Prikaistuvis WOLL

111 items total
Wok keptuvė TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
156 € –25 %
117 €
WL1136N
Puodas DIAMOND LITE PRO 24 cm, titanas, WOLL
147 € –23 %
112 €
WL124DLPI
Up
More products

Padidinkite savo kulinarinį meistriškumą naudodami išskirtinę WOLL puodų kolekciją. Šie kruopščiai pagaminti virtuvės reikmenys sukurti taip, kad pasižymėtų išskirtinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu, todėl juos būtina įtraukti į savo maisto gaminimo repertuarą.

WOLL keptuvės sukurtos taip, kad tolygiai paskirstytų šilumą, todėl padažai, padažai ir sriubos bus paruošti tobulai. Atsisveikinkite su netolygiai paruoštais patiekalais, nes šios keptuvės užtikrina vienodus rezultatus kiekvieną kartą gaminant maistą.

Dėl nepridegančio WOLL puodų paviršiaus maisto gaminimas ir valymas tampa lengvas. Galite be vargo gaminti gurmaniškus patiekalus nesijaudindami, kad maistas prilips prie keptuvės, o valymas yra greitas ir paprastas, todėl sutaupysite brangaus laiko virtuvėje.

Universalios ir lengvai pritaikomos WOLL keptuvės tinka įvairioms viryklėms, įskaitant dujines, elektrines ir indukcines. Nepriklausomai nuo jūsų maisto gaminimo įpročių ir virtuvės sąrangos, šios keptuvės lengvai įsilies į jūsų kulinarinę kasdienybę.

WOLL indai pasižymi ilgaamžiškumu, o jų puodai - ne išimtis. Šie puodai sukurti taip, kad atlaikytų aukštą temperatūrą ir dažną naudojimą, todėl ilgus metus išliks patikimu virtuvės draugu.

WOLL puodų kolekcijoje rasite įvairių dydžių ir stilių puodų, todėl galite rasti tobulą puodą, atitinkantį jūsų maisto gaminimo poreikius. Nesvarbu, ar ruošiate nedidelę porciją olandiško padažo, ar ruošiate gausų troškinį šeimai, WOLL puodai jums padės.

Atnaujinkite savo virtuvę WOLL puodais jau šiandien ir pajuskite maisto gaminimo džiaugsmą, kai gaminate preciziškai ir užtikrintai. Dėl jų kokybės, universalumo ir ilgaamžiškumo jie yra nepakeičiama bet kurios virtuvės dalis. Nelaukite - pradėkite kurti kulinarinius šedevrus su WOLL puodais jau dabar.