, kad joje netilps net pagrindiniai puodai? Žinoma, kad tilps, ir jums net nereikės daryti kompromisų dėl kokybės! Dėl išmanios „Compact Cuisine“ asortimento vietą taupančios konstrukcijos galima sutaupyti vietos, sudėjus vienodo skersmens puodus vieną ant kito. Tai suderinta su itin dideliu patvarumu, kurį užtikrina itin atspari medžiaga.

WMF COMPACT CUISINE

„WMF“
wmf

Ši linija sukurta patogiam maisto ruošimui bet kurioje virtuvėje. Kiekviena detalė sukurta taip, kad gaminti maistą ir naudoti reikmenis būtų kuo paprasčiau ir maloniau. Visi puodai turi tuščiavidures rankenas, kad jos mažiau įkaistų, patogią vidinę skalę skysčiams matuoti, platų pylimo kraštą, kad būtų galima išpilti neprilašinus, ir kokybiškus, tvirtus stiklinius dangčius, kad bet kada galėtumėte pažvelgti į puodo vidų.

„WMF COMFORT“ LINIJA

 

10 items total
Puodų rinkinys GOURMET PLUS, 5 vnt., WMF
579,99 € –20 %
458,30 €
WM720556030
Puodų rinkinys FUNCTION 4, 4 vnt., WMF
791 €
WM0760046380
Puodų rinkinys COMPACT CUISINE 5 vnt., WMF
499,99 € –14 %
427,90 €
WM790556380
Puodų rinkinys FUNCTION 4, 5 vnt., WMF
627,70 €
WM760556380
Puodų rinkinys BELMONT, 5 vnt., WMF
349,99 € –13 %
304 €
WM751556040
Puodų rinkinys ASTORIA 5 vnt., WMF
299,99 € –15 %
253 €
WM780556040
Puodų komplektas QUALITY ONE, 5 vnt. rinkinys, WMF WM774556380
Puodų rinkinys PROVENCE PLUS, 5 vnt., WMF
299,99 € –6 %
281,10 €
WM721556380
Puodų rinkinys COMFORT LINE 5 vnt., WMF
327,60 €
WM732556040
Puodų rinkinys MINI, 5 vnt., WMF
158,40 €
WM718556040